Giriş yap

Şifremi unuttum

En son konular
» Merhaba Forum Dostları
Ptsi Ara. 23, 2013 8:35 pm tarafından SeymeN

» quality electronic books
Paz Haz. 23, 2013 11:00 pm tarafından SeymeN

» Forumumuzdaki linklerden dosya indirmek için yapılması gerekenler
Cuma Şub. 08, 2013 10:53 pm tarafından İnvestigator

» elements of the industrial
Salı Mayıs 17, 2011 7:01 am tarafından frank1

» elements with other industrial
Salı Mayıs 17, 2011 7:00 am tarafından frank1

» Six is easy to copy
Salı Mayıs 17, 2011 6:59 am tarafından frank1

» Three is a vivid expression
Salı Mayıs 17, 2011 6:59 am tarafından frank1

» domestic super star
Salı Mayıs 17, 2011 6:58 am tarafından frank1

» personal handheld digital
Salı Mayıs 17, 2011 6:57 am tarafından frank1

» wired or wireless online
Salı Mayıs 17, 2011 6:56 am tarafından frank1

» transmitted through network
Salı Mayıs 17, 2011 6:56 am tarafından frank1

» concept of electronic books
Salı Mayıs 17, 2011 6:55 am tarafından frank1

» Google get library
Salı Mayıs 17, 2011 6:54 am tarafından frank1

» product without access
Salı Mayıs 17, 2011 6:53 am tarafından frank1

» Google have march
Salı Mayıs 17, 2011 6:49 am tarafından frank1

» lightweight tablet computer
Cuma Mayıs 13, 2011 6:16 am tarafından frank1

» concentration of consumers
Cuma Mayıs 13, 2011 6:16 am tarafından frank1

» Spring Festival after a long
Cuma Mayıs 13, 2011 6:15 am tarafından frank1

» Just for kids bought MP4
Cuma Mayıs 13, 2011 6:13 am tarafından frank1

» electronic products also ushered
Cuma Mayıs 13, 2011 6:12 am tarafından frank1

En iyi yollayıcılar
SeymeN (11916)
 
Prens67 (3706)
 
Prenses (3074)
 
birisimsiz (2193)
 
Sinameki (2085)
 
İnvestigator (1663)
 
Bahçedar (1647)
 
ALPBİKE (1578)
 
MaviBebek (1471)
 
Zorbulursun (1414)
 

Anket

Tekforuma Hangi Şehirden Katılıyorsunuz?

22% 22% [ 26 ]
7% 7% [ 8 ]
11% 11% [ 13 ]
3% 3% [ 3 ]
9% 9% [ 10 ]
10% 10% [ 12 ]
5% 5% [ 6 ]
3% 3% [ 4 ]
29% 29% [ 34 ]

Toplam Oylar : 116

Istatistikler
Toplam 10210 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: panthera1111

Kullanıcılarımız toplam 32185 mesaj attılar bunda 13975 konu
Kimler hatta?
Toplam 1 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 1 Misafir :: 2 Arama motorları

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 347 kişi Paz Şub. 20, 2011 7:49 pm tarihinde online oldu.

Tv Maç Yayınları

4 sayfadaki 5 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek

Geri: Tv Maç Yayınları

Mesaj tarafından SeymeN Bir Perş. Eyl. 17, 2009 2:22 pm

Konunun ilk mesajı :

18.09.2009CUMAKANAL
19:15TÜRKİYE-YUNANİSTANNTV
21:00TRABZONSPOR-ANTALYASPORLİG TV
21:30SCHALKE-WOLFSBURGTRT 3
21:30GENK-CHARLERİOSPORTKLUB
21:45SHEFFİELD U-SHEFFİELD W.FUTBOL SMART
22:00SLOVENYA-HIRVATİSTANNTV
19.09.2009CUMARTESİKANAL
13:00AVR BAS ŞAMPNTV
13:00YAMAHATA-SHİMUZUEUROSPORT 2
14:30KİLMARNOCK-RANGERSSPORT 1
14:45BURNLEY-SUNDERLANDSPORMAX
15:15AVR BAS ŞAMPNTV
16:30BAYERN MÜNİH-NURNBERGTRT 3
16:30HANNOVER-B.DORTMUNDSUPERSPORT 3
16:45KAVALA-ATROMİTOSNOVA SPORTS 1
16:45PANİONİOS-ASTERASSKAİ HELLAS
17:00ARSENAL-WİGANSPORMAX
17:00BOLTON-STOKESPORMAX
17:00ASTON VİLLA-PORTSMOUTHSHOW SPORTS
17:00HULL-BİRMİNGHAMSHOW SPORTS
17:00MİDDLESBROUGH-ALBİONSPORT 1
17:30LOKOMOTİV-FK MOSKOVANOVA SPORTS 3
19:00NAPOLİ-UDİENSESUPERSPORT 2
19:00IRAKLİS-LARİSANOVA SPORTS 1
19:00DEPORTİVO-ESPANYOLSUPERSPORT 3
19:00MALLORCA-TENERİFESUPERSPORT 4
19:30AVR BAS ŞAMPNTV
19:30WESTHAM-LİVERPOOLSPORMAX
20:30BUCASPOR-BOLUSPORD SPOR
21:00BEŞİKTAŞ-KAYSERİSPORLİG TV
21:00OSASUNA-SEVİLLASUPERSPORT 2
21:45AZ ALKMAAR-NİJMEGENFUTBOL SMART
21:45JUVENTUS-LİVORNONOVA SPORTS 2
22:00AVR BAS ŞAMPNTV
22:00MARSİLYA-MONTPELİERKANAL A
23:00BARCELONA-A.MADRİDSUPERSPORT 2
23:15BRAGA-PORTOSUPERSPORT 4
00:30VİTORİA-INTERNACIONALSPORMAX
20.09.2009PAZARKANAL
13:00AVR BAS ŞAMPNTV
13:00CSKA-DİNAMO MOSKOVASPORMAX
15:15AVR BAS ŞAMPNTV
15:30MANCHESTER UNITED-MANCHESTER CİTYSPORMAX
15:30FEYENORD-PSVFUTBOL SMART
16:00WOLVES-FULHAMSHOW SPORTS
16:00MİLAN-BOLOGNASUPERSPORT 3
16:00CAGLİARİ-İNTERNOVA SPORTS 4
16:30FRANKFURT-HAMBURGTRT 3
16:45GİNNAİNA-AEKNOVA SPORTS 1
16:45XANTHİ-PANTHİRİKOSNET HELLAS
16:45LEVADİAKOS-ERGOTELİSNOVA SPORTS 2
17:00EVERTON-BLACKBURNSUPERSPORT 5
17:00CELTİC-HERARTSSHOW SPORTS 4
18:00CHELSEA-TOTTENHAMSPORMAX
18:00LENS-LİLLESUPERSPORT 3
18:00BİLBAO-VİLLAREALSUPERSPORT 2
18:30LEVERKUSEN-WERDER BREMENTRT 3
19:00TROMSO-MOLDENOVA SPORTS 2
19:00WESTERLEO-BRUGGESPORTKLUB
19:00PANATİNAİKOS-ARİSNOVA SPORTS 1
19:30AVR BAS ŞAMPNTV
20:00REAL MADRİD-XEREZSUPERSPORT 2
20:30GİRESUNSPOR-RİZESPORD SPOR
21:15PAOK-OLİMPİAKOSNOVA SPORTS 1
21:30ANDERLECHT-GENTSPORTKLUB
21:45ROMA-FİORENTİNASUPERSPORT 1
22:00AVR BAS ŞAMPNTV
22:00PSG-LYONKANAL A
22:00VALENCİA-GİJONSUPERSPORT 2
22:00SANTO ANDRE-SAO PAOLOSPORMAX
22:10SAN LERONZO-RACİNGNOVA SPORTS 3
22:15LEİRA-BENFİCARTP
21.09.2009PAZARTESİKANAL
20:30DARDANELSPOR-ORDUSPORD SPOR
21:00KASIMPAŞA-GALATASARAYLİG TV
22:15S.LİZBON-OLHANANSESUPERSPORT 1

SeymeN
Admin
Admin

Mesajlar : 11916
Konu Sayısı : 73256
Teşekkür : 67236
Kayıt Tarihi : 11/09/09
Nereden : TÜRKİYE
İş/Hobiler : Nette Sörf
Lakap : Muhtar
Ruh Hali : Asabiyim Ben

Kova

Cinsiyet Erkek


Sayfa başına dön Aşağa gitmek


Geri: Tv Maç Yayınları

Mesaj tarafından SeymeN Bir Cuma Tem. 30, 2010 9:12 pm

30.07.2010
CUMA
KANAL
20:00
İSPANYA-FRANSA
EUROSPORT
31.07.2010
CUMARTESİ
KANAL
15:00
ZENİT-KAZAN
SPORMAX
15:00
F1 MACARİSTAN
TRT 1
16:00
CELTİC-LYON
NTV SPOR
18:20
ARSENAL-MİLAN
NTV SPOR
00:30
SAO PAOLO-CEERA
SPORMAX
01.08.2010
PAZAR
KANAL
15:30
SUPERSPORT İNGİLTERE
EUROSPORT 2
16:00
MİLAN-LYON
NTV SPOR
17:30
E.FRANKFURT-CHELSEA
KANALTÜRK
18:00
S.MOSKOVA-CSKA
SPORMAX
18:20
ARSENAL-CELTİC
NTV SPOR
22:00
PALMEİRAS-CORİNTHİAS
SPORMAX
futbolmerkezi.com den alıntıdır.

_________________

SeymeN
Admin
Admin

Mesajlar : 11916
Konu Sayısı : 73256
Teşekkür : 67236
Kayıt Tarihi : 11/09/09
Nereden : TÜRKİYE
İş/Hobiler : Nette Sörf
Lakap : Muhtar
Ruh Hali : Asabiyim Ben

Kova

Cinsiyet Erkek


Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Geri: Tv Maç Yayınları

Mesaj tarafından SeymeN Bir Ptsi Ağus. 02, 2010 8:14 pm

03.08.2010
SALI
KANAL
03:50
V.BAHİA-SANTOS
JSC 2
04.08.2010
ÇARŞAMBA
KANAL
19:00
HAMBURG-CHELSEA
KANALTÜRK
05.08.2010
PERŞEMBE
KANAL
18:30
BELGRAD-GALATASARAY
NTV







futbolmerkezi.com den alıntıdır.

_________________

SeymeN
Admin
Admin

Mesajlar : 11916
Konu Sayısı : 73256
Teşekkür : 67236
Kayıt Tarihi : 11/09/09
Nereden : TÜRKİYE
İş/Hobiler : Nette Sörf
Lakap : Muhtar
Ruh Hali : Asabiyim Ben

Kova

Cinsiyet Erkek


Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Geri: Tv Maç Yayınları

Mesaj tarafından İnvestigator Bir Cuma Ağus. 06, 2010 9:38 pm

06.08.2010
CUMA
KANAL
21:45
RODA-TWENTE
SSPORT 1
07.08.2010
CUMARTESİ
KANAL
17:00
BURNLEY-NOTTİNGHAM FOREST
SSPORT 1
18:45
BAYERN-SCHALKE
TRT 1
20:00
SOVETOV-L.MOSKOVA
SPORMAX
20:30
BURSASPOR-TRABZONSPOR
ATV
21:00
MANCHESTER CİTY-VALENCİA
KANALTÜRK
21:45
HEERENVEEN-PSV
BEYAZ TV
22:00
LYON-MONACO
SSPORT 3
22:00
MARSİLYA-CAEN
SSPORT 2
22:00
PSG-ST ETİENNE
KANAL A
00:30
BOTAFAGO-ATLETİCO MG
SPORMAX
08.08.2010
PAZAR
KANAL
15:30
GRONİNGEN-AJAX
BEYAZ TV
17:00
CHELSEA-MANCHESTER UNITED
NTV SPOR
20:00
RİVER PLATE-TİGRE
JSC SPORT 1
22:00
MONTPELİER-BORDEAUX
KANAL A
22:00
CORİNTHİAS-FLAMENGO
SPORMAX

_________________

İnvestigator
Admin
Admin

Mesajlar : 1663
Konu Sayısı : 4689
Teşekkür : 4047
Kayıt Tarihi : 14/09/09
Nereden : Dünya
İş/Hobiler : Hafiye
Lakap : Zehir Hafiye
Ruh Hali : Kuşkulu

Balık

Cinsiyet Erkek


Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Geri: Tv Maç Yayınları

Mesaj tarafından İnvestigator Bir Ptsi Ağus. 09, 2010 8:27 pm

11.08.2010
ÇARŞAMBA
KANAL
18:00
RUSYA-BULGARİSTAN
ORT RUSSIA
19:15
FRANSA(U21)-BELÇİKA(U21)
DİRECT 8
21:00
İSVEÇ-İSKOÇYA
JSC 1
21:15
TÜRKİYE-ROMANYA
KANALTÜRK
21:30
DANİMARKA-ALMANYA
ZDF

_________________

İnvestigator
Admin
Admin

Mesajlar : 1663
Konu Sayısı : 4689
Teşekkür : 4047
Kayıt Tarihi : 14/09/09
Nereden : Dünya
İş/Hobiler : Hafiye
Lakap : Zehir Hafiye
Ruh Hali : Kuşkulu

Balık

Cinsiyet Erkek


Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Geri: Tv Maç Yayınları

Mesaj tarafından SeymeN Bir Perş. Ağus. 12, 2010 3:35 pm

13.08.2010
CUMA
KANAL
21:45
MİLAN-JUVENTUS
SSPORT 1
14.08.2010
CUMARTESİ
KANAL
14:15
INVERNESS-CELTİC
SHOW 3
14:45
TOTTENHAM-MANCHESTER CİTY
SPORMAX
15:00
ZENİT-DİNAMO MOSKOVA
ORT
17:00
WOLVES-STOKE
SPORMAX
17:00
LEİCESTER-MİDDLESBROUGH
SSPORT 1
19:30
CHELSEA-WESTBROM
SPORMAX
20:00
SİVASSPOR-GALATASARAY
LİG TV
20:00
GAZİANTEP-KASIMPAŞA
205.KANAL
22:00
ARLES-LENS
KANAL A
22:00
BUCASPOR-BEŞİKTAŞ
LİG TV
22:00
ESKİŞEHİRSPOR-GENÇLERBİRLİĞİ
205.KANAL
23:00
SEVİLLA-BARCELONA
NTV SPOR
00:30
PALMEİRAS-A.MİNERİO
SPORMAX
15.08.2010
PAZAR
KANAL
14:00
MOTHERWELL-HİBERNİAN
SHOW 2
15:00
MOTO GP ÇEK CUMH
NTV SPOR
15:00
LOKOMOTİV-SPARTAK MOSKOVA
SPORMAX
18:00
LİVERPOOL-ARSENAL
SPORMAX
19:30
ANKARAGÜCÜ-TRABZONSPOR
LİG TV
21:00
KARABÜKSPOR-MANİSASPOR
205.KANAL
22:00
LİLLE-PSG
KANAL A
22:00
SAO PAOLO-CRUZEİRO
SPORMAX
16.08.2010
PAZARTESİ
KANAL
21:00
BURSASPOR-KONYASPOR
LİG TV
21:00
BÜYÜKŞEHİR BLD-KAYSERİSPOR
205.KANAL
22:00
MANCHESTER UNITED-NEWCASTLE
SPORMAX

_________________

SeymeN
Admin
Admin

Mesajlar : 11916
Konu Sayısı : 73256
Teşekkür : 67236
Kayıt Tarihi : 11/09/09
Nereden : TÜRKİYE
İş/Hobiler : Nette Sörf
Lakap : Muhtar
Ruh Hali : Asabiyim Ben

Kova

Cinsiyet Erkek


Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Geri: Tv Maç Yayınları

Mesaj tarafından SeymeN Bir Perş. Ağus. 19, 2010 9:20 pm

20.08.2010
CUMA
KANAL
21:00
KAYSERİSPOR-KARABÜKSPOR
LİG TV
21:00
KONYASPOR-ESKİŞEHİRSPOR
DİGİ KANAL
21:30
BAYERN-WOLFSBURG
TRT 3
21.08.2010
CUMARTESİ
KANAL
14:00
HAMİLTON-HEARTS
SHOW 4
15:00
SPARTAK MOS-TOM TOMSK
SPORMAX
16:30
HOFFENHEİM-WERDER BREMEN
TRT 3
17:00
ARSENAL-BLACKPOOL
SPORMAX
19:15
WİGAN-CHELSEA
SPORMAX
21:00
BEŞİKTAŞ-İSTANBUL BLD
LİG TV
21:00
ANTALYASPOR-SİVASSPOR
DİGİ KANAL
21:00
SAMSUNSPOR-AKHİSAR BLD
TRT 3
21:30
BARCELONA-SEVİLLA
NTV SPOR
22:00
AUXERRE-VALENCİENNES
KANAL A
23:15
NACIONAL-BENFİCA
RTP
00:30
BOTAFOGO-AVAİ
SPORMAX
22.08.2010
PAZAR
KANAL
15:00
DİNAMO MOSKOVA-LOKOMOTİV
ORT
16:30
MAİNZ-STUTGART
TRT 3
18:00
FULHAM-MANCHESTER UNITED
SPORMAX
18:30
DORTMUND-LEVERKUSEN
TRT 3
20:00
GENÇLERBİRLİĞİ-GAZİANTEPSPOR
DİGİ KANAL
21:00
GALATASARAY-BURSASPOR
LİG TV
21:00
KARŞIYAKA-GAZİANTEP BLD
TRT 1
22:00
PSG-BORDEAUX
KANAL A
22:00
MANİSASPOR-ANKARAGÜCÜ
DİGİ KANAL
23.08.2010
PAZARTESİ
KANAL
21:00
DENİZLİSPOR-GÜNGÖREN
TRT 3
21:00
KASIMPAŞA-BUCA
DİGİ KANAL
21:00
TRABZONSPOR-FENERBAHÇE
LİG TV
22:00
MANCHESTER CİTY-LİVERPOOL
SPORMAX

_________________

SeymeN
Admin
Admin

Mesajlar : 11916
Konu Sayısı : 73256
Teşekkür : 67236
Kayıt Tarihi : 11/09/09
Nereden : TÜRKİYE
İş/Hobiler : Nette Sörf
Lakap : Muhtar
Ruh Hali : Asabiyim Ben

Kova

Cinsiyet Erkek


Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Geri: Tv Maç Yayınları

Mesaj tarafından Prens67 Bir Perş. Ağus. 26, 2010 3:06 pm

27.08.2010
CUMA
KANAL
20:00
ANKARAGÜCÜ-KAYSERİSPOR
DİGİ KANAL
21:00
GAZİANTEPSPOR-KONYASPOR
LİG TV
21:30
KAİSERSLAUTERN-BAYERN MÜNİH
TRT 3
21:45
ATLETİCO MADRİD-İNTER
KANAL D
28.08.2010
CUMARTESİ
KANAL
13:00
KOBE-FC TOKYO
EUROSPORT 2
14:45
BLACKBURN-ARSENAL
SPORMAX
16:00
YUNANİSTAN-ÇİN
NTV SPOR
16:30
SCHALKE-HANNOVER
TRT 3
16:30
TUNUS-SLOVENYA
NTV
17:00
CHELSEA-STOKE
SPORMAX
17:00
DERBY-QPR
SSPORT 2
18:30
RUSYA-PORTO RİKO
NTV SPOR
19:00
ABD-HIRVATİSTAN
NTV
19:30
MANCHESTER UNITED-WESTHAM
SPORMAX
19:30
ST PAULİ-HOFFENHAİM
TRT 3
21:00
SİVASSPOR-BURSASPOR
LİG TV
21:00
GAZİANTEP BLD-DENİZLİSPOR
TRT 3
21:00
MALAGA-VALENCİA
NTV SPOR
21:00
FİLDİŞİ-TÜRKİYE
NTV
22:00
CAEN-BREST
KANAL A
22:00
BUCA-GENÇLERBİRLİĞİ
DİGİ KANAL
23:00
LEVANTE-SEVİLLA
NTV SPOR
23:15
BENFİCA-SETUBAL
SSPORT 3
00:30
INTERNACIONAL-BOTAFAGO
SPORMAX
29.08.2010
PAZAR
KANAL
13:30
GRAAFSCHAAP-AJAX
BEYAZ TV
15:00
F1 BELÇİKA
TRT 1
15:30
DEN HAAG-PSV
BEYAZ TV
15:30
BOLTON-BİRMİNGHAM
SPORMAX
16:30
SLOVENYA-ABD
NTV SPOR
16:30
LEVERKUSEN-GLADBACH
TRT 3
18:00
ASTON VİLLA-EVERTON
SPORMAX
18:30
STUTGART-DORTMUND
TRT 3
18:30
PORTO RİKO-YUNANİSTAN
NTV
20:00
KARABÜK-BEŞİKTAŞ
LİG TV
20:00
FENERBAHÇE-MANİSASPOR
SPORMAX
21:00
ALTAY-SAMSUNSPOR
TRT 6
21:00
TÜRKİYE-RUSYA
NTV
21:50
MOTO GP INDIANAPOLİS
NTV SPOR
22:00
BORDEAUX-MARSİLYA
KANAL A
22:00
ESKİŞEHİR-GALATASARAY
LİG TV
30.08.2010
PAZARTESİ
KANAL
16:30
SLOVENYA-HIRVATİSTAN
NTV SPOR
19:00
AVUSTRALYA-ALMANYA
NTV SPOR
21:00
ANTALYASPOR-TRABZONSPOR
LİG TV
21:30
ABD-BREZİLYA
NTV SPOR

Prens67
Süper Moderatör
Süper Moderatör

Mesajlar : 3706
Konu Sayısı : 1553
Teşekkür : 1051
Kayıt Tarihi : 13/09/09
Nereden : Zonguldak
İş/Hobiler : Okuyorum
Lakap : Öğrenci
Ruh Hali : Nasıl Olabilirim ki?

Boğa

Cinsiyet Erkek


Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Geri: Tv Maç Yayınları

Mesaj tarafından Prens67 Bir Perş. Eyl. 02, 2010 2:42 pm

03.09.2010
CUMA
KANAL
18:00
ERMENİSTAN-İRLANDA
ARMENİA TV
19:00
KAZAKİSTAN-TÜRKİYE
TRT 1
19:30
UKRAYNA(U21)-FRANSA(U21)
DİRECT 8
20:00
FAROE-SIRBİSTAN
JSC 8
21:00
İSVEÇ-MACARİSTAN
SPORT 1
21:00
ROMANYA-ARNAVAUTLUK
SSPORT 1
21:30
ESTONYA-İTALYA
SSPORT 3
21:45
BELÇİKA-ALMANYA
TV8
21:45
YUNANİSTAN-GÜRCİSTAN
JSC 7
21:45
LİECHSTEİN-İSPANYA
SHOW 2
21:45
SAN MARİNO-HOLLANDA
JSC 4
22:00
İNGİLTERE-BULGARİSTAN
NTV SPOR
22:00
FRANSA-BEYAZ RUSYA
JSC 8
22:45
PORTEKİZ-KIBRIS
RTP
04.09.2010
CUMARTESİ
KANAL
DÜNYA BASKET ŞAMP ELEME TURU
NTV
DÜNYA BASKET ŞAMP ELEME TURU
NTV
18:30
MACARİSTAN(U21)-GALLER(U21)
SPORT 1
00:30
CORİNTHİAS-GOİAS
SPORMAX
05.09.2010
PAZAR
KANAL
DÜNYA BASKET ŞAMP ELEME TURU
NTV
DÜNYA BASKET ŞAMP ELEME TURU
NTV
14:30
SUPERSPORT
EUROSPORT 2
22:00
ATLETİCO MİNERİO-SAO PAOLO
SPORMAX
00:30
FLAMENGO-SANTOS
SPORMAX
06.09.2010
PAZARTESİ
KANAL
DÜNYA BASKET ŞAMP ELEME TURU
NTV
DÜNYA BASKET ŞAMP ELEME TURU
NTV
07.09.2010
SALI
KANAL
DÜNYA BASKET ŞAMP ELEME TURU
NTV
DÜNYA BASKET ŞAMP ELEME TURU
NTV
18:00
İNGİLTERE(U21)-LİTVANYA(U21)
SPORTKLUB
18:00
ALMANYA(U21)-KUZEY İRLANDA(U21)
SPORT 2
18:00
RUSYA-SLOVAKYA
ORT RUSSIA
18:00
PORTEKİZ(U21)-MAKEDONYA(U21)
RTP
21:00
TÜRKİYE-BELÇİKA
NTV SPOR
21:15
ARNAVUTLUK-LÜKSEMBURG
SSPORT 1
21:30
NORVEÇ-PORTEKİZ
RTP
21:30
MACARİSTAN-MOLDOVA
SPORT 1
21:30
HIRVATİSTAN-YUNANİSTAN
SSPORT 3
21:45
ALMANYA-AZERBAYCAN
SPORT 1
21:45
İSVİÇRE-İNGİLTERE
SSPORT 2

Prens67
Süper Moderatör
Süper Moderatör

Mesajlar : 3706
Konu Sayısı : 1553
Teşekkür : 1051
Kayıt Tarihi : 13/09/09
Nereden : Zonguldak
İş/Hobiler : Okuyorum
Lakap : Öğrenci
Ruh Hali : Nasıl Olabilirim ki?

Boğa

Cinsiyet Erkek


Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Geri: Tv Maç Yayınları

Mesaj tarafından Prens67 Bir Salı Eyl. 07, 2010 10:11 pm

07.09.2010
SALI
KANAL
18:00
LİTVANYA-ÇİN
NTV
18:00
FRANSA(U21)-MALTA(U21)
DİRECT 8
18:00
İNGİLTERE(U21)-LİTVANYA(U21)
SPORTKLUB
18:00
ALMANYA(U21)-KUZEY İRLANDA(U21)
SPORT 2
18:00
RUSYA-SLOVAKYA
ORT RUSSIA
18:00
PORTEKİZ(U21)-MAKEDONYA(U21)
RTP
18:00
RUSYA(U21)-ROMANYA(U21)
SPORT RO
20:30
BELERUS-ROMANYA
DİGİ SPORT
21:00
TÜRKİYE-BELÇİKA
NTV SPOR
21:00
İSVEÇ-SAN MARİNO
DİGİ SPORT
21:00
ARJANTİN-BREZİLYA
NTV
21:15
ARNAVUTLUK-LÜKSEMBURG
SSPORT 1
21:30
NORVEÇ-PORTEKİZ
RTP
21:30
MACARİSTAN-MOLDOVA
SPORT 1
21:30
HIRVATİSTAN-YUNANİSTAN
SSPORT 3
21:30
HOLLANDA-FİNLANDİYA
JSC 7
21:45
ALMANYA-AZERBAYCAN
SPORT 1
21:45
İSVİÇRE-İNGİLTERE
SSPORT 2
22:00
BOSNA-FRANSA
JSC 4
23:00
ARJANTİN-İSPANYA
KANALTÜRK
08.09.2010
ÇARŞAMBA
KANAL
18:00
SIRBİSTAN-İSPANYA
NTV
21:00
TÜRKİYE-SLOVENYA
NTV
09.09.2010
PERŞEMBE
KANAL
18:00
ÇEYREK FİNAL
NTV
21:00
ÇEYREK FİNAL
NTV

Prens67
Süper Moderatör
Süper Moderatör

Mesajlar : 3706
Konu Sayısı : 1553
Teşekkür : 1051
Kayıt Tarihi : 13/09/09
Nereden : Zonguldak
İş/Hobiler : Okuyorum
Lakap : Öğrenci
Ruh Hali : Nasıl Olabilirim ki?

Boğa

Cinsiyet Erkek


Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Geri: Tv Maç Yayınları

Mesaj tarafından Prens67 Bir Cuma Eyl. 10, 2010 10:34 pm

10.09.2010
CUMA
KANAL



18:00
İSPANYA-SLOVENYA
NTV SPOR
21:00
DÜNYA BASKETBOL ŞAM 5-8
NTV SPOR
20:00
BURSASPOR-ESKİŞEHİRSPOR
LİG TV
21:30
HOFFENHAİM-SCHALKE
TRT 3
22:15
GUİMARES-BENFİCA
SSPORT 3



11.09.2010
CUMARTESİ
KANAL



14:00
HAMİLTON-RANGERS
SPORT 2
14:15
ZENİT-TOM TOSK
JSC 6
14:45
EVERTON-MANCHESTER UNITED
SPORMAX
15:00
DÜNYA BASKETBOL ŞAM 5-8
NTV SPOR
16:30
DORTMUND-WOLFSBURG
TRT 3
16:30
ORDUSPOR-GÜNGÖREN BLD
TRT 1
17:00
ARSENAL-BOLTON
SPORMAX
17:15
ATROMİTOS-IRAKLİS
NOVA 3
17:15
ASTERAS-PAOK
NOVA 2
19:00
SIRBİSTAN-TÜRKİYE
NTV
19:00
İNTER-UDİNESE
JSC 1
19:00
BARCELONA-HERCULES
JSC 2
19:00
KAYSERİSPOR-FENERBAHÇE
LİG TV
19:00
DENİZLİSPOR-RİZESPOR
TRT 1
19:00
DİYARBAKIR-ALTAY
TRT 6
19:30
BAYERN-WERDER
DUBAİ SPORTS
19:30
ARİS-PANATİNAİKOS
NOVA 1
20:45
PSV-NİJMEGEN
BEYAZ TV
21:00
STANDART LİEGE-BRUGGE
SPORTKLUB
21:00
REAL MADRİD-OSASUNA
JSC 2
21:00
BEŞİKTAŞ-ANKARAGÜCÜ
LİG TV
21:30
DÜNYA BASKETBOL ŞAM YARI FİNAL
NTV-NTV SPOR
21:45
CESENA-MİLAN
JSC 1
21:45
CAGLİARİ-ROMA
JSC 7
22:00
LENS-LİLLE
KANAL A
22:20
SAN LORENZO-VELEZ
JSC 5
23:00
BİLBAO-ATC MADRİD
JSC 2
23:15
PORTO-BRAGA
RTP
00:30
CORİNTHİAS-GREMİO
SPORMAX
05:00
FC DALLAS-SAN JOSE
JSC 5
05:30
COLOMBUS-GALAXY
JSC 6



12.09.2010
PAZAR
KANAL



13:30
NAC BREDA-FEYENORD
BEYAZ TV
13:30
BRESCİA-PALERMO
FOX TV
14:00
LOKOMOTİV-CSKA
SPORMAX
15:00
DÜNYA BASKET ŞAMP SIR
NTV-NTV SPOR
15:00
F1 İTALYA
TRT 3
16:00
LAZIO-BOLOGNA
JSC 5
16:00
LECCE-FİORENTİNA
JSC 7
16:00
JUVENTUS-SAMPDORİA
JSC 1
16:00
XANTHİ-PANİONİOS
NET HELLAS
16:00
OLİMPİAKOS-ERGOTELİS
NOVA 1
16:30
MAİNZ-KAİSERSULAUTERN
DUBAİ SPORTS 1
17:00
YOUNG BOYS-BASEL
JSC 6
18:00
BİRMİNGHAM-LİVERPOOL
SPORMAX
18:00
NİCE-BORDEAUX
JSC 4
18:00
GETAFE-LEVANTE
JSC 5
18:00
GİJON-MALLORCA
JSC 2
18:15
LARİSA-KAVALA
NOVA 2
18:30
KÖLN-ST PAULİ
DUBAİ SPORTS 1
19:00
DÜNYA BASKET ŞAMP 3.LÜK
NTV-NTV SPOR
20:00
VİLLAREAL-ESPANYOL
JSC 2
20:30
AEK-PANSERRAİKOS
NOVA 2
21:30
DÜNYA BASKETBOL ŞAMP FİNAL
NTV
21:45
NAPOLİ-BARİ
JSC 1
22:00
MARSİLYA-MONACO
KANAL A
22:00
RİVER PLATE-SARANDİ
JSC 5
22:00
BOTOFAGO-SAO PAOLO
SPORMAX
22:00
SEVİLLA-DEPORTİVO
JSC 2



13.09.2010
PAZARTESİ
KANAL



19:00
TRABZONSPOR-SİVASSPOR
LİG TV
20:00
SAMSUNSPOR-MERSİN İD YURDU
TRT 1
21:30
GALATASARAY-GAZİANTEPSPOR
LİG TV
22:00
STOKE-ASTON VİLLA
SPORMAX
22:00
ALMEİRA-SOCİEDAD
JSC 2

Prens67
Süper Moderatör
Süper Moderatör

Mesajlar : 3706
Konu Sayısı : 1553
Teşekkür : 1051
Kayıt Tarihi : 13/09/09
Nereden : Zonguldak
İş/Hobiler : Okuyorum
Lakap : Öğrenci
Ruh Hali : Nasıl Olabilirim ki?

Boğa

Cinsiyet Erkek


Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Geri: Tv Maç Yayınları

Mesaj tarafından Prens67 Bir Ptsi Eyl. 13, 2010 10:07 pm

14.09.2010SALIKANAL



21:45WERDER-TOTTENHAMSSPORT 4
21:45TWENTE-İNTERSSPORT 1
21:45BURSASPOR-VALENCİASTAR TV
21:45MANCHESTER UNITED-RANGERSJSC 3
21:45BARCELONA-PANATİNAİKOSSSPORT 2
21:45FC KOPENHAGEN-KAZANJSC 1



15.09.2010ÇARŞAMBAKANAL



21:45BAYERN-ROMASSPORT 2
21:45CLUJ-BASELJSC 1
21:45MARSİLYA-SPARTAK MOSKOVAJSC 6
21:45ZİLİNA-CHELSEASSPORT 4
21:45REAL MADRİD-AJAXSSPORT 1
21:45MİLAN-AUXEERREJSC 5
21:45ARSENAL-BRAGANOVA 4
02:30BANFİELD-VELEZSPORTKLUB



15.P09.2010PERŞEMBEKANAL



20:00SALZBURG-MANCHESETR CİTYSTAR TV
20:00LEVERKUSEN-ROSENBORGNOVA 4
20:00ARİS-A.MADRİDANT 1
20:00SPARTA PRAG-PALERMOCT4 SPORT
20:00LAUSANNE-CSKAJSC 5
20:00JUVENTUS-POZNANSSPORT 1
20:00BRUGGE-PAOKNOVA 3
22:05NAPOLİ-ULTRECHTSTV 3
22:05PORTO-RAPİD WİENSSPORT 1
22:05PSV-SAMPDORİASSPORT 3
22:05SEVİLLA-PSGJSC 2
22:05ANDERLECHT-ZENİTNOVA 4
22:05AEK-HAJDUTSSPORT 4
22:05LİVERPOOL-STEAU BÜKREŞNOVA 1
22:05BEŞİKTAŞ-CSKASTAR TV

Prens67
Süper Moderatör
Süper Moderatör

Mesajlar : 3706
Konu Sayısı : 1553
Teşekkür : 1051
Kayıt Tarihi : 13/09/09
Nereden : Zonguldak
İş/Hobiler : Okuyorum
Lakap : Öğrenci
Ruh Hali : Nasıl Olabilirim ki?

Boğa

Cinsiyet Erkek


Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Geri: Tv Maç Yayınları

Mesaj tarafından SeymeN Bir Cuma Eyl. 17, 2010 12:00 pm

17.09.2010
CUMA
KANAL



21:30
FRANKFURT-FREİBURG
TRT SPOR
21:30
MECHELEN-STANDART LİEGE
SPORTKLUB
21:45
DONCASTER-LEEDS
JSC 5
21:45
VARESA-PESCARA
SKY CALCİO 1



18.09.2010
CUMARTESİ
KANAL



14:00
INVERNESS-HEARTS
JSC 3
14:45
STOKE-WESTHAM
SPORMAX
16:00
TORİNO-NOVARO
SKY CALCİO 5
16:00
SİENA-ATALANTA
SKY CALCİO 6
16:00
LİVORNO-PORTOGRUARO
SKY CALCİO 7
16:00
REGGİNA-MODENA
SKY CALCİO 8
16:00
ASCOLİ-EMPOLİ
SKY CALCİO 9
16:00
GROSSETTO-PİACENZA
SKY CALCİO 10
16:00
TRİESTİNA-PADOVA
SKY CALCİO 11
16:00
CİTTADELLA-FRASİONE
SKY CALCİO 12
16:00
ALBİNOLEFFE-CROTONE
SKY CALCİO 13
16:00
AKHİSAR BLD-DENİZLİSPOR
TRT 1
16:30
BAYERN-KÖLN
SKY CALCİO 1
16:30
WOLFSBURG-HANNOVER
DUBAİ SPORTS 1
17:00
TOTTENHAM-WOLVES
SKY CALCİO 2
17:00
ASTON VİLLA-BOLTON
SKY SUPER CALCİO
17:00
EVERTON-NEWCASTLE
SPORMAX
17:00
IPSİCH-CARDİFF
JSC 3
17:15
IRAKLİS-LARİSA
NOVA 2
17:15
ERGOTELİS-XANTHİ
NOVA 3
18:00
SİVASSPOR-ESKİŞEHİR
LİG TV
18:00
ANKARAGÜCÜ-KASIMPAŞA
DİGİ KANAL
19:00
FİOERNTİNA-LAZIO
SKY CALCİO 1
19:00
MALLORCA-OSASUNA
JSC 2
19:20
HULL-NOTTİNGHAM
JSC 3
19:30
SUNDERLAND-ARSENAL
SPORMAX
19:30
KAVALA-PANATİNAİKOS
NOVA 2
20:00
MONACO-TOULOUSSE
JSC 4
20:00
SOCHAUX-NİCE
JSC 6
20:00
ST ETİENNE-MONTPELİER
SPORT 1
20:30
BUCASPOR-GALATASARAY
LİG TV
20:30
ANTALYASPOR-KAYSERİSPOR
DİGİ KANAL
21:00
GENK-LOKEREN
SPORTKLUB
21:00
GİJON-BİLBAO
NTV SPOR
21:45
MİLAN-CATANİA
SKY CALCİO 1
22:00
ARLES-MARSİLYA
KANAL A
23:00
REAL SOCİEAD-REAL MADRİD
NTV SPOR
00:30
BOTAFAGO-CRUZEİRO
SPORMAX
02:30
SARANDİ-VELEZ
NOVA 1

_________________

SeymeN
Admin
Admin

Mesajlar : 11916
Konu Sayısı : 73256
Teşekkür : 67236
Kayıt Tarihi : 11/09/09
Nereden : TÜRKİYE
İş/Hobiler : Nette Sörf
Lakap : Muhtar
Ruh Hali : Asabiyim Ben

Kova

Cinsiyet Erkek


Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Geri: Tv Maç Yayınları

Mesaj tarafından SeymeN Bir Cuma Eyl. 17, 2010 12:00 pm

19.09.2010
PAZAR
KANAL



13:30
FEYENORD-AJAX
BEYAZ TV
13:30
BARİ-CAGLİARİ
FOX TV
14:45
KİLMARNOCK-CELTİC
JSC 9
15:00
MOTO GP ARAGON
NTV SPOR
15:15
ANZHİ-RUBİN KAZAN
NOVA 3
15:30
MANCHESTER UNITED-LİVERPOOL
SPORMAX
15:30
RODA-PSV
BEYAZ TV
16:00
KARTALSPOR-SAMSUNSPOR
TRT 1
16:00
ROMA-BOLOGNA
JSC 7
16:00
UDİNESE-JUVENTUS
SKY CALCİO 1
16:00
PALERMO-İNTER
SKY CALCİO 2
16:00
CHİEVO-BRESCİA
SKY CALCİO 6
16:00
CESENA-LECCE
SKY CALCİO 5
16:00
PARMA-GENEO
JSC 5
16:00
PAOK-OLİMPİAKOS
NOVA 2
17:00
WİGAN-MANCHESTER CİTY
NOVA 4
17:30
HERACLES-TWENTE
JSC 6
18:00
CHELSEA-BLACKPOOL
SPORMAX
18:00
LİLLE-AUXERRE
JSC 4
18:00
LEVANTE-VİLLAREAL
JSC 5
18:00
HERCULES-VALENCİA
JSC 2
18:00
SANTANDER-ZARAGOZA
JSC 7
18:00
KARABÜKSPOR-GENÇLERBİRLİĞİ
DİGİ KANAL
18:15
PANSERRAİKOS-OLİMPİAKOS
NOVA 1
18:15
PANİONİOS-ARİS
NOVA 2
18:30
SCHALKE-DORTMUND
SKY CALCİO 10
19:30
ALTAY-KARŞIYAKA
TRT 1
20:00
A.MADRİD-BARCELONA
NTV SPOR
20:00
ALL BOYS-ESTUDİANTES
NOVA 3
20:00
FENERBAHÇE-BEŞİKTAŞ
LİG TV
20:30
AEK-ASTERAS
NOVA 2
20:30
BÜYÜKŞEHİR BLD-KONYASPOR
DİGİ KANAL
21:45
SAMPDORİA-NAPOLİ
SKY CALCİO 1
22:00
BORDEAUX-LYON
KANAL A
22:00
MALAGA-SEVİLLA
NTV SPOR
22:00
PALMEİRAS-SAO PAOLO
SPORMAX
00:30
FLAMENGO-FLUMİNENSE
NOVA 1



20.09.2010
PAZARTESİ
KANAL



18:15
NALCİK-MOSKOVA
JSC 8
20:00
GAZİANTEPSPOR-BURSASPOR
LİG TV
21:45
NACIONAL-PORTO
RTP
22:00
DEPORTİVO-GETAFE
SKY CALCİO 2

_________________

SeymeN
Admin
Admin

Mesajlar : 11916
Konu Sayısı : 73256
Teşekkür : 67236
Kayıt Tarihi : 11/09/09
Nereden : TÜRKİYE
İş/Hobiler : Nette Sörf
Lakap : Muhtar
Ruh Hali : Asabiyim Ben

Kova

Cinsiyet Erkek


Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Geri: Tv Maç Yayınları

Mesaj tarafından Prens67 Bir Ptsi Eyl. 20, 2010 9:50 pm

21.09.2010
SALI
KANAL



21:00
HANNOVER-WERDER BREMEN
SKY 1
21:00
HOFFENHEİM-BAYERN MÜNİH
SKY 1
21:00
OSASUNA-REAL SOCİEDAD
JSC 4
21:00
BİLBAO-MALLORCA
JSC 2
21:30
SİNT TRUDEN-GENK
SPORTKLUB
21:45
TOTTENHAM-ARSENAL
JSC 5
23:00
REAL MADRİD-ESPANYOL
NTV SPOR



22.09.2010
ÇARŞAMBA
KANAL



21:00
BARCELONA-GİJON
NTV SPOR
21:00
ZARAGOZA-HERCULES
JSC 6
21:30
LİERSE-ANDERLECHT
SPORTKLUB
21:45
İNTER-BARİ
SKY 2
21:45
GENEO-FİORENTİNA
SKY 5
21:45
LAZIO-MİLAN
SKY 1
21:45
CHELSEA-NEWCASTLE
SPORT 1
21:45
SCONTHORPE-MANCHESTER UNITED
JSC 3
21:45
CATANİA-CESENA
SKY 9
21:45
NAPOLİ-CHİEVO
SKY 4
21:45
LECCE-PARMA
SKY 7
21:45
CAGLİARİ-SAMPDORİA
SKY 6
21:45
BOLOGNA-UDİNESE
SKY 8
21:45
BRESCİA-PARMA
SKY 3
23:00
VALENCİA-ATLETİCO MADRİD
NTV SPOR
03:15
ESTUDİANTES-NEWELL OLD BOYS
SPORTKLUB



23.09.2010
PERŞEMBE
KANAL



21:00
VİLLAREAL-DEPORTİVO
JSC 4
21:45
JUVENTUS-PALERMO
SKY 1
23:00
SEVİLLA-SANTANDER
JSC 2

Prens67
Süper Moderatör
Süper Moderatör

Mesajlar : 3706
Konu Sayısı : 1553
Teşekkür : 1051
Kayıt Tarihi : 13/09/09
Nereden : Zonguldak
İş/Hobiler : Okuyorum
Lakap : Öğrenci
Ruh Hali : Nasıl Olabilirim ki?

Boğa

Cinsiyet Erkek


Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Geri: Tv Maç Yayınları

Mesaj tarafından Prens67 Bir Perş. Eyl. 23, 2010 8:43 pm

24.09.2010
CUMA
KANAL



20:00
BURSASPOR-BUCASPOR
LİG TV
21:30
KÖLN-HOFFENHAİM
TRT SPOR
21:45
PORTSMOUTH-LEİCESTER
JSC 5
06:00
NEWYORK-GALAXY
SKY SUPER CALCIO



25.09.2010
CUMARTESİ
KANAL



14:00
ZENİT-SATURN
NOVA 2
14:45
MANCHESTER CİTY-CHELSEA
SPORMAX
15:00
GİRESUNSPOR-ADANASPOR
TRT 1
15:30
GENÇLERBİRLİĞİ-ANKARAGÜCÜ
DİGİ KANAL
16:30
BAYERN-MAİNZ
SKY 3
17:00
ARSENAL-WESTBROM
SPORMAX
17:00
LİVERPOOL-SUNDERLAND
SPORMAX
17:00
WESTHAM-TOTTENHAM
NOVA 4
17:00
LEED-SHEFFİELD
SPORT 2
19:00
MİLAN-GENOA
SKY 1
19:00
GİJON-VALENCİA
NTV SPOR
19:00
BEŞİKTAŞ-ANTALYASPOR
LİG TV
19:00
ESKİŞEHİRSPOR-GAZİANTEPSPOR
DİGİ KANAL
19:30
WERDER-HAMBURG
TRT SPOR
19:30
PANATİNAİKOS-PANİONİOS
NOVA 1
19:30
OLİMPİAKOS-ASTERAS
NET HELLAS
20:00
MARSİLYA-SOCHAUX
SPORT 1
20:45
PSV-GRONİNGEN
BEYAZ TV
21:00
LEVANTE-REAL MADRİD
NTV SPOR
21:00
WESTERLO-STANDART LİEGE
SPORTKLUB
21:15
MARİTOMO-BENFİCA
RTP
21:45
ROMA-İNTER
SKY 1
22:00
LYON-ST ETİENNE
KANAL A
22:20
ESTUDİANTES-BOCA
NOVA 3
23:00
BİLBAO-BARCELONA
NTV SPOR
00:30
SANTOS-CRUZEİRO
SPORMAX
02:30
COLON-SAN LORENZO
NOVA 1



26.09.2010
PAZAR
KANAL



12:30
TOM TOMS-CSKA
SPORMAX
13:30
CESENA-NAPOLİ
FOX TV
14:00
BOLTON-MANCHESTER UNITED
SPORMAX
14:45
ABERDEEN-RANGERS
SPORT 1
15:00
F1 SİNGAPUR
TRT 3
15:30
NİJMEGEN-FEYENORD
BEYAZ TV
15:30
KAYSERİSPOR-TRABZONSPOR
LİG TV
15:30
KONYA-KARABÜKSPOR
DİGİ KANAL
16:00
CATANİA-BOLOGNA
SKY 6
16:00
CHİEVO-LAZIO
SKY 2
16:00
FİOERNTİNA-PARMA
SKY 4
16:00
ORDUSPOR-RİZESPOR
TRT 1
16:00
PALERMO-LECCE
SKY 3
16:00
IRAKLİS-KAVALA
NOVA 2
16:00
LARİSA-KERKYRA
NOVA 3
16:00
BARİ-BRESCİA
SKY 5
16:05
WOLVERHAMPTON-ASTON VİLLA
SPORMAX
18:00
TOULOUSSE-LİLLE
KANAL A
18:10
NEWCASTLE-STOKE
SPORMAX
18:15
ARİS-ERGOTELİS
NOVA 2
18:15
XANTHİ-PAOK
NET HELLAS
18:30
KAİSERSLAUTERN-HANNOVER
TRT SPOR
19:00
DİYARBAKIRSPOR-KARTALSPOR
TRT 6
19:00
GALATASARAY-BÜYÜKŞEHİR BLD
LİG TV
19:00
MANİSASPOR-SİVASSPOR
DİGİ KANAL
19:30
DENİZLİSPOR-ALTAY
TRT 1
20:00
HERCULES-SEVİLLA
SPORT 1
20:30
OLİMPİAKOS-AEK
NOVA 1
21:45
JUVENTUS-CAGLİARİ
SKY 1
22:00
LENS-PSG
KANAL A
22:00
ATLETİCO MADRİD-ZARAGOZA
SPORT 1
22:00
INTERNATIONAL-CORİNTHİAS
SPORMAX
00:30
MİNERİO-GREMİO
NOVA 1



27.09.2010
PAZARTESİ
KANAL



20:00
KASIMPAŞA-FENERBAHÇE
LİG TV
22:00
MALAGA-VİLLAREAL
SPORT 1

Prens67
Süper Moderatör
Süper Moderatör

Mesajlar : 3706
Konu Sayısı : 1553
Teşekkür : 1051
Kayıt Tarihi : 13/09/09
Nereden : Zonguldak
İş/Hobiler : Okuyorum
Lakap : Öğrenci
Ruh Hali : Nasıl Olabilirim ki?

Boğa

Cinsiyet Erkek


Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Geri: Tv Maç Yayınları

Mesaj tarafından Prens67 Bir Ptsi Eyl. 27, 2010 1:46 pm

28.09.2010
SALI
KANAL



19:30
SPARTAK-ZİLİNA
SKY 2
21:45
BASEL-BAYERN
JSC 6
21:45
ROMA-CLUJ
SKY 2
21:45
CHELSEA-MARSİLYA
JSC 3
21:45
AUXERRE-REAL MADRİD
SKY 3
21:45
AJAX-MİLAN
SKY 1
21:45
PARTİZAN-ARSENAL
SKY 6
21:45
BRAGA-SHAKTAR
SKY 7



29.09.2010
ÇARŞAMBA
KANAL



18:15
MALİYE-ÜSKÜDAR BLD
TRT 3
19:30
KAZAN-BARCELONA
STAR TV
20:00
GALATASARAY-S.PETERSBURG
GS TV
21:45
İNTER-WERDER BREMEN
JSC 5
21:45
TOTTENHAM-TWENTE
SKY 3
21:45
HAPOEL-LYON
SKY 5
21:45
SHAKTAR-BENFİCA
SKY 4
21:45
RANGERS-BURSASPOR
STAR TV
21:45
VALENCİA-MANCHESTER UNITED
SKY 2
21:45
PANATİNAİKOS-FC COPENHAGEN
SKY 7



30.09.2010
PERŞEMBE
KANAL



20:00
RAPİD WİEN-BEŞİKTAŞ
STAR TV
20:00
DORTMUND-SEVİLLA
JSC 5
20:00
ZENİT-AEK
ANT 1
20:00
CSKA-SPARTA PRAG
CT4 SPORT
20:00
ULTRECHT-LİVERPOOL
JSC 3
20:00
METALİST-PSV
JSC 8
20:00
STEAU BÜKREŞ-NAPOLİ
NOVA 4
20:00
SAMPDORİA-DEBRECEN
JSC 1
22:05
ATLETİCO MADRİD-LEVERKUSEN
JSC 2
22:05
ROSENBORG-ARİS
NOVA 1
22:05
PAOK-DİNAMO ZAGREB
ANT 1
22:05
VİLLAREAL-BRUGGE
JSC 5
22:05
MANCHESTER CİTY-JUVENTUS
STAR TV
22:05
SHERİFF-DİNAMO KİEV
JSC 8

Prens67
Süper Moderatör
Süper Moderatör

Mesajlar : 3706
Konu Sayısı : 1553
Teşekkür : 1051
Kayıt Tarihi : 13/09/09
Nereden : Zonguldak
İş/Hobiler : Okuyorum
Lakap : Öğrenci
Ruh Hali : Nasıl Olabilirim ki?

Boğa

Cinsiyet Erkek


Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Geri: Tv Maç Yayınları

Mesaj tarafından Prens67 Bir Perş. Eyl. 30, 2010 9:57 am

01.10.2010
CUMA
KANAL



17:30
TÜRK TELEKOM-TOFAŞ
NTV SPOR
20:00
BANVİT-FENERBAHÇE
NTV SPOR
20:00
KARABÜKSPOR-GALATASARAY
LİG TV
20:00
BUCASPOR-ESKİŞEHİRSPOR
DİGİ KANAL
20:30
HANNOVER-ST PAULİ
TRT SPOR



02.10.2010
CUMARTESİ
KANAL



13:00
YAMAGATA-OSAKA
EUROSPORT 2
13:15
BANVİT 3.LÜK
NTV SPOR
14:00
HEARTS-RANGERS
SHOW 2
14:00
BUCASPOR-DİYARBAKIRSPOR
TRT 1
14:45
WİGAN-WOLVERHAMPTON
SPORMAX
15:30
MANİSASPOR-KAYSERİSPOR
LİG TV
15:30
BANVİT FİNAL
NTV SPOR
16:30
HAMBURG-KAİSERSLAUTERN
TRT SPOR
16:30
MAİNZ-HOFFENHAİM
SKY 1
17:00
SUNDERLAND-MANCHESTER UNITED
SPORMAX
17:00
TOTTENHAM-ASTON VİLLA
NOVA 3
17:00
BİRMİNGHAM-EVERTON
SKY 4
17:15
ASTERAS-ATROMİTOS
NOVA 2
17:15
OLİMPİAKOS-VOLOS
NET HELLAS
19:00
UDİNESE-CAGLİARİ
SKY SUPER CALCİO
19:00
ZARAGOZA-GİJON
NTV SPOR
19:00
FENERBAHÇE-GENÇLERBİRLİĞİ
LİG TV
19:00
ANKARAGÜCÜ-KONYASPOR
DİGİ KANAL
19:30
KAVALA-PANİONİOS
NOVA 1
20:00
NANCY-LYON
KANAL A
21:00
REAL SOCİEDAD-ESPANYOL
JSC 2
21:45
PARMA-MİLAN
SKY 1
22:00
ST ETİENNE-MARSİLYA
KANAL A
22:00
SANTOS-PALMEİRAS
SPORMAX
23:00
VALENCİA-ATLETİCO BİLBAO
NTV SPOR
00:30
BOTAFAGO-PALMEİRAS
SPORMAX



03.10.2010
PAZAR
KANAL



09:00
JAPONYA MOTO GP
NTV SPOR
13:30
BARCELONA-CANARİA
TRT 3
13:30
LECCE-CATANİA
SKY 7
13:30
AJAX-ULTRECHT
BEYAZ TV
14:00
CSKA-ROSTOV
NOVA 3
14:00
KARTALSPOR-KARŞIYAKA
TRT 1
14:30
SUPERSPORT FRANSA
EUROSPORT 2
15:30
MANCHESTER CİTY-NEWCASTLE
SPORMAX
15:30
TWENTE-GRONİNGEN
BEYAZ TV
15:30
BÜYÜKŞEHİR BLD-BURSASPOR
LİG TV
15:30
SİVASSPOR-GAZİANTEPSPOR
DİGİ KANAL
16:00
GENEO-BARİ
SKY 5
16:00
CHİEVO-CAGLİARİ
SKY 4
16:00
BOLOGNA-SAMPDORİA
SKY 6
16:00
NAPOLİ-ROMA
SKY 1
16:00
LAZIO-BRESCİA
SKY 2
16:00
FİORENTİNA-PALERMO
SKY 3
16:00
KERYKA-IRAKLİS
NOVA 2
16:30
STUTGART-E.FRANKFURT
TRT SPOR
17:30
PSV-VENLO
SPORT 1
18:00
CHELSEA-ARSENAL
SPORMAX
18:00
PSG-NİCE
JSC 4
18:00
SEVİLLA-ATLETİCO MADRİD
NTV SPOR
18:00
ALMEİRA-MALAGA
JSC 8
18:15
ERGOTELİS-PANATİNAİKOS
NOVA 2
18:15
AEK-XANTHİ
NOVA 3
18:30
B.DORTMUND-BAYERN MÜNİH
TRT SPOR
19:00
TRABZONSPOR-BEŞİKTAŞ
LİG TV
19:00
ANTALYASPOR-KASIMPAŞA
DİGİ KANAL
19:30
ADANASPOR-TAVŞANLI
TRT 1
20:00
BARCELONA-MALLORCA
NTV SPOR
20:30
PAOK-ARİS
NOVA 1
21:45
İNTER-JUVENTUS
SKY 1
22:00
REAL MADRİD-DEPORTİVO
NTV SPOR
22:00
RENNES-TOULOUSE
KANAL A
02:20
BANFİELD-RİVER PLATE
NOVA 1



04.10.2010
PAZARTESİ
KANAL



23:!5
GUİMARES-PORTO
RTP

Prens67
Süper Moderatör
Süper Moderatör

Mesajlar : 3706
Konu Sayısı : 1553
Teşekkür : 1051
Kayıt Tarihi : 13/09/09
Nereden : Zonguldak
İş/Hobiler : Okuyorum
Lakap : Öğrenci
Ruh Hali : Nasıl Olabilirim ki?

Boğa

Cinsiyet Erkek


Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Geri: Tv Maç Yayınları

Mesaj tarafından Prens67 Bir Çarş. Ekim 06, 2010 3:08 pm

08.10.2010
CUMA
KANAL



18:00
ERMENİSTAN-SLOVAKYA
ARMENIA TV
19:00
KAZAKİSTAN-BELÇİKA
JSC 2
19:00
İTALYA(U21)-BEYAZ RUSYA(U21)
RAI DUE
20:00
GÜRCİSTAN-MALTA
GEORGIAN TV
20:00
MACARİSTAN-SAN MARİNO
SPORT 1
21:00
KIBRIS-NORVEÇ
SHOW 3
21:!5
ÇEK CUMHURİYETİ-İSKOÇYA
JSC 7
21:30
KARADAĞ-İSVİÇRE
JSC 8
21:45
KUZEY İRLANDA-İTALYA
JSC 1
21:45
İRLANDA-RUSYA
JSC 6
21:45
ALMANYA-TÜRKİYE
NTV
21:45
FRANSA(U21)-TÜRKİYE(U21)
DIRECT 8
21:45
YUNANİSTAN-LETONYA
MEGA CHANNEL
22:45
PORTEKİZ-DANİMARKA
RTP
23:00
İSPANYA-LİTVANYA
JSC 2



09.10.2010
CUMARTESİ
KANAL



22:00
FRANSA-ROMANYA
EUROSPORT
00:30
SANTOS-PARANAENSE
NOVA 1

Prens67
Süper Moderatör
Süper Moderatör

Mesajlar : 3706
Konu Sayısı : 1553
Teşekkür : 1051
Kayıt Tarihi : 13/09/09
Nereden : Zonguldak
İş/Hobiler : Okuyorum
Lakap : Öğrenci
Ruh Hali : Nasıl Olabilirim ki?

Boğa

Cinsiyet Erkek


Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Geri: Tv Maç Yayınları

Mesaj tarafından Prens67 Bir Salı Ekim 12, 2010 9:07 pm

10.10.2010
PAZAR
KANAL



09:00
F1 JAPONYA
TRT 3
11:00
MOTO GP MALEZYA
NTV SPOR
14:00
ORDUSPOR-ALTAY
TRT 1
19:30
ERCİYESSPOR-BOLUSPOR
TRT 1
22:00
CRUZEİRO-FLUMİNENSE
SPORMAX
00:00
VELEZ-COLON
JSC 2



12.10.2010
SALI
KANAL



18:00
ERMENİSTAN-ANDORA
ARMENIA TV
18:00
AZERBAYCAN-TÜRKİYE
NTV SPOR
20:00
KAZAKİSTAN-ALMANYA
ZDF
21:00
LİECHTENSHTEIN-ÇEK CUMH
SPORT 1
22:00
İSKOÇYA-İSPANYA
ZDF
22:00
İNGİLTERE-KARADAĞ
NTV SPOR
22:45
İZLANDA-PORTEKİZ
RTP

Prens67
Süper Moderatör
Süper Moderatör

Mesajlar : 3706
Konu Sayısı : 1553
Teşekkür : 1051
Kayıt Tarihi : 13/09/09
Nereden : Zonguldak
İş/Hobiler : Okuyorum
Lakap : Öğrenci
Ruh Hali : Nasıl Olabilirim ki?

Boğa

Cinsiyet Erkek


Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Geri: Tv Maç Yayınları

Mesaj tarafından Prens67 Bir Salı Ekim 12, 2010 9:07 pm

12.10.2010
SALI
KANAL



17:30
BEYAZ RUSYA(U21)-İTALYA(U21)
JSC 1
18:00
FAROE ADALARI-İRLANDA
JSC 6
18:00
ERMENİSTAN-ANDORA
ARMENIA TV
18:00
AZERBAYCAN-TÜRKİYE
NTV SPOR
18:30
FİNLANDİYA-MACARİSTAN
JSC 5
20:00
KAZAKİSTAN-ALMANYA
JSC 4
20:30
BEYAZ RUSYA-ARNAVUTLUK
JSC 6
21:00
LIECHTEAIN-ÇEK CUMH
SPORT 1
21:15
DANİMARKA-KIBRIS
JSC 7
21:45
BELÇİKA-AVUSTURYA
TV 8
21:45
YUNANİSTAN-İSRAİL
MEGA CHANNEL
21:50
İTALYA-SIRBİSTAN
JSC 1
22:00
İSKOÇYA-İSPANYA
AD SPORTS 2
22:00
İNGİLTERE-SIRBİSTAN
JSC 3
22:00
FRANSA-LÜKSEMBURG
JSC 2
22:45
İZLANDA-PORTEKİZ
JSC 4
23:00
EKVADOR-POLANYA
JSC 6
03:00
AMERİKA-KOLOMBİYA
JSC 6



15.10.2010
CUMA
KANAL



20:00
BURSASPOR-KARABÜKSPOR
LİG TV

Prens67
Süper Moderatör
Süper Moderatör

Mesajlar : 3706
Konu Sayısı : 1553
Teşekkür : 1051
Kayıt Tarihi : 13/09/09
Nereden : Zonguldak
İş/Hobiler : Okuyorum
Lakap : Öğrenci
Ruh Hali : Nasıl Olabilirim ki?

Boğa

Cinsiyet Erkek


Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Geri: Tv Maç Yayınları

Mesaj tarafından ALPBİKE Bir Perş. Ekim 14, 2010 8:38 pm

15.10.2010
CUMA
KANAL



13:30
BEŞİKTAŞ-MALİYE PİYANGO
TRT 3
20:00
BURSASPOR-KARABÜKSPOR
LİG TV
21:30
KÖLN-B.DORTMUND
TRT SPOR
06:00
CHIVAS-SEATTLE
SKY SUPER CALCIO



16.10.2010
CUMARTESİ
KANAL



14:00
KARTALSPOR-ERCİYESSPOR
TRT 1
15:15
ZENİT-AMKAR
SPORMAX
16:30
BAYERN-HANNOVER
TRT SPOR
16:30
MAİNZ-HAMBURG
SKY CALCIO 1
17:00
MANCHESTER UNITED-WESTBROM
SPORMAX
17:00
ARSENAL-BİRMİNGHAM
SPORMAX
17:00
FULHAM-TOTTENHAM
SKY 3
17:00
ABERDEEN-HEARTS
SHOW 4
17:15
PANİONİOS-ERGOTELİS
NOVA 2
19:00
MİLAN-CHİEVO
SKY 1
19:00
ATLETİCO MADRİD-GETAFE
NTV SPOR
19:00
BEŞİKTAŞ-MANİSASPOR
LİG TV
19:00
VALENCİA-BARCELONA
TRT 3
19:30
ASTON VİLLA-CHELSEA
SPORMAX
19:30
PANATİNAİKOS-PAOK
NOVA 1
19:30
XANTHİ-OLİMPİAKOS
NET HELLAS
19:45
AJAX-NAC BREDA
BEYAZ TV
21:00
BARCELONA-VALENCİA
NTV SPOR
21:45
ROMA-GENEO
SKY 1
21:45
FEYENORD-TWENTE
BEYAZ TV
22:00
TOULOUSSE-PSG
KANAL A
23:00
MALAGA-REAL MADRİD
NTV SPOR
00:30
FLAMENGO-INTERNACIONAL
SPORMAX



17.10.2010
PAZAR
KANAL



08:00
MOTO GP AVUSTRALYA
NTV SPOR
13:00
TEREK-CSKA
SPORMAX
13:30
SEVİLLA-ALİCANTE
TRT 3
13:30
CAGLIARI-İNTER
SKY 7
14:00
BOLUSPOR-DENİZLİSPOR
TRT 1
14:45
DUNDEE-CELTIC
SHOW 2
15:30
EVERTON-LİVERPOOL
SPORMAX
15:30
WILLIEM-PSV
BEYAZ TV
15:30
KASIMPAŞA-TRABZON
LİG TV
16:00
SAMPDORİA-FİORENTİNA
SKY 4
16:00
JUVENTUS-LECCE
SKY 1
16:00
CATANIA-NAPOLI
SKY 2
16:00
PALERMO-BOLOGNA
SKY 3
16:00
BRESCIA-UDINESE
SKY 5
16:00
CESENA-PARMA
SKY 6
16:00
ATROMİTOS-OLIMPIAKOS
NOVA 2
16:00
KERKYRA-KAVALA
NOVA 3
16:30
KAİSERSLAUTERN-E.FRANKFURT
TRT SPOR
18:00
BLACKPOOL-MANCHESTER CİTY
SPORMAX
18:00
LENS-RENNES
KANAL A
18:15
IRAKLİS-PANSERRAİKOS
NOVA 2
18:15
LARİSA-ASTERAS
NOVA 3
18:30
HOFFENHEIM-GLADBACH
TRT SPOR
19:00
GENK-STANDART LİEGE
SPORTKLUB
19:00
GALATASARAY-ANKARAGÜCÜ
LİG TV
19:30
RİZESPOR-GİRESUNSPOR
TRT 1
20:00
A.BİLBAO-ZARAGOZA
SKY SUPER CALCIO
20:30
ARİS-AEK
NOVA 1
21:00
GUARANI-CORİNTHİAS
SPORMAX
21:45
BARİ-LAZIO
SKY 1
22:00
GİJON-SEVİLLA
NTV SPOR
22:00
LYON-LİLLE
KANAL A



18.10.2010
PAZARTESİ
KANAL



20:00
ADANASPOR-DİYARBAKIRSPOR
TRT 6
22:00
BLACKBURN-SUNDERLAND
SPORMAX
22:00
HERCULES-VİLLAREAL
SKY 3

ALPBİKE
Webmaster
Webmaster

Mesajlar : 1578
Konu Sayısı : 3345
Teşekkür : 3006
Kayıt Tarihi : 19/09/09
Cinsiyet Erkek


Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Geri: Tv Maç Yayınları

Mesaj tarafından Prens67 Bir Salı Ekim 19, 2010 3:20 pm

19.10.2010
SALI
KANAL



19:30
SPARTAK MOSKOVA-CHELSEA
NOVA 1
21:45
BAYERN-CLUJ
SKY 3
21:45
ROMA-BASEL
SKY 2
21:45
MARSİLYA-ZİLİNA
SKY 7
21:45
AJAX-AUXERRE
SKY 4
21:45
REAL MADRİD-MİLAN
SKY 1
21:45
ARSENAL-SHAKTAR
SKY 5
21:45
BRAGA-PARTİZAN
SKY 6



20.10.2010
ÇARŞAMBA
KANAL



19:00
GENEO-GROSSETO
NOVA 1
20:15
FENERBAHÇE-RYTAS
NTV SPOR
21:45
İNTER-TOTTENHAM
SKY 1
21:45
TWENTE-WERDER BREMEN
SKY 3
21:45
LYON-BENFİCA
SKY 6
21:45
SCHALKE-HAPOEL
SKY 7
21:45
MANCHESTER UNITED-BURSASPOR
STAR TV
21:45
RANGERS-VALENCİA
SKY 5
21:45
BARCELONA-FC KOPENHAG
SKY 2
21:45
PANATİNAİKOS-KAZAN
SKY 8
21:45
UNION-EFES PİLSEN
SKY TÜRK
22:00
ROMA-BROSE
NOVA 3



21.10.2010
PERŞEMBE
KANAL



19:!5
CSKA-MİLANO
NTV SPOR
20:00
ZENİT-HAJDUT SPLİT
NOVA 4
20:00
STUTGART-GETAFE
JSC 5
20:00
BEŞİKTAŞ-PORTO
STAR TV
20:00
NAPOLİ-LİVERPOOL
NOVA 1
20:00
ANDERLECHT-AEK
JSC 6
20:00
KARPATY-SEVİLLA
JSC 2
21:30
LABORAL-MACCABİ
NOVA 7
21:45
BARCELONA-ZAGREB
NTV SPOR
21:45
VALENCİA-PANATİNAİKOS
NOVA 3
22:05
SALZBURG-JUVENTUS
JSC 4
22:05
MANCHESTER CİTY-POZNAN
JSC 5
22:05
ATLETİCO MADRİD-ROSENBORG
NOVA 4
22:05
ARİS-LEVERKUSEN
ANT 1
22:05
VİLLAREAL-PAOK
JSC 6
22:05
PALERMO-CSKA
JSC 1

Prens67
Süper Moderatör
Süper Moderatör

Mesajlar : 3706
Konu Sayısı : 1553
Teşekkür : 1051
Kayıt Tarihi : 13/09/09
Nereden : Zonguldak
İş/Hobiler : Okuyorum
Lakap : Öğrenci
Ruh Hali : Nasıl Olabilirim ki?

Boğa

Cinsiyet Erkek


Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Geri: Tv Maç Yayınları

Mesaj tarafından Sinameki Bir Perş. Ekim 21, 2010 9:34 pm

22.10.2010
CUMA
KANAL



13:30
ANKARA ÖZEL İDARE-MERSİN YENİŞEHİR
TRT SPOR
20:00
KARABÜKSPOR-ESKİŞEHİRSPOR
LİG TV
20:00
SİVASSPOR-BUCASPOR
DİGİ KANAL
21:30
HAMBURG-BAYERN
TRT SPOR
21:45
BRİSTOL-QPR
JSC 5



23.10.2010
CUMARTESİ
KANAL



13:00
VİSSEL KOBE-NAGOYA
EUROSPORT 2
14:00
ABERDEEN-HIBERNIAN
SHOW 2
14:00
DİYARBAKIRSPOR-TAVŞANLI BLD
TRT 1
14:45
TOTTENHAM-EVERTON
SKY 1
15:15
NALCİK-TOM TOMSK
NOVA 2
15:00
FENERBAHÇE-ALİAĞA
SPORMAX
15:30
İSTANBUL BLD-GAZİANTEPSPOR
DİGİ KANAL
16:30
GLADBACH-WERDER BREMEN
TRT SPOR
17:00
BIRMINGHAM-BLACKPOOL
SKY 3
17:00
CHELSEA-WOLVES
SPORMAX
17:00
WESTBROM-FULHAM
SKY 2
17:00
NOTTEINGHAM-IPSICH
SPORT 1
17:15
ATROMİTOS-XANTHİ
NOVA 2
19:00
ZARAGOZA-BARCELONA
NTV SPOR
19:00
ANTALYASPOR-KONYASPOR
DİGİ KANAL
19:00
TRABZONSPOR-GENÇLERBİRLİĞİ
LİG TV
19:00
REAL MADRİD-VALENCİA
TRT SPOR
19:00
PANATİNAİKOS-PAOK
ET 1
19:15
DONCASTER-SHEFFİELD
SPORT 1
19:30
WESTHAM-NEWCASTLE
SPORMAX
19:30
ASTERAS-IRAKLİS
NOVA 3
19:30
OLİMPİAKOS-LARİSA
NOVA 2
21:00
REAL MADRİD-SANTANDER
NTV SPOR
21:00
SASSARİ-CASERTA
SKY 2
21:45
FİORENTİNA-BARİ
SKY 1
22:00
SOCHAUX-TOULOUSSE
KANAL A
22:20
RİVER PLATE-RACING
NOVA 3
23:00
VALENCİA-MALLORCA
NTV SPOR
23:30
BOTAFAGO-BAHİA
SPORMAX



24.10.2010
PAZAR
KANAL



09:00
F1 KORE
TRT SPOR
12:45
BRİNDİSİ-BOLOGNA
SKY 2
13:00
BEŞİKTAŞ-BANVİT
SPORMAX
13:10
CSKA-RUBİN KAZAN
SKY 8
13:30
PARMA-ROMA
SKY 7
13:30
MALAGA-SEVİLLA
TRT SPOR
14:00
GİRESUNSPOR-SAMSUNSPOR
TRT 1
14:30
ANKARAGÜCÜ-BURSASPOR
LİG TV
14:30
KAYSERİ ŞEKER-FENERBAHÇE
FB TV
14:45
CELTİC-RANGERS
SHOW 2
15:30
STOKE-MANCHESTER UNITED
SPORMAX
15:30
PSV-FEYENORD
SPORT 1
15:30
MANİSASPOR-KASIMPAŞA
DİGİ KANAL
16:00
BOLOGNA-JUVENTUS
SKY 1
16:00
LAZIO-CAGLİARİ
SKY 2
16:00
UDİNESE-PALERMO
SKY 3
16:00
GENEO-CATANİA
SKY 4
16:00
CHİEVO-CESENA
SKY 5
16:00
LECCE-BRESCİA
SKY 6
16:00
KAVALA-ERGOTELİS
NOVA 2
16:00
PANSERRAİKOS-KAVALA
NOVA 3
16:30
DORTMUND-HOFFENHAİM
TRT SPOR
17:00
LİVERPOOL-BLACKBURN
NOVA 4
18:00
MANCHESTER CİTY-ARSENAL
SKY 1
18:00
PSG-AUXERRE
KANAL A
18:15
PAOK-PANİONİOS
NOVA 2
18:30
LEVERKUSEN-MAİNZ
TRT SPOR
19:00
FENERBAHÇE-GALATASARAY
LİG TV
19:15
MİLANO-BOLOGNA
SKY 2
19:30
GAZİANTEP BLD-ALTAY
TRT 1
20:00
SEVİLLA-A.BİLBAO
SKY 9
20:15
S.LİZBON-RİO AVE
RTP
20:30
AEK-PANATİNAİKOS
NOVA 1
20:30
OLİMPİAKOS-ARİS
NET HELLAS
21:00
CORİNTHİAS-PALMEİRAS
NOVA 4
21:45
İNTER-SAMPDORİA
SKY 1
22:00
LİLLE-MARSİLYA
KANAL A
22:00
VİLLARREAL-A.MADRİD
NTV SPOR



25.10.2010
PAZARTESİ
KANAL



19:00
KARŞIYAKA-GALATASARAY
SPORMAX
20:00
KAYSERİSPOR-BEŞİKTAŞ
LİG TV
21:45
NAPOLİ-MİLAN
SKY 1
21:45
LEEDS-CARDİFF
SPORT 2
22:00
R.SOCİEDAD-DEPORTİVO
NTV SPOR

Sinameki
Moderatör
Moderatör

Mesajlar : 2085
Konu Sayısı : 725
Teşekkür : 50
Kayıt Tarihi : 16/09/09
Cinsiyet Erkek


Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Geri: Tv Maç Yayınları

Mesaj tarafından Prens67 Bir Ptsi Ekim 25, 2010 7:56 pm

26.10.2010
SALI
KANAL



21:00
MURCIA-REAL MADRİD
NOVA 1
21:30
BAYERN MÜNİH-WERDER BREMEN
JSC 4
21:45
FİORENTİNA-EMPOLİ
JSC 1
22:00
MANCHESTER UNITED-WOLVES
JSC 3
23:00
CEUTA-BARCELONA
NOVA 1
05:00
PORTLAND-PHONEIX
NBA TV



27.10.2010
ÇARŞAMBA
KANAL



19:45
RYTAS-SİENA
NOVA 3
20:00
FRANKFURT-HAMBURG
JSC 4
20:15
EFES-VALENCİA
SKY TÜRK
21:00
LOGRONES-VALENCİA
JSC 2
21:00
BROSE-OLİMPİAKOS
NOVA 1
21:45
NEWCASTLE-ARSENAL
SKY 1
21:45
CHOLET-BARCELONA
NTV SPOR
22:00
VİTESSE-PSV
SPORT 1
22:00
LAZIO-PORTOGUARO
JSC 1
23:00
UNIVERSİDAD-ATLETİCO MADRİD
JSC 2
02:00
PHIDELPHIA-MIAMI
NBA TV



28.10.2010
PERŞEMBE
KANAL



19:30
ZAGREB-FENERBAHÇE
NTV SPOR
20:00
BEŞİKTAŞ-MERSİN İD.YURDU
KANALTÜRK
21:00
ALCORCON-A.BİLBAO
SKY 1
21:45
BARİ-TORİNO
NOVA 1
21:45
REAL MADRİD-MALAGA
NOVA 3
21:45
PANATİNAİKOS-CSKA
NTV SPOR
23:00
REAL SOCİEDAD-ALMEİRA
JSC 2
23:00
BETİS-ZARAGOZA
NOVA 1
05:30
UTAH-PHONEIX
NTV

Prens67
Süper Moderatör
Süper Moderatör

Mesajlar : 3706
Konu Sayısı : 1553
Teşekkür : 1051
Kayıt Tarihi : 13/09/09
Nereden : Zonguldak
İş/Hobiler : Okuyorum
Lakap : Öğrenci
Ruh Hali : Nasıl Olabilirim ki?

Boğa

Cinsiyet Erkek


Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Geri: Tv Maç Yayınları

Mesaj tarafından Prens67 Bir Perş. Ekim 28, 2010 11:48 am

29.10.2010
CUMA
KANAL



20:00
BURSASPOR-FENERBAHÇE
LİG TV
21:30
BAYERN MÜNİH-FREİBURG
TRT SPOR
21:45
GENEO-İNTER
TV 8
03:00
MİAMİ-ORLANDO
NTV SPOR
03:00
DETROİT-OHLOHOMA
NBA TV
03:20
ESTUDİANTES-LANUS
NOVA 1



30.10.2010
CUMARTESİ
KANAL



14:00
ST JOHNSTONE-CELTIC
SHOW 2
14:00
AKHİSAR BLD-GİRESUNSPOR
TRT 1
15:00
GALATASARAY-TOFAŞ
SPORMAX
15:30
ESKİŞEHİRSPOR-ANKARAGÜCÜ
DİGİ KANAL
16:30
WOLFSBURG-STUTGART
TRT SPOR
17:00
BLACKBURN-CHELSEA
SPORMAX
17:00
ARSENAL-WESTHAM
SPORMAX
17:00
WOLVES-MANCHESTER CİTY
SKY 3
17:00
PANELLİNOS-ARİS
ET 1
17:15
ARİS-ATROMİTOS
NOVA 2
19:00
VALENCİA-ZARAGOZA
NTV SPOR
19:00
ROMA-LECCE
SKY 1
19:00
GALATASARAY-ANTALYASPOR
LİG TV
19:30
MANCHESTER UNITED-TOTTENHAM
SPORMAX
19:30
SCHALKE-LEVERKUSEN
TRT SPOR
19:30
PANATİNAİKOS-OLİMPİAKOS
NOVA 1
21:00
HERCULES-REAL MADRİD
NTV SPOR
21:00
INTERNACIONAL-SANTOS
SPORMAX
21:00
VARESA-SİENA
SKY 2
21:45
MİLAN-JUVENTUS
TV 8
21:45
PSV-TWENTE
BEYAZ TV
22:00
MARSİLYA-RENNES
KANAL A
23:00
BARCELONA-SEVİLLA
NTV SPOR
23:15
ACADEMICA-PORTO
RTP
03:30
MİLWAKUEE-CHARLOTTE
NBA TV

Prens67
Süper Moderatör
Süper Moderatör

Mesajlar : 3706
Konu Sayısı : 1553
Teşekkür : 1051
Kayıt Tarihi : 13/09/09
Nereden : Zonguldak
İş/Hobiler : Okuyorum
Lakap : Öğrenci
Ruh Hali : Nasıl Olabilirim ki?

Boğa

Cinsiyet Erkek


Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Geri: Tv Maç Yayınları

Mesaj tarafından Sponsored content Bugün 3:18 pm


Sponsored content


Sayfa başına dön Aşağa gitmek

4 sayfadaki 5 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön


 
Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz