Giriş yap

Şifremi unuttum

En son konular
» Günlük Kiralık Evler İçin Ağır Cezalar Geliyor!
Perş. Ara. 29, 2016 12:48 pm tarafından tasarim_rehberi

» Merhaba Forum Dostları
Ptsi Ara. 23, 2013 8:35 pm tarafından SeymeN

» quality electronic books
Paz Haz. 23, 2013 11:00 pm tarafından SeymeN

» Forumumuzdaki linklerden dosya indirmek için yapılması gerekenler
Cuma Şub. 08, 2013 10:53 pm tarafından İnvestigator

» elements of the industrial
Salı Mayıs 17, 2011 7:01 am tarafından frank1

» elements with other industrial
Salı Mayıs 17, 2011 7:00 am tarafından frank1

» Six is easy to copy
Salı Mayıs 17, 2011 6:59 am tarafından frank1

» Three is a vivid expression
Salı Mayıs 17, 2011 6:59 am tarafından frank1

» domestic super star
Salı Mayıs 17, 2011 6:58 am tarafından frank1

» personal handheld digital
Salı Mayıs 17, 2011 6:57 am tarafından frank1

» wired or wireless online
Salı Mayıs 17, 2011 6:56 am tarafından frank1

» transmitted through network
Salı Mayıs 17, 2011 6:56 am tarafından frank1

» concept of electronic books
Salı Mayıs 17, 2011 6:55 am tarafından frank1

» Google get library
Salı Mayıs 17, 2011 6:54 am tarafından frank1

» product without access
Salı Mayıs 17, 2011 6:53 am tarafından frank1

» Google have march
Salı Mayıs 17, 2011 6:49 am tarafından frank1

» lightweight tablet computer
Cuma Mayıs 13, 2011 6:16 am tarafından frank1

» concentration of consumers
Cuma Mayıs 13, 2011 6:16 am tarafından frank1

» Spring Festival after a long
Cuma Mayıs 13, 2011 6:15 am tarafından frank1

» Just for kids bought MP4
Cuma Mayıs 13, 2011 6:13 am tarafından frank1

En iyi yollayıcılar
SeymeN (11916)
 
Prens67 (3706)
 
Prenses (3074)
 
birisimsiz (2193)
 
Sinameki (2085)
 
İnvestigator (1663)
 
Bahçedar (1647)
 
ALPBİKE (1578)
 
MaviBebek (1471)
 
Zorbulursun (1414)
 

Anket

Tekforuma Hangi Şehirden Katılıyorsunuz?

22% 22% [ 26 ]
7% 7% [ 8 ]
11% 11% [ 13 ]
3% 3% [ 3 ]
9% 9% [ 10 ]
10% 10% [ 12 ]
5% 5% [ 6 ]
3% 3% [ 4 ]
29% 29% [ 34 ]

Toplam Oylar : 116

Anahtar-kelime

Istatistikler
Toplam 10210 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: panthera1111

Kullanıcılarımız toplam 1338 mesaj attılar bunda 184 konu
Kimler hatta?
Toplam 5 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 5 Misafir :: 1 Arama motorları

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 365 kişi Perş. Ağus. 03, 2017 5:55 am tarihinde online oldu.

Tv Maç Yayınları

2 sayfadaki 5 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek

Geri: Tv Maç Yayınları

Mesaj tarafından SeymeN Bir Perş. Eyl. 17, 2009 2:22 pm

Konunun ilk mesajı :

18.09.2009CUMAKANAL
19:15TÜRKİYE-YUNANİSTANNTV
21:00TRABZONSPOR-ANTALYASPORLİG TV
21:30SCHALKE-WOLFSBURGTRT 3
21:30GENK-CHARLERİOSPORTKLUB
21:45SHEFFİELD U-SHEFFİELD W.FUTBOL SMART
22:00SLOVENYA-HIRVATİSTANNTV
19.09.2009CUMARTESİKANAL
13:00AVR BAS ŞAMPNTV
13:00YAMAHATA-SHİMUZUEUROSPORT 2
14:30KİLMARNOCK-RANGERSSPORT 1
14:45BURNLEY-SUNDERLANDSPORMAX
15:15AVR BAS ŞAMPNTV
16:30BAYERN MÜNİH-NURNBERGTRT 3
16:30HANNOVER-B.DORTMUNDSUPERSPORT 3
16:45KAVALA-ATROMİTOSNOVA SPORTS 1
16:45PANİONİOS-ASTERASSKAİ HELLAS
17:00ARSENAL-WİGANSPORMAX
17:00BOLTON-STOKESPORMAX
17:00ASTON VİLLA-PORTSMOUTHSHOW SPORTS
17:00HULL-BİRMİNGHAMSHOW SPORTS
17:00MİDDLESBROUGH-ALBİONSPORT 1
17:30LOKOMOTİV-FK MOSKOVANOVA SPORTS 3
19:00NAPOLİ-UDİENSESUPERSPORT 2
19:00IRAKLİS-LARİSANOVA SPORTS 1
19:00DEPORTİVO-ESPANYOLSUPERSPORT 3
19:00MALLORCA-TENERİFESUPERSPORT 4
19:30AVR BAS ŞAMPNTV
19:30WESTHAM-LİVERPOOLSPORMAX
20:30BUCASPOR-BOLUSPORD SPOR
21:00BEŞİKTAŞ-KAYSERİSPORLİG TV
21:00OSASUNA-SEVİLLASUPERSPORT 2
21:45AZ ALKMAAR-NİJMEGENFUTBOL SMART
21:45JUVENTUS-LİVORNONOVA SPORTS 2
22:00AVR BAS ŞAMPNTV
22:00MARSİLYA-MONTPELİERKANAL A
23:00BARCELONA-A.MADRİDSUPERSPORT 2
23:15BRAGA-PORTOSUPERSPORT 4
00:30VİTORİA-INTERNACIONALSPORMAX
20.09.2009PAZARKANAL
13:00AVR BAS ŞAMPNTV
13:00CSKA-DİNAMO MOSKOVASPORMAX
15:15AVR BAS ŞAMPNTV
15:30MANCHESTER UNITED-MANCHESTER CİTYSPORMAX
15:30FEYENORD-PSVFUTBOL SMART
16:00WOLVES-FULHAMSHOW SPORTS
16:00MİLAN-BOLOGNASUPERSPORT 3
16:00CAGLİARİ-İNTERNOVA SPORTS 4
16:30FRANKFURT-HAMBURGTRT 3
16:45GİNNAİNA-AEKNOVA SPORTS 1
16:45XANTHİ-PANTHİRİKOSNET HELLAS
16:45LEVADİAKOS-ERGOTELİSNOVA SPORTS 2
17:00EVERTON-BLACKBURNSUPERSPORT 5
17:00CELTİC-HERARTSSHOW SPORTS 4
18:00CHELSEA-TOTTENHAMSPORMAX
18:00LENS-LİLLESUPERSPORT 3
18:00BİLBAO-VİLLAREALSUPERSPORT 2
18:30LEVERKUSEN-WERDER BREMENTRT 3
19:00TROMSO-MOLDENOVA SPORTS 2
19:00WESTERLEO-BRUGGESPORTKLUB
19:00PANATİNAİKOS-ARİSNOVA SPORTS 1
19:30AVR BAS ŞAMPNTV
20:00REAL MADRİD-XEREZSUPERSPORT 2
20:30GİRESUNSPOR-RİZESPORD SPOR
21:15PAOK-OLİMPİAKOSNOVA SPORTS 1
21:30ANDERLECHT-GENTSPORTKLUB
21:45ROMA-FİORENTİNASUPERSPORT 1
22:00AVR BAS ŞAMPNTV
22:00PSG-LYONKANAL A
22:00VALENCİA-GİJONSUPERSPORT 2
22:00SANTO ANDRE-SAO PAOLOSPORMAX
22:10SAN LERONZO-RACİNGNOVA SPORTS 3
22:15LEİRA-BENFİCARTP
21.09.2009PAZARTESİKANAL
20:30DARDANELSPOR-ORDUSPORD SPOR
21:00KASIMPAŞA-GALATASARAYLİG TV
22:15S.LİZBON-OLHANANSESUPERSPORT 1
avatar
SeymeN
Admin
Admin

Mesajlar : 11916
Konu Sayısı : 73256
Teşekkür : 67236
Kayıt Tarihi : 11/09/09
Nereden : TÜRKİYE
İş/Hobiler : Nette Sörf
Lakap : Muhtar
Ruh Hali : Asabiyim Ben

Kova

Cinsiyet Erkek


Sayfa başına dön Aşağa gitmek


Geri: Tv Maç Yayınları

Mesaj tarafından SeymeN Bir Ptsi Ara. 14, 2009 9:30 pm

15.12.2009SALIKANAL



18:00POHANG-ESTUDİANTESNTV SPOR
18:00HEMOFARM-LE MANSRTS 2
21:00BİLBAO-TÜRK TELEKOMTRT 2
21:00ARİS-SİALUİAET 1
21:30GOMİCZA-GÜNEŞ SİGORTATRT 3
21:45DUNDEE-RANGERSSPORT 1
21:45SUNDERLAND-ASTON VİLLANOVA SPORTS 2
22:00BİRMİNGHAM-BLACKBURNSHOW SPORTS 4
22:00VALENCİENNES-AUXERRENOVA SPORTS 3
22:00MANCHESTER UNITED-WOLVESSPORMAX
22:00BOLTON-WESTHAMSHOW SPORTS 3



16.12.2009ÇARŞAMBAKANAL



15:00MAZEMBE-AUCKLANDNTV SPOR
17:00İSTANBUL BLD-RESOVİATRT 2
18:00ATLENTE-BARCELONANTV SPOR
19:30CİBONA-FENERBAHÇESPORMAX
19:45RYTAS-OLİMPİAKOSNOVA SPORTS 1
20:00HERTA BERLİN-S.LİZBONSAT 1
20:00BASEL-FULHAMFUTBOL SMART
20:00STRUM GRAZ-GALATASARAYSTAR TV
20:00PANATİNAİKOS-DİNAMO BÜKREŞANT 1
20:00MONTPELİER-BORDEUAUXSPORT 1
21:30ROMA-MAROUSSİNOVA SPORTS 3
21:45CHELSEA-PORTSMOUTHSPORMAX
21:45BURNLEY-ARSENALSPORMAX
22:00TOTTENHAM-MANCHESTER CİTYSPORMAX
22:00PSG-LENSSPORT 1
22:00LİVERPOOL-WİGANSPORMAX
22:00İNTER-LİVORNOSPORT 2
22:05SPARTA PRAG-FC KOPENHAGFUTBOL SMART
22:05BİLBAO-WERDER BREMENSAT 1
22:05PARTİZAN-SHAKTARB92
22:05BRUGGE-TOULOUSSENOVA SPORTS 6



17.12.2009PERŞEMBEKANAL



19:15CSKA-MACCABİNOVA SPORTS 3
19:30FENERBBAHÇE-BİELLATRT 2
20:00PANATİNAİKOS-REAL MADRİDSPORMAX
20:00LİLLE-SLAVİA PRAGCT4 SPORT
20:00AJAX-ANDERLECHTNOVA SPORTS 6
20:00GENEO-VALENCİANOVA SPORTS 1
20:15EFES-UNICAJASKYTÜRK
21:45BARCELONA-ZALGİRİSSPORMAX
22:00ORLEANS-PARTİZANNOVA SPORTS 7
22:05VİLLAREAL-SALZBURGDİGİ SPORT HU
22:05STEAU BÜKREŞ-TWENTEPRO TV
22:05FENERBAHÇE-SHERİFFNOVA SPORTS 6
22:05BENFİCA-AEKANT 1
avatar
SeymeN
Admin
Admin

Mesajlar : 11916
Konu Sayısı : 73256
Teşekkür : 67236
Kayıt Tarihi : 11/09/09
Nereden : TÜRKİYE
İş/Hobiler : Nette Sörf
Lakap : Muhtar
Ruh Hali : Asabiyim Ben

Kova

Cinsiyet Erkek


Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Geri: Tv Maç Yayınları

Mesaj tarafından SeymeN Bir Perş. Ara. 17, 2009 11:32 am

18.12.2009 CUMA KANAL

20:00 BEŞİKTAŞ-BURSASPOR LİG TV
21:30 SCHALKE-MAİNZ TRT 3
21:30 MECHELEN-GERMİNAL SPORTKLUB
03:00 NEW ORLEANS-DENVER NTV
03:00 CLEVLAND-WİLWAKUE NBA TV

19.12.2009 CUMARTESİ KANAL

13:00 FENERBAHÇE-MERSİN BLD SPORMAX
13:30 KONYASPOR-ALTAY D SPOR
13:30 KAYSERİSPOR-ANTALYASPOR LİG TV
14:00 PERİSTERİ-MAUROSSİ ET 1
14:45 PORTSMOUTH-LİVERPOOL SPORMAX
15:00 POHANG-ATLENTE NTV SPOR
16:00 ILISIAKOS-PANATİNAİKOS ET 1
16:30 BAYERN MÜNİH-HERTA BERLİN EUROSPORT 2
16:45 LEVADİAKOS-LARİSA NOVA SPORTS 1
16:45 ERGOTELİS-PAOK SKAİ HELLAS
17:00 FULHAM-MANCHESTER UNITED SPORMAX
17:00 MANCHESTER CİTY-SUNDERLAND SHOW SPORTS
17:00 ASTON VİLLA-STOKE SHOW SPORTS
17:00 BLACKBURN-TOTTENHAM SHOW SPORTS
17:00 RANGERS-MOTHERWELL FUTBOL SMART
17:30 HALKBANK-FENERBAHÇE D SPOR-FB TV
18:00 ESTUDİANTES-BARCELONA NTV SPOR
19:00 BOLOGNA-ATALANTA NOVA SPORTS 4
19:00 PANATİNAİKOS-GİANNİNA NOVA SPORTS 1
19:00 BİLBAO-OSASUNA SPORT 1
19:00 AEK-ARİS NOVA SPORTS 3
19:00 KOLOSSOS-PANELLİNOS MACEDONİA TV
19:00 LABAROL-REAL MADRİD TRT 3
19:20 NOTTİNGHAM F-PRESTON FUTBOL SMART
19:30 STUTGART-HOFFENHAİM EUROSPORT 2
19:30 ARSENAL-HULL SPORMAX
20:00 GALATASARAY-GENÇLERBİRLİĞİ LİG TV
20:00 BORDEUAX-LORİENT KANAL A
21:00 SEVİLLA-GETAFE DİGİ SPORT RO
21:45 FİORENTİNA-MİLAN NTV SPOR
22:00 ST ETİENNE-MARSİLYA KANAL A
23:00 REAL MADRİD-ZAARAGOZA NTV
23:15 NAVAL-S.LİZBON RTP
02:00 ORLANDO-PORTLAND NTV SPOR
03:30 SAN ANTONİO-INDIANA NBA TV


20.12.2009 PAZAR KANAL

13:30 GALATASARAY-ANTALYA BLD SPORMAX
13:30 ERCİYESSPOR-BUCASPOR D SPOR
14:30 HEARTS-CELTİC SHOW SPORTS 1
14:30 PANİONİOS-KAVALA NOVA SPORTS 1
14:30 PANTHRİKİKOS-ATROMİTOS NOVA SPORTS 2
14:45 NEWCASTLE-MİDDLESBROUGH SPORT 2
15:30 WOLVES-BURNLEY SPORMAX
15:30 ULTRECHT-TWENTE FUTBOL SMART
15:30 FENERBAHÇE-BOTAŞ D SPOR-FB TV
16:00 ROMA-PARMA NOVA SPORTS 7
16:00 JUVENTUS-CATANİA NTV SPOR
16:30 HAMBURG-WERDER BREMEN DİGİ SPORT HU
16:45 ASTERAS-AEK NOVA SPORTS 1
17:00 EVERTON-BİRMİNGHAM SOW SPORTS 3
17:30 RODA-PSV FUTBOL SMART
17:30 GALATASARAY-YEŞİLYURT D SPOR
18:00 WESTHAM-CHELSEA SPORMAX
18:00 LİLLE-LE MANS KANAL A
18:00 VİLLAREAL-SANTANDER DİGİ SPORT RO
18:30 KÖLN-NURNBERG DİGİ SPORT HU
19:00 ARİS-OLİMPİAKOS NOVA SPORTS 1
19:00 XANTHİ-IRAKLİS NET HELLAS
19:00 CHARLERO-STANDART LİEGE SPORTKLUB
19:30 TORONTO-NEW ORLEANS SKAİ HELLAS
20:00 TENERİFE-ATLETİCO MADRİD SPORT 1
20:00 TRABZONSPOR-FENERBAHÇE LİG TV
21:30 ANDERLECH-BRUGGE SPORTKLUB
21:45 İNTER-LAZIO NTV SPOR
22:00 MONACO-LYON KANAL A
22:00 DEPORTİVO-VALENCİA DİGİ SPORT RO
22:15 BENFİCA-PORTO FUTBOL SMART
01:00 BOSTON-MİNNESOTA NBA TV
01:00 MİAMİ-PORTLAND SKAİ HELLAS

21.12.2009 PAZARTESİ KANAL

20:00 KARABÜKSPOR-ADANASPOR LİG TV
21:!5 AUGSBURG-KAİSERSLAUTERN EUROSPORT 2
22:00 WİGAN-BOLTON SPORMAX
03:00 CHİCAGO-SACROMENTO NBA TV
avatar
SeymeN
Admin
Admin

Mesajlar : 11916
Konu Sayısı : 73256
Teşekkür : 67236
Kayıt Tarihi : 11/09/09
Nereden : TÜRKİYE
İş/Hobiler : Nette Sörf
Lakap : Muhtar
Ruh Hali : Asabiyim Ben

Kova

Cinsiyet Erkek


Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Geri: Tv Maç Yayınları

Mesaj tarafından SeymeN Bir Ptsi Ara. 21, 2009 3:13 pm

22.12.2009SALIKANAL



17:30ANTALYASPOR-ESKİŞEHİRSPORTRT 1
20:30MANİSASPOR-BEŞİKTAŞTRT 1
21:30KATALONYA-ARJANTİNNTV SPOR
22:00LENS-ST ETİENNENOVA SPORTS 1
02:00WASHİNGTON-PHIDELPHIANBA TV



23.12.2009ÇARŞAMBAKANAL



13:30GİRESUNSPOR-BURSASPORTRT 1
17:00IRAKLIS-PANATİNAİKOSNOVA SPORTS
18:30FENERBAHÇE-ALTAYTRT 1
18:30GALATASARAY-FENERBAHÇENTV SPOR
19:00OLİMPİAKOS-ARİSNOVA SPORTS
20:00MARSİLYA-AUXERREAL JAZEERE SPORT 2
20:00LYON-MONTPELİERNOVA SPORTS 2
21:30GALATASARAY-TRABZONSPORTRT 1
22:00TOULOUSSE-BORDEAUXNOVA SPORTS 1
04:00PHONEİX-OKLOHOMANBA TV
avatar
SeymeN
Admin
Admin

Mesajlar : 11916
Konu Sayısı : 73256
Teşekkür : 67236
Kayıt Tarihi : 11/09/09
Nereden : TÜRKİYE
İş/Hobiler : Nette Sörf
Lakap : Muhtar
Ruh Hali : Asabiyim Ben

Kova

Cinsiyet Erkek


Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Geri: Tv Maç Yayınları

Mesaj tarafından SeymeN Bir Perş. Ara. 24, 2009 2:55 pm

24.12.2009PERŞEMBEKANAL



18:00MERSİN BLD-GALATASARAYSPORMAX



25.12.2009CUMAKANAL



17:30FENERBAHÇE-İLLER BANKASID SPOR-FB TV
19:00NEWYORK-MİAMİNBA TV
00:00LAKERS-CLEVLANDNTV SPOR



26.12.2009CUMARTESİKANAL



14:45BİRMİNGHAM-CHELSEASPORMAX
14:45SHEFFİELD-NEWCASTLEFUTBOL SMART
15:00FULHAM-TOTTENHAMNOVA SPORTS 2
15:00WESTHAM-PORSTMOUTHSHOW EXTREME SPORTS
16:00BURNLEY-BOLTONNOVA SPORTS 3
17:00MANCHESTER CİTY-STOKESPORMAX
17:00SUNDERLAND-EVERTONSHOW SPORTS 4
17:00CELTİC-HAMİLTONFUTBOL SMART
17:00WİGAN-BLACKBURNSHOW SERİES EXTRA
17:30VAKIFBANK-BEŞİKTAŞD SPOR
19:00STANDART LİEGE-LOKORENSPORTKLUB
19:30LİVERPOOL-WOLVESSPORMAX
20:00LEİCESTER-SHEFFİELDFUTBOL SMART
21:00CLUB BRUGGE-CERCLE BRUGGESPORTKLUB
22:00DALLAS-MEMPHİSNBA TV
03:30WİLWAUKE-SAN ANTONİONBA TV



27.12.2009PAZARKANAL



13:30MALAGA-BADOLANATRT 3
14:00HİBERNİAN-RANGERSFUTBOL SMART
15:30ARSENAL-ASTON VİLLASPORMAX
18:00HULL-MANCHESTER CİTYSPORMAX
19:00GENT-ANDERLECHTSPORTKLUB
20:00FENERBAHÇE-BEŞİKTAŞSPORMAX
21:30REAL MADRİD-BARCELONATRT 3
01:00CLEVLAND-HOUSTONNTV
01:00MİAMİ-İNDİANANBA TV
avatar
SeymeN
Admin
Admin

Mesajlar : 11916
Konu Sayısı : 73256
Teşekkür : 67236
Kayıt Tarihi : 11/09/09
Nereden : TÜRKİYE
İş/Hobiler : Nette Sörf
Lakap : Muhtar
Ruh Hali : Asabiyim Ben

Kova

Cinsiyet Erkek


Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Geri: Tv Maç Yayınları

Mesaj tarafından SeymeN Bir Ptsi Ara. 28, 2009 1:50 pm

28.12.2009PAZARTESİKANAL
14:45TOTTENHAM-WESTHAMSPORMAX
17:00CHELSEA-FULHAMSPORMAX
17:00EVERTON-BURNLEYNOVA SPORTS 2
17:00STOKE-BİRMİNGHAMSHOW SERİES EXTRA
17:00BLACKBURN-SUNDERLANDSHOW COMEDY EXTRA
19:20NEWCASTLE-DERBYFUTBOL SMART
21:45WOLVES-MANCHESTER CİTYSPORMAX
05:00PORTLAND-PHİDELPHİANBA TV
29.12.2009SALIKANAL
21:30CERCLE BRUGGE-STANDART LİEGESPORTKLUB
21:45ASTON VİLLA-LİVERPOOLSPORMAX
22:00BOLTON-HULLNOVA SPORTS 2
03:30SAN ANTONİO-MİNNESOTANBA TV
30.12.2009ÇARŞAMBAKANAL
21:30KİLMARNOCK-CELTİCSPORT 2
21:30ANDERLECH-ZULTE WAREGEMSPORTKLUB
21:45PORTSMOUTH-ARSENALSPORMAX
21:45RANGERS-DUNDEEFUTBOL SMART
22:00MANCHESTER UNTED-WİGANSPORMAX
02:00ORLANDO-WİLVAKUENBA TV
avatar
SeymeN
Admin
Admin

Mesajlar : 11916
Konu Sayısı : 73256
Teşekkür : 67236
Kayıt Tarihi : 11/09/09
Nereden : TÜRKİYE
İş/Hobiler : Nette Sörf
Lakap : Muhtar
Ruh Hali : Asabiyim Ben

Kova

Cinsiyet Erkek


Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Geri: Tv Maç Yayınları

Mesaj tarafından SeymeN Bir Perş. Ara. 31, 2009 12:07 pm

31.12.2009
PERŞEMBE
KANAL



02:00
HOUSTON-DALLAS
NBA TV
03:00
OKLOHOMA-UTAH
NTV SPOR



01.01.2010
CUMA
KANAL



02:30
ATLANTA-NEWYORK
NBA TV
05:30
LAKERS-SACREMENTO
NTV



02.01.2010
CUMARTESİ
KANAL



14:30
BRİSTOL-CARDİFF
SPORTKLUB
17:00
MİDDLESBROUGH-MANCHESTER CİTY
NTV SPOR
17:00
LARİSA-ARİS
NOVA SPORTS
17:00
PANELİNOS-KAVALA
NOVA SPORTS
18:00
BEŞİKTAŞ-GALATASARAY
SPORMAX
19:00
VALENCİA-ESPANYOL
DİGİ SPORT RO
19:00
PERİSTERİ-PAOK
NOVA SPORTS
19:15
READİNG-LİVERPOOL
NTV SPOR
21:00
BARCELONA-VİLLAREAL
NTV
22:30
MİAMİ-CHARLOTTE
NBA TV
23:00
ATLETİCO MADRİD-SEVİLLA
NTV SPOR
03:30
WİLWAKUE-OKLOHOMA
NBA TV
04:00
UTAH-DENVER
NTV SPOR






03.01.2010
PAZAR
KANAL



13:00
ALİAĞA-FENERBAHÇE
SPORMAX
14:30
CELTİC-RANGERS
FUTBOL SMART
15:00
MANCHESTER UNITED-LEEDS
NTV SPOR
17:00
HİBERNİAN-HEARTS
SHOW SPORTS 1
17:00
KOLOSSOS-MAUROSSİ
NOVA SPORTS
18:00
ZARAGOZA-DEPORTİVO
NTV
18:00
GETAFE-VALLODOLİD
DİGİ SPORT RO
18:15
WESTHAM-ARSENAL
NTV SPOR
19:00
AEK-OLİMPİAKOS
NOVA SPORTS 3
20:00
MALLORCA-BİLBAO
NTV SPOR
20:15
TRANMERE-WOLVES
SPORTKLUB
22:00
OSASUNA-REAL MADRİD
NTV
01:00
CLEVLAND-CHARLOTTE
SKAİ HELLAS
01:00
NEWYORK-INDIANA
NBA TV
04:30
LAKERS-DALLAS
SKAİ HELLAS



04.01.2010
PAZARTESİ
KANAL



04:00
UTAH-NEW ORLEANS
NBA TV
avatar
SeymeN
Admin
Admin

Mesajlar : 11916
Konu Sayısı : 73256
Teşekkür : 67236
Kayıt Tarihi : 11/09/09
Nereden : TÜRKİYE
İş/Hobiler : Nette Sörf
Lakap : Muhtar
Ruh Hali : Asabiyim Ben

Kova

Cinsiyet Erkek


Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Geri: Tv Maç Yayınları

Mesaj tarafından SeymeN Bir Ptsi Ocak 04, 2010 8:30 pm

05.01.2010 SALI KANAL



16:45 KAVALA-LEVADİAKOS NOVA SPORTS 1

16:45 LARİSA-ASTERAS SKAİ HELLAS

19:00 BİLESKO-FENERBAHÇE TRT 3

19:00 ATROMİTOS-ARİS NOVA SPORTS 1

19:00 NYMBURG-BİELLA CT2

19:15 TÜRK TELEKOM-ST PETTERSBURG TRT 2

21:00 ARİS-ZADAR EUROSPORT 2

21:45 STOKE-FULHAM SPORMAX

22:00 BLACKBURN-ASTON VİLLA KANAL A

23:00 BARCELONA-SEVİLLA NOVA SPORTS 1

02:00 CHARLOTTE-CHİCAGO NBA TV

05:00 SACRAMENTO-PHONEİX NBA TV



06.01.2010 ÇARŞAMBA KANAL



13:30 CHİEVO-İNTER SPORT 1

14:30 IRAKLİS-PANTHİRİKOS NOVA SPORTS 1

14:30 GİANNİNA-XANTHİ NOVA SPORTS 2

16:00 PARMA-JUVENTUS DİGİ SPORT RO

16:00 CAGLİARİ-ROMA NOVA SPORTS 3

16:00 SİENA-FİORENTİNA DİGİ SPORT +RO

16:45 PANATİNAİKOS-ERGOTELİS NOVA SPORTS 1

18:00 VAKIFBANK-GORNİCZA TRT 3

19:00 OLİMPİAKOSA-EK NET HELLAS

19:00 PAOK-PANİONİOS NOVA SPORTS 1

19:15 PANATİNAİKOS-PROKOM NOVA SPORTS 3

20:00 BEŞİKTAŞ-VİTESSE STAR TV

21:00 VALENCİA-DEPORTİVO NOVA SPORTS 2

21:30 SİENA-FENERBAHÇE SPORMAX

21:30 LABORAL-MAUROSSİ NOVA SPORTS 3

21:30 RZEZWOV-İSTANBUL BLD TRT 3

21:45 MANCHESTER CİTY-MANCHESTER UNITED KANAL A

21:45 ARSENAL-BOLTON SPORMAX

21:45 MİLAN-GENOA NTV SPOR

21:45 PARTİZAN-RYTAS CT4 SPORT

02:00 ORLANDO-TORONTO NBA TV



07.01.2010 PERŞEMBE KANAL



19:45 ZALGİRİS-CİBONA NOVA SPORTS 3

20:15 EFES PİLSEN-OLİMPİAKOS SKYTÜRK

20:30 KAYSERİSPOR-HAMBURG STAR TV

21:30 ASVEL-BARCELONA NOVA SPORTS 7

21:30 UNİON-CSKA NOVA SPORTS 2

21:30 PORTOL-ARKAS D SPOR

21:45 UNİCAJA-ENTENTE NOVA SPORTS 3

23:00 MALAGA-GETAFE NOVA SPORTS 4
avatar
SeymeN
Admin
Admin

Mesajlar : 11916
Konu Sayısı : 73256
Teşekkür : 67236
Kayıt Tarihi : 11/09/09
Nereden : TÜRKİYE
İş/Hobiler : Nette Sörf
Lakap : Muhtar
Ruh Hali : Asabiyim Ben

Kova

Cinsiyet Erkek


Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Geri: Tv Maç Yayınları

Mesaj tarafından SeymeN Bir Cuma Ocak 08, 2010 1:24 pm

08.01.2010CUMAKANAL



21:45WESTBROM-NOTTİNGHAMFUTBOL SMART
03:00SAN ANTONİO-DALLASNTV
04:00PHOENİX-MİAMİNBA TV



09.01.2010CUMARTESİKANAL



14:45HULL-CHELSEASPORMAX
15:30GALATASARAY-TARSUS BLDD SPOR
16:45ERGOTELİS-PANİONİOSSKAİ HELLAS
16:45XANTHİ-PANATİNAİKOSNET HELLAS
17:00FULHAM-PORTSMOUTHSHOW COMEDY EXTRA
17:00ARSENAL-EVERTONSPORMAX
17:00WİGAN-ASTON VİLLASHOW SPORTS 3
17:00SUNDERLAND-BOLTONSHOW SPORTS 4
17:00BURNLEY-STOKESHOW EXTREME SPORTS
17:00CRYSTAL PALACE-BRİSTOLFUTBOL SMART
17:00ILISIAKOS-PANİONİOSET 1
17:00PAOK-AEKNOVA 3
17:30DENİZLİSPOR-SİVASSPORTRT 3
17:30FENERBAHÇE-GALATASARAYD SPOR-FB TV
19:00VALLADOLİD-ATLETİCO MADRİDDİGİ SPORT RO
19:00LWVWDİAKOS-PAOKNOVA SPORTS 1
19:00NAPOLİ-SAMPDORİANTV SPOR
19:00ARİS-PANELLİNOSNOVA 3
19:00PANATİNAİKOS-PERİSTERİMACEDONİA TV
19:00MANRESA-REAL MADRİDTRT 3
19:30BİRMİNGHAM-MANCHESTER UNITEDSPORMAX
20:30TRABZON-DENİZLİ BLDTRT 1
21:00SEVİLLA-SANTANDERNTV
21:45İNTER-SİENANTV SPOR
23:00VİLLAREAL-ALMEİRASPORT 1
23:15RİO AVE-BENFİCARTP
05:00SACREMENTON-DENVERNBA TV



10.01.2010PAZARKANAL



13:30ORDUSPOR-GALATASARAYTRT 1
13:30LABAROL-MALAGATRT 3
14:30OLİMPİAKOS-LARİSANET HELLAS
14:30ASTERAS-KAVALANOVA SPORTS 1
14:30PANATİNAİKOS-GİANNİNANOVA SPORTS 2
15:30WESTHAM-WOLVESSPORMAX
16:00FİORENTİNA-BARİDİGİ SPORT RO
16:00GENEO-CATANİANOVA SPORTS 4
16:00ROMA-CHİEVONTV SPOR
16:00MAUROSSİ-LARİSANOVA 3
16:45ARİS-IRAKLİSNOVA SPORTS 1
17:00KAVALA-TRİKALAET 1
17:30ZİRAAT BANK-ARKASD SPOR
18:00LİVERPOOL-TOTTENHAMSPORMAX
18:00DEPORTİVO-OSASUNADİGİ SPORT+ RO
18:00XEREZ-VALENCİADİGİ SPORT RO
19:00AEK-ATROMİTOSNOVA SPORTS 1
20:00REAL MADRİD-MALLORCANTV
20:00WASHİNGTON-ORLEANSNBA TV
20:30ESKİŞEHİRSPOR-FENERBAHÇETRT 1
21:00ANGOLA-MALİEUROSPORT
21:45JUVENTUS-MİLANNTV SPOR
22:00TENERİFE-BARCELONANTV
22:15PORTO-LEİRASHOW SPORTS 1
04:30LAKERS-WİLWAKUENBA TV



11.01.2010PAZARTESİKANAL



15:45MALAWİ-CEZAYİREUROSPORT
18:00FİLDİŞİ-BURKİNA FASOEUROSPORT
20:30GANA-TOGOEUROSPORT
22:00MANCHESTER CİTY-BLACKBURNSPORMAX
22:15BELENENSES-SETUBALSPORT 2
03:00CHİCAGO-DETROİTNBA TV
05:30GOLDEN-CLEVLANDNBA TV
avatar
SeymeN
Admin
Admin

Mesajlar : 11916
Konu Sayısı : 73256
Teşekkür : 67236
Kayıt Tarihi : 11/09/09
Nereden : TÜRKİYE
İş/Hobiler : Nette Sörf
Lakap : Muhtar
Ruh Hali : Asabiyim Ben

Kova

Cinsiyet Erkek


Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Geri: Tv Maç Yayınları

Mesaj tarafından SeymeN Bir Ptsi Ocak 11, 2010 2:29 pm

12.01.2010SALIKANAL



17:30MANİSASPOR-İSTANBUL BLDTRT 1
18:00MISIR-NİJERYAEUROSPORT
20:00GALATASARAY-TERAMOEUROSPORT 2
20:00HEMOFARM-TRİUMPHRTS 2
20:30BEŞİKTAŞ-KASIMPAŞATRT 1
20:30CHARLERİO-TÜRK TELEKOMTRT 3
20:30KIZILYILDIZ-BENETTONEUROSPORT 2
20:30VENTSPİLİS-NYMBURGCT4
20:30MOZAMBİK-BENİNEUROSPORT
22:00ROMA-TRİESTİNASPORT 1
05:00SACREMENTO-ORLANDONBA TV



13.01.2010ÇARŞAMBAKANAL



17:00MİLAN-NOVARASPORT 1
17:00ARİS-ASTERASNOVA SPORTS
17:00LEVADİAKOS-KAVALANOVA SPORTS
17:00İSTANBUL BLD-VOLLEY BLEDTRT 3
17:30BURSASPOR-TARSUS İDMAN YURDUTRT 1
18:00KAMERUN-GABONEUROSPORT
19:30GENEO-CATANİASPORT 1
20:30FENERBAHÇE-TOKATSPORTRT 1
20:30ZAMBİYA-TUNUSEUROSPORT
21:00MONACO-MONTPELİERNOVA SPORTS 7
21:00DEPORTİVO-VALENCİANOVA SPORTS 2
21:00RYTAS-MALAGASPORMAX
21:00ORLEANS-EFES PİLSENSKYTÜRK
21:00OLİMPİAKOS-PAZRTİZANNOVA SPORTS 1
21:30OLDENBURG-PANATİNAİKOSSKAİ HELLAS
21:30MİLANO-REAL MADRİDNOVA SPORTS 3
21:30PROKOM-KHİMKİNOVA SPORTS 4
21:45JUVENTUS-NAPOLİSPORT 1
21:45LİVERPOOL-READİNGNTV SPOR
23:00SEVİLLA-BARCELONANOVA SPORTS 1
05:00PORTLAND-MİLWAKUENBA TV



14.01.2010PERŞEMBEKANAL



17:00FİORENTİNA-CHİEVOSPORT 2
18:00MALİ-CEZAYİREUROSPORT
19:30FENERBAHÇE-DİNAMO MOSKOVATRT 3
20:30ANKARAGÜCÜ-TRABZONSPORTRT 1
20:30ANGOLA-MALAWİEUROSPORT
21:00FENERBAHÇE-ZALGİRİSSPORMAX
21:00MAUROSSİ-MACCABİNOVA SPORTS 1
21:00CSKA-LABORALNOVA SPORTS 3
21:00ROMA-OLİMPİANOVA SPORTS 7
21:30SCAVOLİNİ-VAKIFBANKTRT 3
21:45BARCELONA-SİENANOVA SPORTS 4
22:00BLACKBURN-ASTON VİLLAKANAL A
22:00LAZIO-PALERMONTV SPOR
23:00ATLETİCO MADRİD-HUELVANOVA SPORTS 3
03:00BOSTON-CHİCAGONOVA SPORTS 1
avatar
SeymeN
Admin
Admin

Mesajlar : 11916
Konu Sayısı : 73256
Teşekkür : 67236
Kayıt Tarihi : 11/09/09
Nereden : TÜRKİYE
İş/Hobiler : Nette Sörf
Lakap : Muhtar
Ruh Hali : Asabiyim Ben

Kova

Cinsiyet Erkek


Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Geri: Tv Maç Yayınları

Mesaj tarafından SeymeN Bir C.tesi Ocak 16, 2010 11:32 am

15 Ocak Cuma

20:30 Fildişi Sahilleri-Gana / Eurosport
21:30 Bayern Münih-Hoffenheim / TRT 3

16 Ocak Cumartesi

13:30 Dardanelspor-Kayseri Erciyesspor / D Spor
14:30 Hamilton-Rangers / Futbol Smart
14:45 Stoke-Liverpool / Spormax
16:30 Leverkusen-Mainz / TRT 3
17:00 S.United-Middlesbrough / Euro Futbol
17:00 Celtic-Falkirk / Futbol Smart
17:00 Man United-Burnley & Chelsea-Sunderland / Spormax
18:00 Nigeria-Benin / Eurosport
19:30 Everton-Man City / Spormax
20:30 Mısır-Mozambik / Eurosport
20:30 Beşiktaş-İstanbul BŞB / TRT 1
21:00 A.Bilbao-Real Madrid / NTV
21:45 Bari-İnter / NTV Spor
22:00 PSG-Lille / Kanal A
23:00 Barcelona-Sevilla / NTV

17 Ocak Pazar

13:30 Karşıyaka-Adanaspor / D Spor
15:30 Aston Villa-West Ham / Spormax
15:30 N.Breda-Ajax / Futbol Smart
15:30 Utracht-Twente / Euro Futbol
16:00 Milan-Siena / NTV Spor
17:30 Denizlispor-Bursaspor / TRT 1
18:00 Bolton-Arsenal / Spormax
18:00 Gabon-Tunus / Eurosport
20:30 Kamerun-Zambiya / Eurosport
20:30 Galatasaray-Denizli Belediyespor / TRT 1
21:45 Napoli-Palermo / NTV Spor
22:00 Valencia-Villareal / NTV
22:00 Bordeaux-Marsilya / Kanal A

18 Ocak Pazartesi

18:00 Angola-Cezayir / Eurosport
18:00 Mali-Malawi / Eurosport 2
20:00 Konyaspor-Gaziantep BŞB / D Spor
20:30 Antalyaspor-Fenerbahçe / TRT 1
21:45 Newcastle -WBA / Futbol Smart
avatar
SeymeN
Admin
Admin

Mesajlar : 11916
Konu Sayısı : 73256
Teşekkür : 67236
Kayıt Tarihi : 11/09/09
Nereden : TÜRKİYE
İş/Hobiler : Nette Sörf
Lakap : Muhtar
Ruh Hali : Asabiyim Ben

Kova

Cinsiyet Erkek


Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Geri: Tv Maç Yayınları

Mesaj tarafından SeymeN Bir Ptsi Ocak 18, 2010 2:52 pm

19.01.2010SALIKANAL



17:30PROSTEJEOV-FENERBAHÇETRT 2
18:00BURKİNA FASO-GANAEUROSPORT
21:00RODA-PSVSPORT 2
21:45MANCHESTER CİTY-MANCHESTER UNITEDKANAL A
22:00ST ETİENNE-RENNESNOVA 2
02:30MİAMİ-İNDİANANBA TV



20.01.2010ÇARŞAMBAKANAL



17:00PANATİNAİKOS-IRAKLİSNOVA SPORTS
17:30BORNOVA-GALATASARAYSPORMAX
18:00MISIR-BENİNEUROSPORT
18:00NİJERYA-MOZAMBİKEUROSPORT
19:00BOLOGNA-ATALANTANOVA 2
19:00GENEO-BARİNOVA 1
19:00ARİS-OLİMPİAKOSNOVA SPORTS
19:30OYAK RENEULT-FENERBAHÇESPORMAX
20:00PSG-MONACONOVA 7
20:00GRENOBLE-BORDEAUXAL JAZEERE SPORT 2
21:00MALLORCA-GETAFENOVA 2
21:45ARSENAL-BOLTONNOVA 4
21:45ASTON VİLLA-BLACKBURNKANAL A
22:00LİVERPOOL-TOTTENHAMLİG TV
22:00FİORENTİNA-LAZIONTV SPOR
23:00DEPORTİVO-SEVİLLANOVA 2
03:00MİLWAKUE-TORONTONBA TV



21.01.2010PERŞEMBEKANAL



18:00KAMERUN-TUNUSEUROSPORT
18:00GABON-ZAMBİYAEUROSPORT
19:00BEŞİKTAŞ-TOFAŞLİG TV
23:00ATLETİCO MADRİD-CELTA VİGONOVA 1
avatar
SeymeN
Admin
Admin

Mesajlar : 11916
Konu Sayısı : 73256
Teşekkür : 67236
Kayıt Tarihi : 11/09/09
Nereden : TÜRKİYE
İş/Hobiler : Nette Sörf
Lakap : Muhtar
Ruh Hali : Asabiyim Ben

Kova

Cinsiyet Erkek


Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Geri: Tv Maç Yayınları

Mesaj tarafından SeymeN Bir Perş. Ocak 21, 2010 2:13 pm

22.01.2010CUMAKANAL



20:00FENERBAHÇE-DENİZLİSPORLİG TV
21:30FREİBURG-STUTGARTTRT 3
21:45PSV-NİJMEGENSPORT 1
02:00PHIDELPHİA-DALLASNBA TV
02:00TORONTO-MİLWAKUENTV
05:30PHONEİX-CHİCAGONBA TV



23.01.2010CUMARTESİKANAL



13:30ERCİYESSPOR-KONYASPORD SPOR
14:45PRESTON-CHELSEANTV SPOR
15:00KEPEZ-FENERBAHÇESPORMAX
16:30WERDER BREMEN-BAYERN MÜNİHTRT 3
16:45ASTERAS-PANİONİOSSKAİ HELLAS
16:45ERGOTELİS-LEVADİAKOSNOVA 1
17:00MANCHESTER UNITED-HULLSPORMAX
17:00EVERTON-BİRMİNGHAMNTV SPOR
17:00RANGERS-HEARTSSHOW SPORTS 1
17:00PAOK-LARİSSASNOVA 3
17:00TRİKALA-PERİSTERİET 1
17:30ECZACIBAŞI-FENERBAHÇED SPOR
18:50OLİMPİAKOS-PANELLİNOSSKAİ HELLAS
19:00LARİSA-IRAKLİSNOVA 1
19:00CATANİA-PARMANOVA 2
19:00SEVİLLA-ALMEİRASPORT 2
19:00BEŞİKTAŞ-İSTANBUL BLDLİG TV
19:00ILISIAKOS-AEKET 1
19:00MAUROSSİ-ARİSNOVA 3
19:00OYAK-GALATASARAYSPORMAX
19:15TOTTENHAM-LEEDSNTV SPOR
19:30DORTMUND-HAMBURGTRT 3
21:00VALLADOLİD-BARCELONANTV
21:45JUVENTUS-ROMANTV SPOR
23:00DEPORTİVO-BİLBAOSKAİ HELLAS
23:30SAO PAOLO-RİONOVA 1
02:30CLEVLAND-OKLOHOMANBA TV
04:00DENVER-NEW ORLEANSNTV SPOR



24.01.2010PAZARKANAL



13:30AJAX-ALKMAARSPORT 1
13:30GİRESUNSPOR-KARABÜKSPORD SPOR
14:30ATROMİTOS-KAVALANOVA 1
14:30PANTHRİKİKOS-KAVALANOVA 2
15:00TRABZONSPOR-SİVASSPORLİG TV
15:30STOKE-ARSENALNTV SPOR
16:00GENEO-ATALANTANOVA 4
16:00PALERMO-FİORENTİNASPORT 1
16:30WOLFSBURG-KÖLNTRT 3
16:45ARİS-PANATİNAİKOSNOVA 1
17:30ST JOHNSTONE-CELTİCSPORT 2
17:30BEŞİKTAŞ-DAÇKASPORMAX
17:30ZİRAAT-İSTANBUL BLDD SPOR
17:30FENERBAHÇE-ARKASSPORFB TV
18:00ANGOLA-GANAEUROSPORT
18:00SCONTHORPE-MANCHESTER CİTYSPORTKLUB
18:30HOFFENHAİM-LEVERKUSENTRT 3
19:00AEK-GİANNİNANOVA 1
19:00OLİMPİAKOS-PAOKNET HELLAS
19:00GALATASARAY-GAZİANTEPSPORLİG TV
20:00GETAFE-ATLETİCO AMDRİDSPORT 2
20:00WASHİNGHTON-CLIPPERSNBA TV
21:00OESTE-CORİNTHİANSNOVA 3
21:30GENK-CLUB BRUGGESPORTKLUB
21:30FİLDİŞİ-CEZAYİREUROSPORT
21:45İNTER-MİLANNTV SPOR
22:00REAL MADRİD-MALAGANTV



25.01.2010PAZARTESİKANAL



18:00MISIR-***EUROSPORT
20:00SAMSUNSPOR-KARŞIYAKAD SPOR
21:15COTBUS-DUİSBURGEUROSPORT 2
21:30***-NİJERYAEUROSPORT
04:00UTAH-PHONEİXNBA TV

_________________
avatar
SeymeN
Admin
Admin

Mesajlar : 11916
Konu Sayısı : 73256
Teşekkür : 67236
Kayıt Tarihi : 11/09/09
Nereden : TÜRKİYE
İş/Hobiler : Nette Sörf
Lakap : Muhtar
Ruh Hali : Asabiyim Ben

Kova

Cinsiyet Erkek


Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Geri: Tv Maç Yayınları

Mesaj tarafından SeymeN Bir Ptsi Ocak 25, 2010 7:31 pm

26.01.2010SALIKANAL



17:00BEŞİKTAŞ-KONYA ŞEKERSPORTRT 1
19:00NYMBURG-KIZILYILDIZRTS 2
20:00KASIMPAŞA-BÜYÜKŞEHİR BLDTRT 1
21:30VALENCİA-HAPOELEUROSPORT 2
21:45WOLVES-LİVERPOOLSPORMAX
21:45PORTSMOUTH-WESTHAMSHOW COMEDY
22:00TOTTENHAM-FULHAMNOVA 1
22:00ROMA-CATANİANTV SPOR
22:00BOLTON-BURNLEYSHOW 4
03:30DALLAS-WİLWAKUENBA TV



27.01.2010ÇARŞAMBAKANAL



13:30BURSASPOR-SİVASSPORTRT 1
19:15CSKA-MALAGASPORMAX
20:30ANKARAGÜCÜ-GALATASARAYTRT 1
20:30TRABZONSPOR-ORDUSPORTRT 3
21:00OSASUNA-SANTANDERNOVA 2
21:00PANATİNAİKOS-PARTİZANNOVA 1
21:45ASTON VİLLA-ARSENALSPORMAX
21:45CHELSEA-BİRMİNGHAMNOVA 6
21:45CELTİC-HİBERNİANSPORT 2
21:45REAL MADRİD-EFES PİLSENSKYTÜRK
22:00MANCHESTER UNUTED-MANCHESTER CİTYKANAL A
22:00EVERTON-SUNDERLANDSHOW SERİES EXTRA
22:00MİLAN-UDİNESENTV SPOR
23:00SEVİLLA-DEPORTİVONOVA 2
01:50POTOSİ-CRUZEİRONOVA 1
03:30SAN ANTONİO-ATLANTANBA TV



28.01.2010PERŞEMBEKANAL



18:00GANA-***EUROSPORT
19:00KHİMKİ-CİBONASPORMAX
21:00GETAFE-MALLORCANOVA 2
21:00PROKOM-ZALGİRİSNOVA 4
21:30CEZAYİR-***EUROSPORT
21:30SİENA-MACCABİSPORMAX
21:45İNTER-JUVENTUSNTV SPOR
21:45BARCELONA-MAUROSSİNOVA 1
23:00CELTA-ATLETİCO MADRİDNOVA 2
02:30NEWYORK-TORONTONBA TV

_________________
avatar
SeymeN
Admin
Admin

Mesajlar : 11916
Konu Sayısı : 73256
Teşekkür : 67236
Kayıt Tarihi : 11/09/09
Nereden : TÜRKİYE
İş/Hobiler : Nette Sörf
Lakap : Muhtar
Ruh Hali : Asabiyim Ben

Kova

Cinsiyet Erkek


Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Geri: Tv Maç Yayınları

Mesaj tarafından SeymeN Bir Perş. Ocak 28, 2010 10:14 pm

29.01.2010CUMAKANAL



20:00ANTALYASPOR-BEŞİKTAŞLİG TV
21:30HAMBURG-WOLFSBURGTRT 3
22:45BRAGA-S.LİZBONRTP
02:00PHIDELPHIA-LAKERSNTV SPOR
02:30HAWKS-BOSTONNBA TV



30.01.2010CUMARTESİKANAL



14:30HAMİLTON-CELTİCSHOW SPORTS 1
15:00GALATASARAY-KEPEZSPORMAX
15:45PAOK-PANELLİNOSNOVA 3
16:30BAYERN MÜNİH-MAİNZDİGİ SPORT PLUS
16:45IRAKLİS-KAVALANOVA SPORTS 1
16:45GİANNİNA-LARİSASKAİ HELLAS
17:00RANGERS-FALKİRKSPORT 1
17:00LİVERPOOL-BOLTONSPORMAX
17:00FULHAM-ASTON VİLLASHOW 4
17:00WİGAN-EVERTONSHOW SHASTA
17:00BİRMİNGHAM-TOTTENHAMSHOW SPORTS
17:00WESTHAM-BLACKBURNSHOW SERİES EXTRA
17:00HULL-WOLVESSHOW COMEDY EXTRA
17:00TRİKALA-AEKET 1
18:00AFRİKA KUPASIEUROSPORT
19:00NACIONAL-PORTOSHOW 3
19:00ESPANYOL-BİLBAODİGİ SPORT PLUS
19:00PAOK-ATROMİTOSNOVA 1
19:00BARİ-PALERMOSPORT 2
19:30BURNLEY-CHELSEASPORMAX
19:30SCHALKE-HOFFENHAİMTRT 3
20:00LİLLE-LE MANSKANAL A
20:00DİYARBAKIRSPOR-TRABZONSPORLİG TV
21:00GİJON-BARCELONANTV
21:45NAPOLİ-GENEOSPORT 2
22:00VELEZ-COLONNOVA 4
22:00MONTPELİER-MARSİLYAKANAL A
23:00DEPORTİVO-REAL MADRİDNTV SPOR
23:30SANTOS-OESTENOVA 1
03:00MEMPHİS-HORNETNBA TV



31.01.2010PAZARKANAL



13:30FEYENORD-AJAXSPORT 1
13:30REL MADRİD-MALAGATRT 3
14:30LEVADİAKOS-ASTERASNOVA 1
14:30PANTHİRKİKOS-ERGOTELİSNOVA 2
14:30XANTHİ-ARİSNET HELLAS
15:00SİVASSPOR-FENERBAHÇELİG TV
15:30MANCHESTER CİTY-PORSTMOUTHSPORMAX
15:30VİTESSE-PSVSPORT 1
16:00MİLAN-LİVORNONOVA 4
16:00PARMA-İNTERNTV SPOR
16:30STUTGART-B.DORTMUNDDİGİ SPORT HU
16:45PANİONİOS-OLİMPİAKOSNOVA 1
17:30FENERBAHÇE-İSTANBUL BLDFB TV
18:00ARSENAL-MANCHESTER UNITEDSPORMAX
18:00AFRİKA KUPASIEUROSPORT
18:00AUXERRE-ST ETİENNEKANAL A
18:30LEVERKUSEN-FREİBURGTRT 3
19:00DENİZLİSPOR-GALATASARAYLİG TV
19:00PANATİNAİKOS-AEKNOVA 1
20:00A.MADRİD-MALAGASPORT 2
21:00CORİNHİAS-PALMEİRASNOVA 3
21:45JUVENTUS-LAZIONOVA 2
22:00SEVİLLA-BARCELONANTV SPOR
22:00LYON-PSGKANAL A
22:30BOSTON-LAKERSNTV



01.02.2010PAZARTESİKANAL



20:00FENERBAHÇE-ERDEMİRSPORMAX
21:15AACHEN-KAİSERLAUTERNEUROSPORT 2
22:00SUNDERLAND-STOKESPORMAX

_________________
avatar
SeymeN
Admin
Admin

Mesajlar : 11916
Konu Sayısı : 73256
Teşekkür : 67236
Kayıt Tarihi : 11/09/09
Nereden : TÜRKİYE
İş/Hobiler : Nette Sörf
Lakap : Muhtar
Ruh Hali : Asabiyim Ben

Kova

Cinsiyet Erkek


Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Geri: Tv Maç Yayınları

Mesaj tarafından SeymeN Bir Ptsi Şub. 01, 2010 9:06 pm

02.02.2010SALIKANAL



17:00GİANNİNA-PAOKALPHA TV
18:00KAZAN-VALENCİAEUROSPORT 2
19:15TÜRK TELEKOM-NYMBURGTRT 2
19:45KIZILYILDIZ-CANARİARTS 2
21:00ARİS-LE MANSET 1
21:15BİLBAO-PANELİNOSEUROSPORT 2
21:45HULL-CHELSEASPORMAX
00:10ARSENAL SARANDİ-VELEZSPORTKLUB
02:00ORLANDO-WİLWAKUESPORT 1
03:00OKLOHOMA-ATLANTANBA TV



03.02.2010ÇARŞAMBAKANAL



17:00BÜYÜKŞEHİR BLD-TRABZONSPORTRT 1
19:45ZALGİRİS-CSKANOVA 3
20:00ANTALYASPOR-GALATASARAYTRT 1
20:15EFES PİLSEN-SİENASKYTÜRK
21:00PSV-ULTRECHTSPORT 1
21:00OLİMPİAKOS-KHİMKİNOVA 1
21:45LEEDS-TOTTENHAMNTV SPOR
21:45PARTİZAN-BARCELONANOVA 3
22:00FULHAM-PORTSMOUTHNOVA 4
23:00SEVİLLA-GETAFENOVA 2
01:50CRUZEİRO-POTOSİNOVA 1
04:00UTAH-PORTLANDNBA TV



04.02.2010PERŞEMBEKANAL



17:00MANİSASPOR-DENİZLİSPORTRT 1
19:30CİBONA-LABORALNOVA 4
20:00FENERBAHÇE-BURSASPORTRT 1
21:00MACCABİ-REAL MADRİDNOVA 3
21:30CHARLERİO-BRUGGESPORTKLUB
21:45MAUROSSİ-PANATİNAİKOSSKAİ HELLAS
00:10SAN LERONZO-GODOYSPORTKLUB

_________________
avatar
SeymeN
Admin
Admin

Mesajlar : 11916
Konu Sayısı : 73256
Teşekkür : 67236
Kayıt Tarihi : 11/09/09
Nereden : TÜRKİYE
İş/Hobiler : Nette Sörf
Lakap : Muhtar
Ruh Hali : Asabiyim Ben

Kova

Cinsiyet Erkek


Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Geri: Tv Maç Yayınları

Mesaj tarafından SeymeN Bir Perş. Şub. 04, 2010 3:02 pm

05.02.2010CUMAKANAL
19:00BANVİT-FENERBAHÇESPORMAX
20:00BEŞİKTAŞ-GENÇLERBİRLİĞİLİG TV
21:30WERDER BREMEN-HERTATRT 3
02:30NEWYORK-WİLVAKUENBA TV
06.02.2010CUMARTESİKANAL
13:00ERDEMİR-GALATASARAYSPORMAX
14:45LİVERPOOL-TOTTENHAMSPORMAX
16:00EFES PİLSEN-TÜRK TELEKOMSKYTÜRK
16:00AEK-PANİONİOSNOVA 3
16:30WOLFSBURG-BAYERNTRT 3
16:45ARİS-PANTHRİKİKOSNOVA 1
16:45KAVALA-GİANNİNASKAİ HELLAS
17:00MANCHESTER UNITED-PORTSMOUTHSPORMAX
17:00HULL-MANCHESTER CİTYSHOW 3
17:00SUNDERLAND-WİGANSHOW 4
17:00BOLTON-FULHAMSHOW EXTREME
17:00STOKE-BLACKBURNSHOW SHASTA
17:00BLACKPOOL-LEİCESTERSUPERSPORT 3
17:00LARİSA-ILISIAKOSET 1
19:00PALERMO-PARMASSPORT 4
19:00VALENCİA-VALLODOLİDNTV SPOR
19:00AEK-XANTHİNOVA 1
19:00KAYSERİSPOR-GALATASARAYLİG TV
19:00BADALONA-BARCELONATRT 3
19:30TOTTENHAM-ASTON VİLLASPORMAX
19:30NURNBERG-STUTGARTSSPORT 3
20:00PSG-LORİENTKANAL A
21:00BARCELONA-GETAFENTV SPOR
21:00ANDERLECHT-TRİUDİENSPORTKLUB
21:00ARİS-PAOKNOVA 3
21:45LİVORNO-JUVENTUSSSPORT 2
22:00RENNES-BORDEAUXKANAL A
23:00REAL MADRİD-ESPANYOLNTV
23:15SETUBAL-BENFİCARTP
00:10NEWELL-BOCANTV SPOR
03:00CHİCAGO-MİAMİNTV
04:00UTAH-DENVERNBA TV
07.02.2010PAZARKANAL
13:30BEŞİKTAŞ-MERSİN BLDSPORMAX
14:30ATROMİTOS-PANİONİOSNOVA 1
14:30ERGOTELİS-ASTERASNOVA 2
15:00TRABZONSPOR-MANİSASPORLİG TV
15:30BİRMİNGHAM-WOLVESSPORMAX
16:00BOLOGNA-MİLANNOVA 3
16:00İNTER-CAGLİARİNTV SPOR
16:00GENEO-CHİEVOSSPORT 3
16:30MAİNZ-GLADBACHSSPORT 5
16:45IRAKLİS-PAOKNOVA 1
16:45OLİMPİAKOS-LEVADİAKOSNET HELLAS
17:00PERİSTERİ-KAVALANOVA 3
18:00CHELSEA-ARSENALSPORMAX
18:00TOULOSSE-LYONKANAL A
18:30B.DORTMUND-E.FRANKFURTTRT 3
18:45PANELLİNOS-PANATİNAİKOSET 1
19:00ZULTE-BRUGGESPORTKLUB
19:00LARİSA-PANATİNAİKOSNOVA 1
19:00FENERBAHÇE-DİYARBAKIRSPORLİG TV
19:00MAUROSSİ-OLİMPİAKOSNOVA 3
20:00ZARAGOZA-SEVİLLASSPORT 2
21:00SAO PAOLO-SANTOSSPORMAX
21:30GENK-STANDART LİEGESPORTKLUB
21:45FİORENTİNA-ROMANTV SPOR
22:00MARSİLYA-VALENCİENNESKANAL A
22:00SANTANDER-ATLETİCO AMDRİDSSPORT 2
22:15PORTO-NAVALSHOW 1
08.02.2010PAZARTESİKANAL
21:151860 MÜNİH-AACHLENEUROSPORT 2
22:15BELENENSES-BRAGASHOW 1
05:30GOLDEN-DALLASNBA TV

_________________
avatar
SeymeN
Admin
Admin

Mesajlar : 11916
Konu Sayısı : 73256
Teşekkür : 67236
Kayıt Tarihi : 11/09/09
Nereden : TÜRKİYE
İş/Hobiler : Nette Sörf
Lakap : Muhtar
Ruh Hali : Asabiyim Ben

Kova

Cinsiyet Erkek


Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Geri: Tv Maç Yayınları

Mesaj tarafından SeymeN Bir Ptsi Şub. 08, 2010 8:37 pm

09.02.2010SALIKANAL



19:15TÜRK TELEKOM-KIZILYILDIZTRT 2
21:30WERDER BREMEN-HOFFENHAİMKANAL A
21:30CANARİA-NYMBURGEUROSPORT 2
21:45MANCHESTER CİTY-BOLTONSPORMAX
21:45PORTSMOUTH-SUNDERLANDNOVA 2
21:45WİGAN-STOKESSPORT 3
22:00FULHAM-BURNLEYSHOW EXTREME
22:15S.LİZBON-BENFİCASIC
02:30NEWYORK-SACREMENTONBA TV
05:00PORTLAND-OKLOHOMANBA TV



10.02.2010ÇARŞAMBAKANAL



16:30TRABZONSPOR-İSTANBUL BLDTRT 1
17:00XANTHİ-ARİSALPA TV
19:15CSKA-PROKOMSPORMAX
20:00AUGSBURG-KÖLNNOVA 7
20:00BAYERN MÜNİH-FURTHKANAL A
20:00GALATASARAY-ANTALYASPORTRT 1
21:00OLİMPİAKOS-CİBONANOVA 1
21:30OSNARBRUCK-SCHALKESSPORT 4
21:45ARSENAL-LİVERPOOLSPORMAX
21:45ASTON VİLLA-MANCHESTER UNITEDNOVA 6
21:45WOLVERHAMPTON-TOTTENHAMSHOW SHASTA
21:45PARMA-İNTERNTV SPOR
21:45CELTİC-HEARTSJSC SPORT 9
21:45MOTHERWELL-RANGERSJSC SPORT 3
21:45MALAGA-ZALGİRİSNOVA 3
22:00BLACKBURN-HULLSHOW MOVİES
22:00EVERTON-CHELSEASSPORT 5
22:00GETAFE-SEVİLLAJSC SPORT 2
22:15PORTO-ACADEMİCASIC
04:00PHONEİX-PORTLANDNBA TV



11.02.2010PERŞEMBEKANAL



16:30DENİZLİSPOR-MANİSASPORTRT 1
19:45MAUROSSİ-PARTİZANNOVA 1
20:30BURSASPOR-FENERBAHÇETRT 1
21:00MACCABİ-EFESSKYTÜRK
21:30SİENA-REAL MADRİDNOVA 3
21:45BARCELONA-PANATİNAİKOSSKAİ HELLAS
22:00SANTANDER-ATLETİCO MADRİDJSC SPORT 2

_________________
avatar
SeymeN
Admin
Admin

Mesajlar : 11916
Konu Sayısı : 73256
Teşekkür : 67236
Kayıt Tarihi : 11/09/09
Nereden : TÜRKİYE
İş/Hobiler : Nette Sörf
Lakap : Muhtar
Ruh Hali : Asabiyim Ben

Kova

Cinsiyet Erkek


Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Geri: Tv Maç Yayınları

Mesaj tarafından İnvestigator Bir Cuma Şub. 12, 2010 10:02 pm

12.01.2010
CUMA
KANAL



21:30
GLADBACH-NURNBERG
TRT 3
21:45
MİLAN-UDİNESE
NTV SPOR






13.01.2010
CUMARTESİ
KANAL



14:00
CHELSEA-CARDİFF
NTV SPOR
14:30
ABERDEEN-CELTİC
SPORT 1
14:30
SOUTHAMPTON-PORTSMOUTH
NOVA SPORT CZE
15:00
GALATASARAY-BANVİT
SPORMAX
16:30
LEVERKUSEN-WOLFSBURG
TRT 3
16:30
STUTGART-HAMBURG
DİGİ SPORT RO
16:45
XANTHİ-LARİSA
NET HELLAS
16:45
PANTHRAKİKOS-AEK
SKAİ HELLAS
17:00
READİNG-WESTBROM
NOVA SPORT CZE
17:00
TÜRK TELEKOM-BEŞİKTAŞ
SPORMAX
17:00
TRİKALA-LARİSA
ET 1
19:00
BENFİCA-BELENENSES
SPORT 2
19:00
ROMA-PALERMO
NTV SPOR
19:00
GAZİANTEPSPOR-BEŞİKTAŞ
LİG TV
19:00
GİANNİNA-PAOK
NOVA 1
19:15
MANCHESTER CİTY-STOKE
SPORTKLUB
19:30
BAYERN MÜNİH-B.DORTMUND
TRT 3
20:00
MONACO-MARSİLYA
KANAL A
21:00
XEREZ-REAL MADRİD
NTV SPOR
21:45
SAMPDORİA-FİORENTİNA
SSPORT 2
22:00
LYON-LENS
KANAL A
23:00
VİLLAREAL-A.BİLBAO
NTV
23:15
LEİXOES-PORTO
RTP



14.01.2010
PAZAR
KANAL



13:30
MALAGA-SEVİLLA
TRT 3
14:30
LEVADİAKOS-ATROMİTOS
NOVA 2
14:30
PANİONİOS-IRAKLİS
NOVA 1
15:00
DACKA-OYAK RENAULT
SKYTÜRK
15:30
BOLTON-TOTTENHAM
NTV SPOR
15:30
HERACLES-PSV
SPORT 2
16:00
PARMA-LAZIO
SSPORT 4
16:00
JUVENTUS-GENEO
NOVA 3
16:00
CAGLİARİ-BARİ
SSPORT 3
16:30
SCHALKE-KÖLN
DİGİ SPORT HU
16:45
PANATİNAİKOS-KAVALA
NOVA 1
16:45
ARİS-ERGOTELİS
NOVA 2
17:00
FENERBAHÇE-EFES PİLSEN
SPORMAX
17:45
CRYSTAL PALACE-ASTON VİLLA
NTV SPOR
18:00
AUXERRE-RENNES
KANAL A
18:00
ESPANYOL-DEPORTİVO
DİGİ SPORT RO
18:30
E.FRANKFURT-FREİBURG
SSPORT 2
19:00
MANİSASPOR-FENERBAHÇE
LİG TV
19:00
ASTERAS-OLİMPİAKOS
NOVA 1
20:00
SEVİLLA-OSASUNA
SSPORT 1
21:00
SANTOS-RİO CLARO
NOVA 4
21:45
NAPOLİ-İNTER
NTV SPOR
22:00
ATLETİCO MADRİD-BARCELONA
NTV
22:00
BORDEAUX-ST ETİENNE
KANAL A
03:00
NBA ALL STAR
NTV SPOR



15.01.2010
PAZARTESİ
TV



20:00
BURSASPOR-TRABZONSPOR
LİG TV
21:15
DUİSBURG-KAİSERSLAUTERN
EUROSPORT 2

_________________
avatar
İnvestigator
Admin
Admin

Mesajlar : 1663
Konu Sayısı : 4689
Teşekkür : 4047
Kayıt Tarihi : 14/09/09
Nereden : Dünya
İş/Hobiler : Hafiye
Lakap : Zehir Hafiye
Ruh Hali : Kuşkulu

Balık

Cinsiyet Erkek


Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Geri: Tv Maç Yayınları

Mesaj tarafından Sinameki Bir Salı Şub. 16, 2010 2:08 pm

16.02.2010
SALI
KANAL



19:45
EVERTON-S.LİZBON
EURO FUTBOL
21:45
LYON-REAL MADRİD
EURO FUTBOL
21:45
MİLAN-MANCHESTER UNITED
FUTBOL SMART
21:45
STOKE-MANCHESTER CİTY
SPORMAX
03:00
OKLOHOMA-DALLAS
NBA TV
05:30
LAKERS-GOLDEN
NBA TV



17.02.2010
ÇARŞAMBA
KANAL



16:00
LARİSA-PANİONİOS
ET 1
17:00
ARİS-ILISIAKOS
NOVA 1
21:45
BAYERN-FİORENTİNA
FUTBOL SMART
21:45
PORTO-ARSENAL
STAR TV
22:00
WİGAN-BOLTON
SPORMAX
02:00
TORONTO-MEMPHİS
NBA TV
05:30
GOLDEN-SACREMENTO
NBA TV



18.02.2010
PERŞEMBE
KANAL



20:00
VİLLAREAL-WOLFSBURG
FUTBOL SMART
20:00
TWENTE-WERDER BREMEN
JSC 3
20:00
BRUGGE-VALENCİA
SSPORT 3
20:00
AJAX-JUVENTUS
SSPORT 1
20:00
LİLLE-FENERBAHÇE
STAR TV
22:05
HAMBURG-PSV
NOVA 6
22:05
LİVERPOOL-URZİCENİ
FUTBOL SMART
22:05
KOPENHAG-MARİSLYA
JSC 9
22:05
FULHAM-SHAKTAR
JSC 6
22:05
HERTA BERLİN-BENFİCA
NOVA 3
22:05
PANATİNAİKOS-ROMA
SSPORT 1
22:05
ATLETİCO MADRİD-GALATASARAY
EURO FUTBOL
avatar
Sinameki
Moderatör
Moderatör

Mesajlar : 2085
Konu Sayısı : 725
Teşekkür : 50
Kayıt Tarihi : 16/09/09
Cinsiyet Erkek


Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Geri: Tv Maç Yayınları

Mesaj tarafından SeymeN Bir Perş. Şub. 18, 2010 7:29 pm

19.02.2010 CUMA KANAL

21:30 HOFFENHAIM-GLADBACH SSPORT 1
22:15 MARİTİMO-NACIONAL SSPORT 2
23:00 CHARACITA-COLON SPORTKLUB
02:00 CHARLOTTE-CLEVLAND NBA TV
02:10 VELEZ-INDEPENDIENTE NTV SPOR


20.02.2010 CUMARTESİ KANAL

14:45 EVERTON-MANCHESTER UNITED SPORMAX
14:45 ST JOHNSTONE-RANGERS SHOW 4
15:00 ESKİŞEHİRSPOR-GENÇLERBİRLİĞİ LİG TV
16:30 HAMBURG-E.FRANKFURT SSPORT 2
16:30 NURNBERG-BAYERN MÜNİH TRT 3
16:45 IRAKLİS-LEVADİAKOS NOVA 1
16:45 KAVALA-XANTHİ SKAİ HELLAS
17:00 WESTHAM-HULL SHOW MOVEİS
17:00 WOLVES-CHELSEA SPORMAX
17:00 ARSENAL-SUNDERLAND EXTREME SPORTS
17:00 CELTİC-DUNDEE SHOW 4
18:30 OLİMPİAKOS-PANATİNAİKOS NET HELLAS
19:00 GENEO-UDİNESE NOVA 3
19:00 ERGOTELİS-OLİMPİAKOS NOVA 1
19:30 PORTSMOUTH-STOKE SPORMAX
20:00 TRABZON-BÜYÜKŞEHİR BLD LİG TV
20:00 ST ETİENNE-MONTPELİER NOVA 7
21:00 BARCELONA-SANTANDER NTV
21:45 İNTER-SAMPDORİA NTV SPOR
22:00 PSG-TOULOUSSE KANAL A
23:00 MALLORCA-SEVİLLA SSPORT 2
23:15 OLHANENSE-S.LİZBON RTP
23:30 CORİNTHİAS-BRANCO SPORMAX
00:10 NEWELL-LANUS SPORTKLUB
02:30 NEWYORK-OKLOHOMA NBA TV
03:30 DALLAS-MİAMİ NTV

21.02.2010 PAZAR KANAL

14:00 BLACKBURN-BOLTON SHOW 2
14:30 GİANNİNA-PANİONİOS NOVA 1
14:30 LARİSA-PANTHRİKİKOS NOVA 2
14:30 ATROMİTOS-ASTERAS NET HELLAS
15:30 PSV-ROTTERDAM SPORT 2
16:00 ASTON VİLLA-BURNLEY SPORMAX
16:00 ROMA-CATANİA NOVA 7
16:00 BOLOGNA-JUVENTUS NTV SPOR
16:30 FREİBURG-HERTA BERLİN TRT 3
16:45 AEK-ARİS NOVA 1
17:00 MANCHESTER CİTY-LİVERPOOL SPORMAX
17:00 FULHAM-BİRMİNGHAM SSPORT 4
18:00 MARSİLYA-NANCY KANAL A
18:15 WİGAN-TOTTENHAM NOVA 3
18:30 WERDER BREMEN-LEVERKUSEN SSPORT 2
19:00 BEŞİKTAŞ-GALATASARAY LİG TV
19:00 PAOK-PANATİNAİKOS NOVA 1
19:00 ANDERLECH-MECHELEN SPORTKLUB
20:00 ALMEİRA-ATLETİCO MADRİD SSPORT 3
21:00 PALMEİRAS-SAO PAOLO SPORMAX
21:45 BARİ-MİLAN SSPORT 1
22:00 REAL MADRİD-VİLLAREAL NTV SPOR
22:00 RENNES-LİLLE KANAL A
22:15 PORTO-BRAGA SSPORT 4
00:10 TUCUMAN-JUNİORS SPORTKLUB
02:00 NEW ORLEANS-HOUSTON NBA TV

22.02.2010 PAZARTESİ KANAL

20:00 FENERBAHÇE-BURSASPOR LİG TV
21:15 KAİSERSLAUTERN-ST PAULİ EUROSPORT 2
22:00 VALENCİA-GETAFE SSPORT 2
03:30 DALLAS-INDINA NBA TV

_________________
avatar
SeymeN
Admin
Admin

Mesajlar : 11916
Konu Sayısı : 73256
Teşekkür : 67236
Kayıt Tarihi : 11/09/09
Nereden : TÜRKİYE
İş/Hobiler : Nette Sörf
Lakap : Muhtar
Ruh Hali : Asabiyim Ben

Kova

Cinsiyet Erkek


Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Geri: Tv Maç Yayınları

Mesaj tarafından SeymeN Bir Salı Şub. 23, 2010 1:47 pm

23.02.2010SALIKANAL



19:00BENFİCA-HERTA BERLİNNOVA 1
19:00NYMBURG-CANARİACT4 SPORT
19:00KIZILYILDIZ-TÜRK TELEKOMTRT 2
21:30VALENCİA-GALATASARAYGS TV
21:45STUTGART-BARCELONAJSC 3
21:45OLİMPİAKOS-BORDEAUXMEGA CHANNEL
22:00MANCHESTER UNITED-WESTHAMNOVA 2
03:00MEMPHİS-LAKERSNBA TV



24.02.2010ÇARŞAMBAKANAL



19:00GALATASARAY-SEVERODONECGS TV
19:30CSKA-SEVİLLASSPORT 2
19:30FİORENTİNA-MİLANNOVA 4
19:30CİBONA-OLİMPİAKOSNOVA 6
20:15EFES PİLSEN-MACCABİSKYTÜRK
20:45PROKOM-CSKANOVA 7
21:45İNTER-CHELSEASTAR TV
02:50FLAMENGO-CATOLİCANOVA 1
03:30SAN ANTONİO-OKLOHOMANBA TV



25.02.2010PERŞEMBEKANAL



19:00KHİMKİ-LABAROLNOVA 1
19:45ZALGİRİS-MALAGANOVA 7
20:00URZİCENİ-LİVERPOOLJSC 3
20:00PSV-HAMBURGCT4 SPORT
20:00GALATASARAY-A.MADRİDSTAR TV
21:45PANATİNAİKOS-BARCELONAJSC 7
21:45PARTİZAN-MAUROSSİNOVA 1
21:45REAL MADRİD-SİENANOVA 7
22:05S.LİZBON-EVERTONJSC 3
02:00INDİANA-MİLWAKUENBA TV

_________________
avatar
SeymeN
Admin
Admin

Mesajlar : 11916
Konu Sayısı : 73256
Teşekkür : 67236
Kayıt Tarihi : 11/09/09
Nereden : TÜRKİYE
İş/Hobiler : Nette Sörf
Lakap : Muhtar
Ruh Hali : Asabiyim Ben

Kova

Cinsiyet Erkek


Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Geri: Tv Maç Yayınları

Mesaj tarafından SeymeN Bir Cuma Şub. 26, 2010 2:26 pm

26.02.2010 CUMA KANAL

20:00 ANTALYASPOR TRABZONSPOR LİG TV
21:30 SCHALKE B.DORTMUND TRT 3
21:30 GERMİNAL GENT SPORTKLUB
22:15 LEİRA GUİMARES SPORT 1
23:00 ARSENAL SARANDİ CHARA SPORTKLUB
02:00 TORONTO CLEVLAND NTV
04:30 HORNETS ORLANDO NBA TV


27.02.2010 CUMARTESİ KANAL

14:00 ABERDEEN HEARTS SPORT 2
14:00 BURSASPOR SİVASSPOR LİG TV
14:45 CHELSEA MANCHESTER CİTY SPORMAX

15:00 KEPEZ DAÇKA SKYTÜRK
16:00 AEK KOLOSSOS NOVA 3
16:30 MAİNZ WERDER BREMEN TRT 3
16:30 STUTGART FRANKFURT EUROSPORT 2
16:45 ASTERAS IRAKLİS SKAİ HELLAS
17:00 BURNLEY PORTSMOUTH SHOW SPORTS
17:00 BİRMİNGHAM WİGAN SHOW SPORTS
17:00 BOLTON WOLVES SHOW SPORTS
17:00 FENERBAHÇE GALATASARAY SPORMAX
17:00 TRİKALA ARİS ET 1
19:00 KAYSERİSPOR BEŞİKTAŞ LİG TV
19:00 GETAFE ZARAGOZA SPORT 2
19:00 AEK ERGOTELİS NOVA 1
19:00 XANTHİ PAOK NET HELLAS
19:30 LEVERKUSEN KÖLN TRT 3
19:30 STOKE ARSENAL SPORMAX
20:00 BOSTON NETS NBA TV

20:00 LYON NİCE NOVA 4
21:00 PAOK KAVALA NOVA 3
21:00 TENERİFE REAL MADRİD NTV SPOR
21:45 LAZIO FİORENTİNA NOVA 2
22:00 MONTPELİER RENNES KANAL A
22:30 MİAMİ MİLWAKUE NBA TV
23:00 BARCELONA MALAGA NTV SPOR

23:15 LEİXOES BENFİCA RTP
00:10 COLON ROSARİO SPORTKLUB
00:30 SANTO ANDRE PORTUGUESA SPORMAX
02:10 BOCA ESTUDİANTES NTV SPOR
04:00 UTAH HOUSTON NTV SPOR


28.02.2010 PAZAR KANAL

13:00 EFES PİLSEN BEŞİKTAŞ SPORMAX
14:30 RANGERS CELTİC EURO FUTBOL
14:30 PANTHRİKİKOS KAVALA NOVA 1
15:00 TOTTENHAM EVERTON SPORMAX
15:00 İSTANBUL BLD FENERBAHÇE LİG TV
16:00 MİLAN ATALANTA NTV SPOR

16:00 UDİNESE İNTER SPORT 1
16:00 GENEO BOLOGNA NOVA 4
16:30 HANNOVER WOLFSBURG TRT 3
16:45 ARİS LARİSA NOVA 1
16:45 LEVADİAKOS GİANNİNA NOVA 2
16:45 OLİMPİAKOS ATROMİTOS NET HELLAS
17:00 ASTON VİLLA MANCHESTER UNITED KANAL A
17:00 LİVERPOOL BLACKBURN SPORMAX

17:00 SUNDERLAND FULHAM SHOW 4
18:00 LİLLE AUXERRE NOVA 4
18:30 BAYERN MÜNİH HAMBURG TRT 3
19:00 GALATASARAY KASIMPAŞA LİG TV

19:00 PANİONİOS PANATHİNAİKOS NOVA 1
20:00 SEVİLLA BİLBAO SPORT 1
21:45 JUVENTUS PALERMO NOVA 3
22:00 PSG MARSİLYA KANAL A
22:00 SANTOS CORİNTHİAS SPORMAX
22:00 ATLETİCIO MADRİD VALENCİA NTV SPOR

22:15 S.LİZBON PORTO SHOW 1

01.03.2010 PAZARTESİ KANAL

21:15 AACHEN DUSSELDORF EUROSPORT 2

_________________
avatar
SeymeN
Admin
Admin

Mesajlar : 11916
Konu Sayısı : 73256
Teşekkür : 67236
Kayıt Tarihi : 11/09/09
Nereden : TÜRKİYE
İş/Hobiler : Nette Sörf
Lakap : Muhtar
Ruh Hali : Asabiyim Ben

Kova

Cinsiyet Erkek


Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Geri: Tv Maç Yayınları

Mesaj tarafından İnvestigator Bir Salı Mart 09, 2010 2:00 pm

09.03.2010SALIKANAL



21:00NYMBURG-TÜRK TELEKOMTRT 3
21:30GALATASARAY-HAPOELGS TV
21:45FİORENTİNA-BAYERN MÜNİHNOVA 1
21:45ARSENAL-PORTOSSPORT 2
21:45SUNDERLAND-BOLTONNOVA 2
21:45PORTSMOUTH-BİRMİNGHAMSHOW 2
02:00CHARLOTTE-MİAMİNBA TV
05:30LAKERS-TORONTONBA TV



10.03.2010ÇARŞAMBAKANAL



16:00KASIMPAŞA-BURSASPORLİG TV
20:00BEŞİKTAŞ-BURSASPORLİG TV
21:30NOVARO-VAKIFBANKTRT 3
21:45REAL MADRİD-LYONSSPORT 2
21:45MANCHESTER UNITED-MİLANSTAR TV
21:45BURNLEY-STOKENOVA 2
02:30BOSTON-MEMPHİSNBA TV
02:50MEDELİN-CORİNTHİASNOVA 1






11.03.2010PERŞEMBEKANAL



19:15CSKA-ZALGİRİSNOVA
20:00HAMBURG-ANDERLECHTNOVA 4
20:00KAZAN-WOLFSBURGSTAR TV
20:00LİLLE-LİVERPOOLSSPORT 1
20:00A.MADRİD-S.LİZBONJSC 4
20:15LABORAL-CİENANOVA
20:15KHİMKİ-OLİMPİAKOSNOVA
20:15PROKOM-MALAGANOVA
21:45BARCELONA-PARTİZANNOVA
21:45PANATİNAİKOS-MAUROSSİNOVA
21:45REAL MADRİD-MACCABİNOVA
21:45SİENA-EFESSKYTÜRK
22:05VALENCİA-WERDER BREMENNOVA 4
22:05PANATİNAİKOS-LİEGESSPORT 4
22:05BENFİCA-MARSİLYAJSC 1
22:05JUVENTUS-FULHAMNOVA 3
02:00WASHİNGTON-ATLANTANBA TV


alıntıdır

http://www.futbolmerkezi.com/

_________________
avatar
İnvestigator
Admin
Admin

Mesajlar : 1663
Konu Sayısı : 4689
Teşekkür : 4047
Kayıt Tarihi : 14/09/09
Nereden : Dünya
İş/Hobiler : Hafiye
Lakap : Zehir Hafiye
Ruh Hali : Kuşkulu

Balık

Cinsiyet Erkek


Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Geri: Tv Maç Yayınları

Mesaj tarafından SeymeN Bir Cuma Mart 12, 2010 3:20 pm

12.03.2010
CUMA
KANAL
18:00
CSKA-AMKAR
SPORMAX
20:00
FENERBAHÇE-TOFAŞ
SPORMAX
20:00
GAZİANTEPSPOR-TRABZONSPOR
LİG TV
21:30
SCHALKE-STUTGART
TRT 3
21:45
CATANİA-İNTER
NTV SPOR
02:30
MİAMİ-CHİCAGO
NBA TV
04:00
PHOENİX-LAKERS
NTV
05:00
SACREMENTO-PORTLAND
NBA TV
13.03.2010
CUMARTESİ
KANAL
09:00
NAGOYA-KAWASAKİ
EUROSPORT
14:45
TOTTENHAM-BLACKBURN
SPORMAX
16:30
GLADBACH-WOLFSBURG
TRT 3
16:45
ATROMİTOS-IRAKLİS
SKAİ HELLAS
17:00
CHELSEA-WESTHAM
SPORMAX
17:00
BİRMİNGHAM-EVERTON
SHOW
17:00
BOLTON-WİGAN
SHOW
17:00
STOKE-ASTON VİLLA
SHOW
17:00
BURNLEY-WOLVES
SHOW
17:00
OYAK RENAULT-TÜRK TELEKOM
SKYTÜRK
19:00
OLİMPİAKOS-GİANNİNA
NET HELLAS
19:00
AEK-KAVALA
NOVA 1
19:00
GENÇLERBİRLİĞİ-FENERBAHÇE
LİG TV
19:00
VALENCİA-REAL MADRİD
TRT 3
19:30
HULL-ARSENAL
SPORMAX
19:30
BAYERN MÜNİH-FREİBURG
SSPORT 2
20:00
MONACO-BORDEAUX
NOVA 3
21:00
GİJON-BİLBAO
SSPORT 3
21:15
BRAGA-RİO AVE
SSPORT 5
21:45
NAPOLİ-FİORENTİNA
SSPORT 1
22:00
CORİNHİAS-SANTO ANDRE
SPORMAX
22:00
LYON-ST ETİENNE
KANAL A
23:00
SEVİLLA-DEPORTİVO
NTV SPOR
23:15
ACADEMİCA-PORTO
RTP
02:00
ATLANTA-DETROİT
NBA TV
05:30
GOLDEN-TORONTO
NBA TV
14.03.2010
PAZAR
KANAL
13:00
KAZAN-LOKOMOTİV
NOVA 3
13:30
ESTUDİANTES-LABAROL
TRT 3
14:05
RANEGRS-DUNDEE
SHOW 3
14:30
LEVADİAKOS-XANTHİ
NOVA 1
14:30
PANTHRİKİKOS-XANTHİ
NOVA 2
15:00
BURSASPOR-MANİSASPOR
LİG TV
15:30
MANCHESTER UNITED-FULHAM
SPORMAX
16:00
LİVORNO-PARMA
SSPORT 2
16:00
JUVENTUS-SİENA
NTV SPOR
16:00
GENEO-CAGLİARİ
SSPORT 4
16:30
HOFFENHAİM-WERDER BREMEN
TRT 3
16:45
ASTERAS-PANATİNAİKOS
NOVA 2
16:45
LARİSA-ERGOTELİS
NOVA 1
18:00
SUNDERLAND-MANCHESTER CİTY
SPORMAX
18:00
LİLLE-GRENOBLE
KANAL A
18:30
LEVERKUSEN-HAMBURG
TRT 3
19:00
ARİS-PAOK
NOVA 1
19:00
GALATASARAY-ANKARAGÜCÜ
LİG TV
20:00
BARCELONA-VALENCİA
NTV SPOR
20:00
NACIONAL-BENFİCA
SSPORT 3
21:30
CLEVLAND-BOSTON
NTV SPOR
21:45
MİLAN-CHİEVO
NOVA 2
22:00
VALLDOLİD-REAL MADRİD
NTV
22:00
TOULOSSE-MARSİLYA
KANAL A
22:00
SANTOS-PALMEİRAS
SPORMAX
01:00
OKLOHOMA-UTAH
NBA TV
15.03.2010
PAZARTESİ
KANAL A
20:00
DENİZLİSPOR-BEŞİKTAŞ
LİG TV
22:00
LİVERPOOL-PORTSMOUTH
SPORMAX
04:30
GOLDEN-LAKERS
NBA TV

_________________
avatar
SeymeN
Admin
Admin

Mesajlar : 11916
Konu Sayısı : 73256
Teşekkür : 67236
Kayıt Tarihi : 11/09/09
Nereden : TÜRKİYE
İş/Hobiler : Nette Sörf
Lakap : Muhtar
Ruh Hali : Asabiyim Ben

Kova

Cinsiyet Erkek


Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Geri: Tv Maç Yayınları

Mesaj tarafından İnvestigator Bir Salı Mart 16, 2010 8:11 pm

16.03.2010
SALI
KANAL
21:45
CHELSEA-İNTER
SUPERSPORT
21:45
SEVİLLA-CSKA
NOVA 1
21:45
WİGAN-ASTON VİLLA
NOVA 2
02:00
MEMPHİS-CHİCAGO
NBA TV
17.03.2010
ÇARŞAMBA
KANAL
18:00
TRİKALA-OLİMPİAKOS
ET 1
18:00
AEK-PANELİNOS
NOVA 1
18:45
PANATİNAİKOS-KAVALA
SKAİ HELLAS
19:00
PERİSTERİ-ARİS
ET 1
21:45
BARCELONA-STUTGART
STAR TV
21:45
BORDEAUX-OLİMPİAKOS
NET HELLAS
01:00
TORONTO-ATLANTA
NBA TV
04:30
CLİPPERS-WİLWAKUE
NBA TV
18.03.2010
PERŞEMBE
KANAL
20:00
WERDER BREMEN-VALENCİA
SUPERSPORT
20:00
STANNDART LİEGE-PANATİNAİKOS
SUPERSPORT
20:00
MARSİLYA-BENFİCA
NOVA
20:00
FULHAM-JUVENTUS
NOVA
22:05
WOLFSBURG-KAZAN
NOVA
22:05
ANDERLECHT-HAMBURG
SUPERSPORT
22:05
LİVERPOOL-LİLLE
SUPERSPORT
22:05
S.LİZBON-A.MADRİD
SUPERSPORT

_________________
avatar
İnvestigator
Admin
Admin

Mesajlar : 1663
Konu Sayısı : 4689
Teşekkür : 4047
Kayıt Tarihi : 14/09/09
Nereden : Dünya
İş/Hobiler : Hafiye
Lakap : Zehir Hafiye
Ruh Hali : Kuşkulu

Balık

Cinsiyet Erkek


Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Geri: Tv Maç Yayınları

Mesaj tarafından Sponsored content


Sponsored content


Sayfa başına dön Aşağa gitmek

2 sayfadaki 5 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön


 
Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz