Giriş yap

Şifremi unuttum

En son konular
» Günlük Kiralık Evler İçin Ağır Cezalar Geliyor!
Perş. Ara. 29, 2016 12:48 pm tarafından tasarim_rehberi

» Merhaba Forum Dostları
Ptsi Ara. 23, 2013 8:35 pm tarafından SeymeN

» quality electronic books
Paz Haz. 23, 2013 11:00 pm tarafından SeymeN

» Forumumuzdaki linklerden dosya indirmek için yapılması gerekenler
Cuma Şub. 08, 2013 10:53 pm tarafından İnvestigator

» elements of the industrial
Salı Mayıs 17, 2011 7:01 am tarafından frank1

» elements with other industrial
Salı Mayıs 17, 2011 7:00 am tarafından frank1

» Six is easy to copy
Salı Mayıs 17, 2011 6:59 am tarafından frank1

» Three is a vivid expression
Salı Mayıs 17, 2011 6:59 am tarafından frank1

» domestic super star
Salı Mayıs 17, 2011 6:58 am tarafından frank1

» personal handheld digital
Salı Mayıs 17, 2011 6:57 am tarafından frank1

» wired or wireless online
Salı Mayıs 17, 2011 6:56 am tarafından frank1

» transmitted through network
Salı Mayıs 17, 2011 6:56 am tarafından frank1

» concept of electronic books
Salı Mayıs 17, 2011 6:55 am tarafından frank1

» Google get library
Salı Mayıs 17, 2011 6:54 am tarafından frank1

» product without access
Salı Mayıs 17, 2011 6:53 am tarafından frank1

» Google have march
Salı Mayıs 17, 2011 6:49 am tarafından frank1

» lightweight tablet computer
Cuma Mayıs 13, 2011 6:16 am tarafından frank1

» concentration of consumers
Cuma Mayıs 13, 2011 6:16 am tarafından frank1

» Spring Festival after a long
Cuma Mayıs 13, 2011 6:15 am tarafından frank1

» Just for kids bought MP4
Cuma Mayıs 13, 2011 6:13 am tarafından frank1

En iyi yollayıcılar
SeymeN (11916)
 
Prens67 (3706)
 
Prenses (3074)
 
birisimsiz (2193)
 
Sinameki (2085)
 
İnvestigator (1663)
 
Bahçedar (1647)
 
ALPBİKE (1578)
 
MaviBebek (1471)
 
Zorbulursun (1414)
 

Anket

Tekforuma Hangi Şehirden Katılıyorsunuz?

22% 22% [ 26 ]
7% 7% [ 8 ]
11% 11% [ 13 ]
3% 3% [ 3 ]
9% 9% [ 10 ]
10% 10% [ 12 ]
5% 5% [ 6 ]
3% 3% [ 4 ]
29% 29% [ 34 ]

Toplam Oylar : 116

Anahtar-kelime

Istatistikler
Toplam 10210 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: panthera1111

Kullanıcılarımız toplam 1338 mesaj attılar bunda 184 konu
Kimler hatta?
Toplam 6 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 6 Misafir :: 1 Arama motorları

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 365 kişi Perş. Ağus. 03, 2017 5:55 am tarihinde online oldu.

Tv Maç Yayınları

1 sayfadaki 5 sayfası 1, 2, 3, 4, 5  Sonraki

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek

Geri: Tv Maç Yayınları

Mesaj tarafından SeymeN Bir Perş. Eyl. 17, 2009 2:22 pm

18.09.2009CUMAKANAL
19:15TÜRKİYE-YUNANİSTANNTV
21:00TRABZONSPOR-ANTALYASPORLİG TV
21:30SCHALKE-WOLFSBURGTRT 3
21:30GENK-CHARLERİOSPORTKLUB
21:45SHEFFİELD U-SHEFFİELD W.FUTBOL SMART
22:00SLOVENYA-HIRVATİSTANNTV
19.09.2009CUMARTESİKANAL
13:00AVR BAS ŞAMPNTV
13:00YAMAHATA-SHİMUZUEUROSPORT 2
14:30KİLMARNOCK-RANGERSSPORT 1
14:45BURNLEY-SUNDERLANDSPORMAX
15:15AVR BAS ŞAMPNTV
16:30BAYERN MÜNİH-NURNBERGTRT 3
16:30HANNOVER-B.DORTMUNDSUPERSPORT 3
16:45KAVALA-ATROMİTOSNOVA SPORTS 1
16:45PANİONİOS-ASTERASSKAİ HELLAS
17:00ARSENAL-WİGANSPORMAX
17:00BOLTON-STOKESPORMAX
17:00ASTON VİLLA-PORTSMOUTHSHOW SPORTS
17:00HULL-BİRMİNGHAMSHOW SPORTS
17:00MİDDLESBROUGH-ALBİONSPORT 1
17:30LOKOMOTİV-FK MOSKOVANOVA SPORTS 3
19:00NAPOLİ-UDİENSESUPERSPORT 2
19:00IRAKLİS-LARİSANOVA SPORTS 1
19:00DEPORTİVO-ESPANYOLSUPERSPORT 3
19:00MALLORCA-TENERİFESUPERSPORT 4
19:30AVR BAS ŞAMPNTV
19:30WESTHAM-LİVERPOOLSPORMAX
20:30BUCASPOR-BOLUSPORD SPOR
21:00BEŞİKTAŞ-KAYSERİSPORLİG TV
21:00OSASUNA-SEVİLLASUPERSPORT 2
21:45AZ ALKMAAR-NİJMEGENFUTBOL SMART
21:45JUVENTUS-LİVORNONOVA SPORTS 2
22:00AVR BAS ŞAMPNTV
22:00MARSİLYA-MONTPELİERKANAL A
23:00BARCELONA-A.MADRİDSUPERSPORT 2
23:15BRAGA-PORTOSUPERSPORT 4
00:30VİTORİA-INTERNACIONALSPORMAX
20.09.2009PAZARKANAL
13:00AVR BAS ŞAMPNTV
13:00CSKA-DİNAMO MOSKOVASPORMAX
15:15AVR BAS ŞAMPNTV
15:30MANCHESTER UNITED-MANCHESTER CİTYSPORMAX
15:30FEYENORD-PSVFUTBOL SMART
16:00WOLVES-FULHAMSHOW SPORTS
16:00MİLAN-BOLOGNASUPERSPORT 3
16:00CAGLİARİ-İNTERNOVA SPORTS 4
16:30FRANKFURT-HAMBURGTRT 3
16:45GİNNAİNA-AEKNOVA SPORTS 1
16:45XANTHİ-PANTHİRİKOSNET HELLAS
16:45LEVADİAKOS-ERGOTELİSNOVA SPORTS 2
17:00EVERTON-BLACKBURNSUPERSPORT 5
17:00CELTİC-HERARTSSHOW SPORTS 4
18:00CHELSEA-TOTTENHAMSPORMAX
18:00LENS-LİLLESUPERSPORT 3
18:00BİLBAO-VİLLAREALSUPERSPORT 2
18:30LEVERKUSEN-WERDER BREMENTRT 3
19:00TROMSO-MOLDENOVA SPORTS 2
19:00WESTERLEO-BRUGGESPORTKLUB
19:00PANATİNAİKOS-ARİSNOVA SPORTS 1
19:30AVR BAS ŞAMPNTV
20:00REAL MADRİD-XEREZSUPERSPORT 2
20:30GİRESUNSPOR-RİZESPORD SPOR
21:15PAOK-OLİMPİAKOSNOVA SPORTS 1
21:30ANDERLECHT-GENTSPORTKLUB
21:45ROMA-FİORENTİNASUPERSPORT 1
22:00AVR BAS ŞAMPNTV
22:00PSG-LYONKANAL A
22:00VALENCİA-GİJONSUPERSPORT 2
22:00SANTO ANDRE-SAO PAOLOSPORMAX
22:10SAN LERONZO-RACİNGNOVA SPORTS 3
22:15LEİRA-BENFİCARTP
21.09.2009PAZARTESİKANAL
20:30DARDANELSPOR-ORDUSPORD SPOR
21:00KASIMPAŞA-GALATASARAYLİG TV
22:15S.LİZBON-OLHANANSESUPERSPORT 1
avatar
SeymeN
Admin
Admin

Mesajlar : 11916
Konu Sayısı : 73256
Teşekkür : 67236
Kayıt Tarihi : 11/09/09
Nereden : TÜRKİYE
İş/Hobiler : Nette Sörf
Lakap : Muhtar
Ruh Hali : Asabiyim Ben

Kova

Cinsiyet Erkek


Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Geri: Tv Maç Yayınları

Mesaj tarafından Prens67 Bir Ptsi Eyl. 21, 2009 7:54 pm

22.09.2009SALIKANAL



20:00BAYERN MÜNİH-OBERHAUSENNOVA SPORTS 1
21:00SEVİLLA-MALLORCADİGİ SPORT RO
21:30BOCHUM-SCHALKEKANAL A
21:30WİNER-MATTERSBURGSPORTKLUB+
21:45LEEDS-LİVERPOOLSPORT 1
23:00SANTANDER-BARCELONANTV



23.09.2009ÇARŞAMBAKANAL



19:00PANİONİOS-PAOKNOVA SPORTS 1
20:00WERDER BREMEN-ST PAULİNOVA SPORTS 3
20:30SALZBURG-STRUM GRAZSPORTKLUB+
21:00OREBRO-GOTEBORGNOVA SPORTS 7
21:00VİLLAREAL-REAL MADRİDNTV
21:15AEK-OLİMPİAKOSNOVA SPORTS 1
21:30KÖLN-WOLFSBURGKANAL A
21:30STANDART LİEGE-C. BRUGGESPORTKLUB
21:45İNTER-NAPOLİNTV SPOR
22:00MANCHESTER UNITED-WOLVESSPORT 1
23:00GETAFE-VALENCİADİGİ SPORT RO



24.09.2009PERŞEMBEKANAL



21:30EXCELSİOR-ANDERLECHTSPORTKLUB
21:45GENEO-JUVENTUSNTV SPOR
23:00GİJON-REAL ZARAGOZADİGİ SPORT RO
avatar
Prens67
Süper Moderatör
Süper Moderatör

Mesajlar : 3706
Konu Sayısı : 1553
Teşekkür : 1051
Kayıt Tarihi : 13/09/09
Nereden : Zonguldak
İş/Hobiler : Okuyorum
Lakap : Öğrenci
Ruh Hali : Nasıl Olabilirim ki?

Boğa

Cinsiyet Erkek


Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Geri: Tv Maç Yayınları

Mesaj tarafından SeymeN Bir Perş. Eyl. 24, 2009 12:09 pm

25.09.2009CUMAKANAL



21:00GENÇLERBİRLİĞİ-TRABZONSPORLİG TV
22:15OLHANANSE-BRAGASPORT 2



26.09.2009CUMARTESİKANAL



13:00ZENİT-CSKASPORMAX
14:30ST MİRREN-CELTİCSHOW SPORTS 4
14:45PORTSMOUTH-EVERTONSPORMAX
16:30WOLFSBURG-HANNOVERTRT 3
16:30DORTMUND-SCHALKESUPERSPORT
16:45OLİMPİAKOS-PANİONİOSNOVA SPORTS
17:00STOKE-MANCHESTER UNITEDSPORMAX
17:00WİGAN-CHELSEASHOW SPORTS
17:00BİRMİNGHAM-BOLTONSHOW SPORTS
17:00BLACBURN-ASTON VİLLASHOW SPORTS
17:00TOTTENHAM-BURNLEYSHOW SPORTS
17:00LİVERPOOL-HULLDİGİ SPORT HU
19:00RİZESPOR-ALTAYD SPOR
19:00MATTERSBURG-AVUSTURİA VİENSPORTKLUB
19:00ARİS-XANTHİNOVA SPORTS 1
19:00REAL MADRİD-TENERİFESPORT 2
19:00SAMPDORİA-İNTERSPORT 1
19:30FULHAM-ARSENALSPORMAX
19:30IPSICH-NEWCASTLESPORT 1
19:30HAMBURG-BAYERN MÜNİHDİGİ SPORT HU
20:00VALENCİENNES-MARSİLYAKANAL A
20:00ANTALYASPOR-FENERBAHÇELİG TV
21:00KORNJİK-STANDART LİEGESPORTKLUB
21:00MALAGA-BARCELONADİGİ SPORT RO
21:45LİVORNO-FİORENTİNASPORT 2
22:00LYON-TOULOUSSENOVA SPORTS 2
23:00VALENCİA-ATLETİCO MADRİDSPORT 1
23:15BENFİCA-LEİXOESRTP
00:10ESTUDİANTES-BOCASPORTKLUB+
00:30PALMEİRAS-ATLETİCO PRSPORMAX



27.09.2009PAZARKANAL



13:30AJAX-DEN HAAGFUTBOL SMART
15:15PLYMOUTH-NOTTİNHAM FSPORT 1
16:00ORDUSPOR-KONYASPORD SPOR
16:00JUVENTUS-BOLOGNANOVA SPORTS 3
16:30FREİBURG-GLADBACHTRT 3
16:45ASTERAS-LEVADİAKOSNOVA SPORTS 1
16:45ERGOTELİS-PANTHRİKİKOSNOVA SPORTS 2
17:30MOSKOVA-TOM TOSKNOVA SPORTS 4
18:00SUNDERLAND-WOLVESSPORMAX
18:00LİLLE-NİCEKANAL A
18:30HOFFENHEİM-HERTATRT 3
19:00ATROMİTOS-PAOKNOVA SPORTS 1
19:00KAVALA-IRAKLİSNOVA SPORTS 2
20:00GALATASARAY-ESKİŞEHİRLİG TV
20:00DENİZLİSPOR-MANİSASPORSPORMAX
21:15AEK-PANATİNAİKOSNOVA SPORTS 1
21:30EXCELSİOR-BRUGGESPORTKLUB
21:45MİLAN-BARİNOVA SPORTS 2
22:00BORDEUAX-RENNESNOVA SPORTS 3
22:00SAO PAULO-CORİNTHİASSPORMAX
22:00DEPORTİVO-VİLLAREALDİGİ SPORT RO
00:10RİVER-LA PLATAAL JAZEERE SPORT 2



28.09.2009PAZARTESİKANAL



20:00KARABÜKSPOR-DARDANELSPORD SPOR
22:00MANCHESTER CİTY-WESTHAMSPORMAX
avatar
SeymeN
Admin
Admin

Mesajlar : 11916
Konu Sayısı : 73256
Teşekkür : 67236
Kayıt Tarihi : 11/09/09
Nereden : TÜRKİYE
İş/Hobiler : Nette Sörf
Lakap : Muhtar
Ruh Hali : Asabiyim Ben

Kova

Cinsiyet Erkek


Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Geri: Tv Maç Yayınları

Mesaj tarafından Prens67 Bir Ptsi Eyl. 28, 2009 12:32 pm

29.09.2009SALIKANAL



19:30RUBİN KAZAN-İNTERNOVA SPORTS 2
21:45BARCELONA-DİNAMO KİEVNOVA SPORTS 3
21:45AZ ALKMAAR-STANDART LİEGENOVA SPORTS 2
21:45ARSENAL-OLİMPİAKOSFUTBOL SMART
21:45RANGERS-SEVİLLANOVA SPORTS 6
21:45UNİERA-STUTGARTNOVA SPORTS 7
21:45DEBRECEN-LYONTV2 HUNGARY
21:45FİORENTİNA-LİVERPOOLDİGİ SPORT HU



30.09.2009ÇARŞAMBAKANAL



19:30CSKA-BEŞİKTAŞSTAR TV
21:45MANCHESTER UNITED-WOLFSBURGSTAR TV
21:45APOEL-CHELSEANOVA SPORTS 2
21:45PORTO-ATLETİCO MADRİDNOVA SPORTS 6
21:45REAL MADRİD-MARSİLYAFUTBOL SMART
21:45MİLAN-ZURİCHNOVA SPORTS 7
21:45BAYERN MÜNİH-JUVENTUSDİGİ SPORT HU



01.10.2009PERŞEMBEKANAL



20:00SALZBURG-VİLLAREALNOVA SPORTS 4
20:00KOPENHAG-SPARTA PRAGCT4 SPORT
20:00WERDER BREMEN-A.BİLBAONOVA SPORTS 3
20:00PSV-CLUJSPORT RO
20:00TOULOUSSE-BRUGGENOVA SPORTS 6
20:00TWENTE-STEAU BÜKREŞPRO TV
20:00SHAKTAR-PARTİZANNOVA SPORTS 7
20:00BORİSOV-EVERTONNOVA SPORTS 2
20:00AEK-BENFİCAANT 1
22:05TİMİSOARA-DİNAMO ZAGREBSPORT RO
22:05SLAVİA PRAG-LİLLECT4 SPORT
22:05S.LİZBON-HERTA BERLİNNOVA SPORTS 4
22:05GALATASARAY-STRUM GRAZZTNT
22:05CELTİC-RAPİD WİENNOVA SPORTS 6
22:05ANDERLECHT-AJAXNOVA SPORTS 7
22:05VALENCİA-GENEONOVA SPORTS 3
22:05DİNAMO BÜKREŞ-STEAU BÜKREŞPRO TV
01:15LANUS-QUİTOSPORTKLUB
avatar
Prens67
Süper Moderatör
Süper Moderatör

Mesajlar : 3706
Konu Sayısı : 1553
Teşekkür : 1051
Kayıt Tarihi : 13/09/09
Nereden : Zonguldak
İş/Hobiler : Okuyorum
Lakap : Öğrenci
Ruh Hali : Nasıl Olabilirim ki?

Boğa

Cinsiyet Erkek


Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Geri: Tv Maç Yayınları

Mesaj tarafından SeymeN Bir Perş. Ekim 01, 2009 7:54 pm

02.10.2009CUMAKANAL



19:00MAUROUSSİ-ARİSET 1
19:25CANARIA-BARCELONASPORTKLUB
20:00TRABZONSPOR-GAZİANTEPSPORLİG TV
21:30SCHALKE-FRANKFURTTRT 3
21:55LABORAL-REAL MADRİDSPORTKLUB
01:10COLON-BANFİELDNTV SPOR
06:00GALAXY-CHİCAGONOVA SPORTS 3



03.10.2009CUMARTESİKANAL



08:00F1 JAPONYA SIRALAMATRT 1
13:00SOVETOV-NALCHİKSPORMAX
14:45PRESTON-WESTBROMİCHFUTBOL SMART
16:30BAYERN MÜNİH-FC KÖLNEUROSPORT 2
16:30BOCHUM-WOLFSBURGTRT 3
16:45GİANİNİNA-KAVALANOVA SPORTS 1
16:45PANATİNAİKOS-LARİSASKAİ HELLAS
17:00BOLTON-TOTTENHAMSPORMAX
17:00BURNLEY-BİRMİNGHAMNOVA SPORT CZE
17:00HULL-WİGANSHOW SPORTS 2
17:00WOLVES-PORTSMOUTHSHOW SPORTS 2
19:00LİNZ-RİEDSPORTKLUB
19:00BARİ-CATANİASPORT 2
19:00ALTAY-KOCAELİSPORD SPOR
19:00LEVADİAKOS-OLİMPİAKOSNOVA SPORTS 1
19:30MANCHESTER UNITED-SUNDERLANDSPORMAX
19:30GLADBACH-B.DORTMUNDTRT 3
20:00ST ETİENNE-BORDEAUXNOVA SPORTS 7
20:00BEŞİKTAŞ-DENİZLİSPORLİG TV
20:45ALKMAAR-NAC BREDAFUTBOL SMART
21:00BARCELONA-ALMEİRANTV SPOR
21:45İNTER-UDİNESENOVA SPORTS 4
22:00LENS-LYONKANAL A
23:00A.MDRİD-R.ZARAGOZASPORT 1
00:10SARANDİ-ROSARİOSPORTKLUB+
00:30CORİNTHİAS-ATLETİCO PRSPORMAX



04.10.2009PAZARKANAL



08:00F1 JAPONYA YARIŞTRT 1
13:00LOKOMOTİV-RUBİN KAZANSPORMAX
14:25SUPERSPORTEUROSPORT 2
14:30RANGERS-CELTİCSPORT 1
15:00MOTO GP PORTEKİZ YARIŞNTV
15:00KARTALSPOR-ORDUSPORD SPOR
15:30ARSENAL-BLACKBURNSPORMAX
15:30ULTRECH-PSVFUTBOL SMART
16:00FİORENTİNA-LAZIONOVA SPORTS 1
16:00ATALANTA-MİLANNTV SPOR
16:00ANKARAGÜCÜ-GALATASARAYLİG TV
16:30STUTGART-WERDER BREMENTRT 1
17:00WESTHAM-FULHAMSHOW SPORTS
17:00EVERTON-STOKENOVA SPORTS 2
18:00CHELSEA-LİVERPOOLSPORMAX
18:00TOULOUSSE-LORİENTSPORT 1
18:30HERTA-HAMBURGEUROSPORT 2
20:00FENERBAHÇE-GENÇLERBİRLİĞİLİG TV
20:00SANTANDER-VALENCİASPORT 1
21:00ROSENBORG-STARTNOVA SPORTS 7
21:30S.LİEGE-GENKSPORTKLUB
21:45PALERMO-JUVENTUSSPORT 2
22:00MARSİLYA-MONOCOKANAL A
22:00SANTOS-PALMEİRASSPORMAX
22:00SEVİLLA-REAL MADRİDSPORT 1
22:!5OLHANANSE-PORTORTP
00:10BOCA-VELEZNOVA SPORTS 1



05.10.2009PAZARTESİKANAL



16:45PANİONİOS-ATROMTİTOSNOVA SPORTS 1
16:45ASTERAS-ERGOTELİSNOVA SPORTS 2
19:00PAOK-IRAKLİSNOVA SPORTS 1
19:00XANTHİ-AEKNET HELLAS
20:00DARDANELSPOR-KARŞIYAKAD SPOR
21:15PANHRİKİKOS-ARİSNOVA SPORTS 1
22:00ASTON VİLLA-MANCHESTER CİTYSPORMAX
avatar
SeymeN
Admin
Admin

Mesajlar : 11916
Konu Sayısı : 73256
Teşekkür : 67236
Kayıt Tarihi : 11/09/09
Nereden : TÜRKİYE
İş/Hobiler : Nette Sörf
Lakap : Muhtar
Ruh Hali : Asabiyim Ben

Kova

Cinsiyet Erkek


Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Geri: Tv Maç Yayınları

Mesaj tarafından SeymeN Bir Ptsi Ekim 05, 2009 2:05 pm

06.10.2009ÇARŞAMBAKANAL



13:45ANTALYA BLD-BORNOVAD SPOR
16:00TÜRK TELEKOM-ERDEMİRD SPOR
18:15BANVİT-DARÜŞAFAKAD SPOR
20:30FENERBAHÇE-ALİAĞAD SPOR
23:00TİGRE-HURACANSPORTKLUB
03:00SAN JOSE-FC DALLASNOVA SPORTS 3
07.10.2009PERŞEMBEKANAL



13:45ERDEMİR-ANTALYA BLDD SPOR
16:00BORNOVA-TÜRK TELEKOMD SPOR
18:15ALİAĞA-BANVİTD SPOR
20:30DARÜŞAFAKA-FENERBAHÇED SPOR
avatar
SeymeN
Admin
Admin

Mesajlar : 11916
Konu Sayısı : 73256
Teşekkür : 67236
Kayıt Tarihi : 11/09/09
Nereden : TÜRKİYE
İş/Hobiler : Nette Sörf
Lakap : Muhtar
Ruh Hali : Asabiyim Ben

Kova

Cinsiyet Erkek


Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Geri: Tv Maç Yayınları

Mesaj tarafından SeymeN Bir Ptsi Ekim 05, 2009 9:08 pm

7 Ekim Çarşamba
13:45 Antalya BŞB - Bornova Belediyesi (D Spor - Canlı)
16:00 Türk Telekom - Erdemir (D Spor - Canlı)
18:15 Banvit - Darüşşafaka CT (D Spor - Canlı)
20:30 F.Bahçe Ülker - Aliağa Petkim (D Spor - Canlı)

8 Ekim Perşembe
13:45 Erdemir - Antalya BŞB (D Spor - Canlı)
16:00 Bornova Belediyesi - Türk Telekom (D Spor - Canlı)
18:15 Aliağa Petkim - Banvit (D Spor - Canlı)
20:30 Darüşşafaka CT - F.Bahçe Ülker (D Spor - Canlı)

9 Ekim Cuma
16:15 Aliağa Petkim - Darüşşafaka CT (D Spor - Canlı)
18:15 Bornova Belediyesi - Erdemir (D Spor - Bant)
18:30 Banvit - F.Bahçe Ülker (D Spor - Canlı)
20:30 Türk Telekom - Antalya BŞB (D Spor - Canlı)

10 Ekim Cumartesi
14:00 G.Saray Cafe Crown - Pınar Karşıyaka (D Spor - Bant)
16:15 Mersin BŞB - Tofaş (D Spor - Bant)
17:00 Efes Pilsen - Beşiktaş Cola Turka (D Spor - Canlı)
19:15 Oyak Renault - Kepez Belediyesi (D Spor - Bant)

11 Ekim Pazar
13:15 Tofaş - G.Saray Cafe Crown (D Spor - Canlı)
15:30 Pınar Karşıyaka - Mersin BŞB (D Spor - Bant)
19:00 Kepez Belediyesi - Efes Pilsen (D Spor - Bant)
21:15 Beşiktaş Cola Turka - Oyak Renault (D Spor - Canlı)

12 Ekim Pazartesi
13:45 Pınar Karşıyaka - Tofaş (D Spor - Canlı)
15:45 Oyak Renault - Efes Pilsen (D Spor - Bant)
16:00 Mersin BŞB - G.Saray Cafe Crown (D Spor - Canlı)
18:00 Beşiktaş Cola Turka - Kepez Belediyesi (D Spor - Canlı)
avatar
SeymeN
Admin
Admin

Mesajlar : 11916
Konu Sayısı : 73256
Teşekkür : 67236
Kayıt Tarihi : 11/09/09
Nereden : TÜRKİYE
İş/Hobiler : Nette Sörf
Lakap : Muhtar
Ruh Hali : Asabiyim Ben

Kova

Cinsiyet Erkek


Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Geri: Tv Maç Yayınları

Mesaj tarafından SeymeN Bir Perş. Ekim 08, 2009 1:24 pm

09.10.2009CUMAKANAL



16:00SIRBİSTAN-KIBRISRTS 1
16:15ALİAĞA-DAÇKAD SPOR
17:30GÜNEY KORE-GANAEUROSPORT
18:30BANVİT-FENERBAHÇED SPOR
18:30LETONYA-ROMANYASPORT RO
19:00YUNANİSTAN-PORTEKİZNET HELLAS
20:30TÜRK TELEKOM-ANTALYA BLDD SPOR
21:00İTALYA-MACARİSTANEUROSPORT
21:45İNGİLTERE-MAKEDONYASPORTKLUB
21:50MALTA-FRANSADİRECT 8



10.10.2009CUMARTESİKANAL



17:00EFES-BEŞİKTAŞD SPOR
17:30BREZİLYA-ALMANYAEUROSPORT
18:00RUSYA-ALMANYAFUTBOL SMART
18:30BAHREYN-YENİ ZELANDAEUROSPORT
19:00KARŞIYAKA-KONYASPORD SPOR
19:00ERMENİSTAN-İSPANYAARMENİA TV
19:00ESTONYA-BOSNAFOX TV
19:15UKRAYNA-İNGİLTERETRT 1
20:00KARADAĞ-GÜRCSTAN1 TV
21:00OBRADOIRO-BARCELONATRT 3
21:00BİRLEŞİK ARAB-KOSTA RİKAEUROSPORT
21:00DANİMARKA-İSVEÇSPORT 1
21:30SLOVAKYA-SLOVENYASTV 1
21:30SIRBİSTAN-ROMANYARTS 1
21:30ÇEK CUMH-POLONYANOVA SPORT
21:30AVUSTURYA-LİŞTVANYASPORT RO
21:30YUNANİSTAN-LETONYAMEGA CHANNEL
21:45BELÇİKA-TÜRKİYEFOX TV
22:10FLAMENGO-SAO PAOLOSPORMAX
22:45PORTEKİZ-MACARİSTANRTP
01:00ARJANTİN-PERUNTV SPOR
01:00EKVATOR-URUGUAYAL JAZEERE SPORT 1



11.10.2009PAZARKANAL



13:15TOFAŞ-GALATASARAYD SPOR
13:30VALENCİA-ESTUDİANTESTRT 3
15:00ORDUSPOR-BUCASPORD SPOR
21:15BEŞİKTAŞ-OYAK RENAULTD SPOR
23:00BOLİVYA-BREZİLYANTV SPOR



12.10.2009PAZARTESİKANAL



13:45KARŞIYAKA-TOFAŞ-D SPOR
16:00MERSİN BLD-GALATASARAYD SPOR
18:00BEŞİKYAŞ-KEPEZD SPOR
20:00RİZESPOR-ERCİYESSPORD SPOR
23:00RİVER-INDEPENDİENTENTV SPOR
avatar
SeymeN
Admin
Admin

Mesajlar : 11916
Konu Sayısı : 73256
Teşekkür : 67236
Kayıt Tarihi : 11/09/09
Nereden : TÜRKİYE
İş/Hobiler : Nette Sörf
Lakap : Muhtar
Ruh Hali : Asabiyim Ben

Kova

Cinsiyet Erkek


Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Geri: Tv Maç Yayınları

Mesaj tarafından SeymeN Bir Salı Ekim 13, 2009 12:51 pm

13.10.2009SALIKANAL



14:00ROMANYA-FAROE ADALARITVR2
17:30GANA-MACARİSTANEUROSPORT
19:00YUNANİATAN-LİTVANYAMEGA CHANNEL
21:00BREZİLYA-KOSTA RİKAEUROSPORT
21:50BELÇİKA-FRANSADİRECT 8
22:00İTALYA-BOSNARAİ TRE



14.10.2009ÇARŞAMBAKANAL



19:00ALMANYA-FİNLANDİİYAKANAL A
19:00AZERBAYCAN-RUSYAAZ TV
21:00FRANSA-AVUSTURYATVR 1
21:00TÜRKİYE-ERMENİSTANATV
21:00YUNANİSTAN-LÜKSEMBURGMEGA CHANNEL
21:00BOSNA-İSPANYADİGİ SPORT HU
21:00LİTVANYA-SIRBİSTANRTS 1
21:00ROMANYA-FAROE ADALARIANTENA 1
21:30POLONYA-SLOVAKYASTV 1
21:30ÇEK CUMH-KUZEY İRLANDANOVA TV CZE
21:45PORTEKİZ-MALTARTP
21:45İSVEÇ-ARNAVUTLUKSPORT 1
21:50İTALYA-KIBRISNOVA SPORTS 1
22:00İNGİLTERE-BEYAZ RUSYANTV SPOR
00:00BREZİLYA-VENEZÜELLANOVA SPORTS 3
01:00URUGUAY-ARJANTİNNTV SPOR
05:00SALT LAKE-NEW YORKNOVA SPORTS 3



15.10.2009PERŞEMBEKANAL



19:30EFES-FENERBAHÇED SPOR
avatar
SeymeN
Admin
Admin

Mesajlar : 11916
Konu Sayısı : 73256
Teşekkür : 67236
Kayıt Tarihi : 11/09/09
Nereden : TÜRKİYE
İş/Hobiler : Nette Sörf
Lakap : Muhtar
Ruh Hali : Asabiyim Ben

Kova

Cinsiyet Erkek


Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Geri: Tv Maç Yayınları

Mesaj tarafından SeymeN Bir Perş. Ekim 15, 2009 9:00 pm

16.10.2009CUMAKANAL



18:00MACARİSTAN-KOSTA RİKATRT 3
21:00GANA-BREZİLYATRT 3



17.10.2009CUMARTESİKANAL



13:00YOGOHAMA-NAGOYAEUROSPORT 2
14:30ST JOHSTONE-RANGERSSHOW SPORTS 4
14:45ASTON VİLLA-CHELSEASPORMAX
16:00DENİZLİSPOR-BURSASPORLİG TV
16:00HALKBANK-ARKASD SPOR
16:30STUTGART-SCHALKETRT 3
16:45ERGOTELİS-ARİSSKAİ HELLAS
17:00MANCHESTER UNITED-BOLTONSPORMAX
17:00STOKE-WESTHAMSPORMAX
17:00EVERTON-WOLVERHAMPTONSHOW SPORTS
17:00ARSENAL-BİRMİNGHAMSHOW SPORTS
17:00PORSTMOUTH-TOTTENHAMSHOW SPORTS
17:00SUNDERLAND-LİVERPOOLSHOW SPORTS 4
17:00CELTİC-MOTHEWELLSPORT 2
18:30RUBİN KAZAN-KHİMKİNOVA SPORTS 2
19:00OLİMPİAKOS-ASTERASNET HELLAS
19:00PAOK-GİANNİNANOVA SPORTS 1
19:00JUVENTUS-FİORENTİNANOVA SPORTS 3
19:00KONYASPOR-MERSİN İD.YURDUD SPOR
19:00MALAGA-REAL MADRİDTRT 3
19:00FENERBAHÇE-KEPEZSPORMAX
19:20NOTTİNGHAM F.-NEWCASTLEFUTBOL SMART
19:30HAMBURG-LEVERKUSENEUROSPORT 2
20:00NANCY-MARSİLYAKANAL A
20:00BEŞİKTAŞ-KASIMPAŞALİG TV
20:00F1 SIRALAMATRT 1
21:00ANDERLECHT-CHARLERİOSPORTKLUB
21:00REAL MADRİD-VALLODOLİDSPORT 1
21:45GENEO-İNTERNOVA SPORTS 3
22:00LİLLE-RENNESKANAL A
23:00VALENCİA-BARCELONASPORT 1
00:30SAO PAOLO-ATLETİCO MGSPORMAX



18.10.2009PAZARKANAL



08:00MOTO GP AVUSTRALYAEUROSPORT 2
13:00SPARTAK MOSKOVA-LOKOMOTİV MOSKOVASPORMAX
13:30BADOLANA-ESTUDİANTESTRT 3
14:00GALATASARAY-FENERBAHÇED SPOR
15:00BLACKBURN-BURNLEYSPORMAX
16:00LAZIO-SAMPDORİASPORT 1
16:00GAZİANTEPSPOR-FENERBAHÇELİG TV
16:00MERSİN-EFESSKYTÜRK
16:30WOLFSBURG-GLADBACHTRT 1
16:45ATROMİTOS-LEVADİAKOSNOVA SPORTS 2
16:45LARİSA-XANTHİNOVA SPORTS 1
17:30ROTERDAM-FEYENORDFUTBOL SMART
18:00WİGAN-MANCHESTER CİTYSPORMAX
18:30DORTMUND-BOCHUMEUROSPORT 2
19:00IRAKLİS-PANİONİOSNOVA SPORTS 2
19:00KAVALA-PANATİNAİKOSNOVA SPORTS 1
19:00DARDANEL-RİZESPORD SPOR
19:00F1 BREZİLYATRT 1
20:00BİLBAO-GİJONSPORT 1
20:00GALATASARAY-TRABZONSPORLİG TV
21:00PALMEİRAS-FLAMENGOSPORMAX
21:00BRANN-VALERANGANOVA SPORTS 7
21:15AEK-PANHRİKİKOSNOVA SPORTS 1
21:30BRUGGE-GENTSPORTKLUB
21:45MİLAN-ROMANOVA SPORTS 3
22:00TOULOUUSE-PSGKANAL A
22:00OSASUNA-ATLETİCO MADRİDSPORT 1
00:10BOCA-TİGRENTV SPOR



19.10.2009PAZARTESİKANAL



20:00ERCİYES-KOCAELİSPORD SPOR
20:00GALATASARAY-OYAK RENAULTSPORMAX
21:15UNİON BERLİN-FURTHEUROSPORT 2
22:00FULHAM-HULLSPORMAX
avatar
SeymeN
Admin
Admin

Mesajlar : 11916
Konu Sayısı : 73256
Teşekkür : 67236
Kayıt Tarihi : 11/09/09
Nereden : TÜRKİYE
İş/Hobiler : Nette Sörf
Lakap : Muhtar
Ruh Hali : Asabiyim Ben

Kova

Cinsiyet Erkek


Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Geri: Tv Maç Yayınları

Mesaj tarafından SeymeN Bir Ptsi Ekim 19, 2009 4:14 pm

20.10.2009 SALI KANAL



18:30 ARKASSPOR-İSTANBUL BELEDİYE NTV SPOR
21:45 OLİMPİAKOS-STANDART LİEGE MEGA CHANNEL
21:45 AZ ALKMAAR-ARSENAL CT4 SPORT
21:45 STUTGART-SEVİLLA NOVA SPORTS 7
21:45 RANGERS-UNIERA TVR1
21:45 İNTER-DİNAMO KİEV NOVA SPORTS 4
21:45 BARCELONA-RUBİN LKAZAN FUTBOL SMART
21:45 LİVERPOOL-LYON DİGİ SPORT HU
02:30 VELEZ-QUİTO NOVA SPORTS 1



21.10.2009 ÇARŞAMBA KANAL



19:00 FENERBAHCE-MERSİN BLD D SPOR
19:00 MAROUSSİ-CSKA NOVA SPORTS 1
19:15 OLİMPİAKOS-ENTENTE SKAİ HELLAS
19:30 CİBONA-SİENA NOVA SPORTS 7
19:30 CSKA-MANCHESTER UNITED STAR TV
19:45 FENERBAHÇE-BARCELONA SPORMAX
19:45 ZALGİRİS-ASVEL NOVA SPORTS 4
21:45 BORDEUAX-BAYER MÜNİH FUTBOL SMART
21:45 CHELSEA-ATLETİCO MADRİD NOVA SPORTS 3
21:45 PORTO-APOEL NOVA SPORTS 2
21:45 REAL MADRİD-MİLAN DİGİ SPORT HU
21:45 WOLFSBURG-BEŞİKTAŞ STAR TV
21:45 JUVENTUS-MACCABİ NOVA SPORTS 6
02:50 PORTENO-BOTAFOGO NOVA SPORTS 1



22.10.2009 PERŞEMBE KANAL



19:00 KHİMKİ-REAL MADRİD SPORMAX
19:45 RYTAS-EFES PİLSEN NOVA SPORTS 7
20:00 BRUGGE-PARTİZAN B92
20:00 SHAKTAR-TOULOUSSE NOVA SPORTS 6
20:00 SPARTA PRAG-CLUJ SPORT RO
20:00 LAZIO-VİLLAREAL NOVA SPORTS 4
20:00 BENFİCA-EVERTON NOVA SPORTS 3
20:00 STEAU BÜKREŞ-FENERBAHÇE TNT
20:00 SHERİFF-TWENTE FUTBOL SMART
20:00 BORİSOV-AEK ANT 1
21:30 MİLANO-OLİMPİAKOS SPORMAX
21:45 PARTİZAN-UNİCAJA NOVA SPORTS 7
22:05 PANATİNAİKOS-STRUM GRAZ FUTBOL SMART
22:05 CELTİC-HAMBURG DİGİ SPORT HU
22:05 FULHAM-ROMA NOVA SPORTS 4
22:05 VALENCİA-SLAVİA PRAG CT4 SPORT
22:05 TİMİSOARA-ANDERLECHT SPORT RO
22:05 GALATSARAY-DİNAMO BÜKREŞ NOVA SPORTS 3
00:30 RİVER-SAN LERONZO NOVA SPORTS 7
02:50 FLUMİNENSE-U.CHİLE NOVA SPORTS 1
avatar
SeymeN
Admin
Admin

Mesajlar : 11916
Konu Sayısı : 73256
Teşekkür : 67236
Kayıt Tarihi : 11/09/09
Nereden : TÜRKİYE
İş/Hobiler : Nette Sörf
Lakap : Muhtar
Ruh Hali : Asabiyim Ben

Kova

Cinsiyet Erkek


Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Geri: Tv Maç Yayınları

Mesaj tarafından SeymeN Bir Perş. Ekim 22, 2009 8:57 pm

.10.2009CUMAKANAL



18:30FENERBAHÇE-ECZACIBAŞID SPOR
20:00TRABZONSPOR-KAYSERİSPORLİG TV
21:30LEVERKUSEN-DORTMUNDTRT 3
21:45WATFORD-SHEFFİELDSPORT 2
22:15BELENENSES-OLHANENSESPORT 1



24.10.2009CUMARTESİKANAL



13:00ERDEMİR-FENERBAHÇESPORMAX
13:30MERSİN İD.YURDU-KARTALSPORD SPOR
14:45WOLVERHAMPTON-ASTON VİLLASPORMAX
15:30BEŞİKTAŞ-ANTALYA BLDSKY TÜRK
16:00BURSASPOR-İSTANBUL B.LİG TV
16:30BAYERN MÜNİH-E.FRANKFURTTRT 3
16:30ARKAS-FENERBAHÇED SPOR
16:45ASTERAS-ATROMİTOSSKAİ HELLAS
17:00TOTTENHAM-STOKESPORMAX
17:00BİRMİNGHAM-SUNDERLANDSHOW SPORTS
17:00HULL-PORTSMOUTHSHOW SPORTS
17:00BURNLEY-WİGANNOVA SPORT CZE
17:00RANGERS-HİBERNİANFUTBOL SMART
18:00LOKOMOTİV-SATURNNOVA SPORTS 7
19:00AVUSTİA KARNTERN-KAPFENBERGSPORTKLUB
19:00OLİMPİAKOS-ERGOTELİSNET HELLAS
19:00PANİONİOS-GİANNİNANOVA SPORTS 1
19:00SAMPDORİA-BOLOGNASPORT 2
19:00ATLETİCO MADRİD-MALLORCANTV SPOR
19:00BARCELONA-BADALONATRT 3
19:30CHELSEA-BLACKBURNSPORMAX
20:00BORDEAUX-LE MANSKANAL A
20:00ESKİŞEHİR-BEŞİKTAŞLİG TV
21:00STANDART LİEGE-WAREGEMSPORTKLUB
21:00GİJON-REAL MARİDNTV SPOR
21:45İNTER-CATANİANOVA SPORTS 3
22:00RENNES-MONTPELİERKANAL A
23:00SEVİLLA-ESPANYOLNTV SPOR
23:30ATLETİCO MG-VİTORİASPORMAX



25.10.2009PAZARKANAL



09:00MOTO GP MALEZYANTV
13:00CSKA-FK MOSKOVASPORMAX
13:30ADANASPOR-ALTAYD SPOR
13:30REAL MADRİD-MURCİATRT 3
14:25SUPERSPORT PORTEKİZEUROSPORT 2
14:30HAMİLTON-CELTİCFUTBOL SMART
14:30LEVADİAKOS-IRAKLİSNOVA SPORTS 2
14:30PANHRİKİKOS-LARİSANOVA SPORTS 1
15:30BOLTON-EVERTONNOVA SPORTS 4
16:00LİVERPOOL-MANCHESTER UNITEDSPORMAX
16:00SİENA-JUVENTUSNTV SPOR
16:00FİORENTİNA-NAPOLİNOVA SPORTS 3
16:00EFES PİLSEN-BANVİTSKYTÜRK
16:30HERTA BERLİN-WOLFSBURGEUROSPORT 2
16:45ARİS-AEKNOVA SPORTS 1
17:00MANCHESTER CİTY-FULHAMSHOW SPORTS 4
17:30NİLMEGEN-PSVFUTBOL SMART
17:30VAKIFBANK-GALATASARAYD SPOR
18:00LENS-TOULOUSSEKANAL A
18:15WESTHAM-ARSENALSPORMAX
18:30SCHALKE-HAMBURGEUROSPORT 2
19:00PANATİNAİKOS-PAOKNOVA SPORTS 1
19:00XANTHİ-KAVALANET HELLAS
20:00İNTERNACIONAL-GREMİONOVA SPORTS 4
20:00ALMEİRA-VALENCİASPORT 1
20:00FENERBAHÇE-GALATASARAYLİG TV
21:15RİVER PLATE-BOCA JUNİORSNTV SPOR
21:30MECHELEN-ANDERLECHTSPORTKLUB
21:45CHİEVO-MİLANSPORT 1
22:00MARSİLYA-PSGKANAL A
22:00BARCELONA-ZARAGOZANTV SPOR
22:15PORTO-ACADEMİCARTP



26.10.2009PAZARTESİKANAL



18:00KEPEZ-GALATASARAYSPORMAX
20:00SAMSUNSPOR-GİRESUNSPORD SPOR
21:15PADERBORN-BİELEFELDEUROSPORT 2
22:00READİNG-LEİCESTERSPORT 2
22:15BENFİCA-NACIONALSHOW SPORTS 4
avatar
SeymeN
Admin
Admin

Mesajlar : 11916
Konu Sayısı : 73256
Teşekkür : 67236
Kayıt Tarihi : 11/09/09
Nereden : TÜRKİYE
İş/Hobiler : Nette Sörf
Lakap : Muhtar
Ruh Hali : Asabiyim Ben

Kova

Cinsiyet Erkek


Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Geri: Tv Maç Yayınları

Mesaj tarafından SeymeN Bir Perş. Ekim 29, 2009 12:44 pm

30.10.2009CUMAKANAL



21:30B.DORTMUND-HERTA BERLİNTRT 3
21:45QPR-LEİCESTERSPORT 1
22:15PORTO-BELENENSESRTP
01:30ATLANTA-WASHİNGTONNBA TV
02:00BOSTON-CHİCAGONTV
04:00PHONEİX-GOLDENNBA TV



31.10.2009CUMARTESİKANAL



13:00FK MOSKOVA-ZENİTNOVA SPORTS 4
13:30DARDANELSPOR-HACETTEPED SPOR
14:45ARSENAL-TOTTENHAMSPORMAX
15:00F1 SIRALAMA TURLARITRT 1
15:30FENERBAHÇE-MERSİN BLDD SPOR
16:00ANTALYASPOR-BURSASPORLİG TV
16:00FENERBAHÇE-BANVİTSKY TÜRK
16:30WOLFSBURG-MAİNZTRT 3
16:30STUTGART-BAYERN MÜNİHDİGİ SPORT RO
16:45LARİSA-ARİSNOVA SPORTS 1
16:45PAOK-XANTHİSKAİ HELLAS
17:00FULHAM-LİVERPOOLSPORMAX
17:00EVERTON-ASTON VİLLASHOW SPORTS
17:00BOLTON-CHELSEASHOW SPORTS 4
17:00PORTSMOUTH-WİGANSHOW SPORTS
17:00SUNDERLAND-WESTHAMSHOW SPORTS
17:00STOKE-WOLVESSHOW SPORTS
17:00BURNLEY-HULLSHOW SPORTS
17:00CELTİC-KİLMARNOCKSPORT 1
17:00WESTBROMİCH-WATFORDFUTBOL SMART
17:30HALKBANK-İSTANBUL BD SPOR
19:00JUVENTUS-NAPOLİNTV SPOR
19:00RAPİD WİEN-RİEDSPORTKLUB
19:00ATROMİTOS-OLİMPİAKOSNOVA SPORTS 1
19:00REAL MADRİD-GETAFENTV
19:30MANCHESTER UNITED-BLACKBURNSPORMAX
19:30SCHALKE-LEVERKUSENEUROSPORT 2
20:00MARSİLYA-TOULOUSSEKANAL A
20:00BEŞİKTAŞ-ANKARAGÜCÜLİG TV
21:00OSASUNA-BARCELONANTV SPOR
21:00PAOK-ARİSNOVA SPORTS 3
21:45MİLAN-PARMANOVA SPORTS 4
22:00ST ETİENNE-LYONKANAL A
22:30FLAMENGO-SANTOSSPORMAX
23:00ATLETİCO BİLBAO-ATLETİCO MADRİDNTV SPOR
01:30NEWYORK-PHİLADELPHİANBA TV
04:30CLİPPERS-DALALSNBA TV



01.11.2009PAZARKANAL






13:00GALATASARAY-ERDEMİRSPORMAX
13:00SPARTAK MOSKOVA-ROSTOVNOVA SPORTS 4
13:30AJAX-FEYENORDFUTBOL SMART
13:30BUCASPOR-GİRESUNSPORD SPOR
13:30ESTUDİANTES-BARCELONATRT 3
14:30GİANNİNA-LEVADİAKOSNOVA SPORTS 1
14:30KAVALA-PANTHİRİKİKOSNOVA SPORTS 2
15:00F1 ABU DHABİ YARIŞTRT 1
16:00ROMA-BOLOGNANOVA SPORTS 3
16:00FİORENTİNA-CATANİADİGİ SPORT RO
16:00LİVORNO-İNTERNTV SPOR
16:00GOTEBORG-STOCKHOLMNOVA SPORTS 7
16:00GALATASARAY-SİVASSPORLİG TV
16:30FREİBURG-HOFFENHAİMTRT 3
16:45ERGOTELİS-AEKNOVA SPORTS 1
17:30ECZACIBAŞI-VAKIFBANKD SPOR
18:00BİRMİNGHAM-MANCHESTER CİTYSPORMAX
18:00RENNES-VALENCİAKANAL A
18:30E.FRANKFURT-BOCHUMTRT 3
19:00PANATİNAİKOS-PANİONİOSNOVA SPORTS 1
19:00CARDİFF-NOTTİNGHAM F.FUTBOL SMART
20:00MALAGA-VALENCİASPORT 1
20:00PALMEİRAS-CORİNTHİASSPORMAX
20:00KAYSERİSPOR-FENERBAHÇELİG TV
20.00TORONTO-ORLANDONTV SPOR
21:45PALERMO-GENEOSPORT 2
22:00SOCHAUX-PSGKANAL A
22:00DEPORTİVO-GİJONSPORT 1
01:00BOSTON-NEWORLEANSNBA TV
04:30LOS ANGELES-ATLANTANBA TV



02.11.2009PAZARTESİKANAL



18:30TÜRK TELEKOM-EFES PİLSENSPORMAX
20:00ALTAY-SAMSUNSPORD SPOR
21:15HANSA-ST PAULİEUROSPORT 2
21:45SHEFFİELD-NEWCASTLESPORT 2
02:00CHARLOTTE-NEW JERSEYNBA TV
05:00SACROMENTO-MEMPHİSNBA TV
avatar
SeymeN
Admin
Admin

Mesajlar : 11916
Konu Sayısı : 73256
Teşekkür : 67236
Kayıt Tarihi : 11/09/09
Nereden : TÜRKİYE
İş/Hobiler : Nette Sörf
Lakap : Muhtar
Ruh Hali : Asabiyim Ben

Kova

Cinsiyet Erkek


Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Geri: Tv Maç Yayınları

Mesaj tarafından SeymeN Bir Salı Kas. 03, 2009 8:28 pm

03.11.2009SALIKANAL



18:30FENERBAHÇE-ARKASNTV SPOR
21:45MACCABİ-JUVENTUSNOVA SPORTS 7
21:45BEŞİKTAŞ-WOLFSBURGSTAR TV
21:45MANCHESTER UNITED-CSKANOVA SPORTS 6
21:45MİLAN -REAL MADRİDFUTBOL SMART
21:45APOEL-PORTONOVA SPORTS 2
21:45ATLETİCO MADRİD-CHELSEANOVA SPORTS 3
21:45BAYERN MÜNİH-BORDEAUXNOVA SPORTS 4
00:00COLON-HURACANSPORTKLUB
02:30MİAMİ-PHONEİXNBA TV



04.11.2009ÇARŞAMBAKANAL



18:30MİLLİ PİYANGO-GALATASARAYNTV SPOR
19:00MAUROUSSİ-VİRTUS ROMANOVA SPORTS 1
19:00OLİMPİAKOS-RYTASMEGA CHANNELL
19:00KHİMKİ-EWENOVA SPORTS 4
19:30RUBİN KAZAN-BARCELONASTAR TV
20:30FENERBAHÇE-CİBONA ZAGREPSPORMAX
20:45PROKOM-MİLANONOVA SPORTS 7
21:45ARSENAL-AZ ALKMAARNOVA SPORTS 2
21:45FİORENTİNA-DEBRECENDİGİ SPORT HU
21:45LYON-LİVERPOOLSTAR TV
21:45DİNAMO KİEV-İNTERNOVA SPORTS 6
21:45URZİCENİ-RANGERSTVR 1
21:45STANDART LİEGE-OLİMPİAKOSMEGA CHANNELL
00:00SAN LERONZO-RİVER PLATENOVA SPORTS 3
01:50BOTAFAGO-CERRONOVA SPORTS 1
04:30NEW ORLEANS-DALLASNBA TV



05.11.2009PERŞEMBEKANAL



19:45ZALGİRİS-BARCELONASPORMAX
20:00SLAVİA PRAG-VALENCİACT4 SPORT
20:00HAMBURG-CELTİCNOVA SPORTS 6
20:00STRUM GRAZ-PANATİNAİKOSFUTBOL SMART
20:00ROMA -FULHAMNOVA SPORTS 4
20:00ANDERLECH-TİMİSOARASPORT RO
20:00DİNAMO BÜKREŞ-GALATASARAYNOVA SPORTS 3
21:45MALAGA-EFES PİLSENSKYTÜRK
21:45PARTİZAN-ORLEANSRTS 2
21:45REAL MADRİD-PANATİNAİKOSSPORMAX
22:05CLUJ-SPARTA PRAGSPORT RO
22:05PARTİZAN-BRUGGEB92
22:05EVERTON-BENFİCANOVA SPORTS 3
22:05VİLLAREAL-LAZIONOVA SPORTS 4
22:05TOULOUSSE-SHAKTARNOVA SPORTS 6
22:05FENERBAHÇE-STEAU BÜKREŞSTAR TV
22:05TWENTE-SHERİFFFUTBOL SMART
22:05AEK-BATEANT 1
01:15UNIVERSİDAD-FLUMİNENSENOVA SPORTS 7
avatar
SeymeN
Admin
Admin

Mesajlar : 11916
Konu Sayısı : 73256
Teşekkür : 67236
Kayıt Tarihi : 11/09/09
Nereden : TÜRKİYE
İş/Hobiler : Nette Sörf
Lakap : Muhtar
Ruh Hali : Asabiyim Ben

Kova

Cinsiyet Erkek


Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Geri: Tv Maç Yayınları

Mesaj tarafından SeymeN Bir Perş. Kas. 05, 2009 9:25 pm

06.11.2009CUMAKANAL



20:00BURSASPOR-GENÇLERBİRLİĞİLİG TV
21:30LEVERKUSEN-FRANKFURTTRT 3
21:45DERBY-COVENTRYFUTBOL SMART
02:00ORLANDO-DETROİTNBA TV
03:00NEW ORLEANS-TORONTONTV



07.11.2009CUMARTESİKANAL



13:30SAMSUNSPOR-GAZİANTEP BD SPOR
14:30HEARTS-HİBERNİANSHOW SPORTS 2
14:45SWENSEA-CARDİFFFUTBOL SMART
15:00BEŞİKTAŞ-TÜRK TELEKOMSPORMAX
16:00SOVETOV-SPARTAK MOSKOVANOVA SPORTS 2
16:30BAYERN MÜNİH-SCHALKETRT 3
16:30GLADBACH-STUTGARTDİGİ SPORT +RO
16:45ARİS-KAVALASKAİ HELLAS
17:00MANCHESTER CİTY-BURNLEYSPORMAX
17:00TOTTENHAM-SUNDERLANDSHOW SPORTS 2
17:00BLACKBURN-PORTSMOUTHSHOW SPORTS 2
17:00ASTON VİLLA-BOLTONSHOW SPORTS 2
17:00RANGERS-ST MİRRENFUTBOL SMART
17:00OXFORD-YEOVİLSPORTKLUB
17:00MAUROUSSİ-PAOKNOVA SPORTS 3
17:30GALATASARAY-ARKASSPORD SPOR
19:00CATANİA-NAPOLİNOVA SPORTS 3
19:00PANHRİKİKOS-PAOKNOVA SPORTS 1
19:00OLİMPİAKOS-ARİSNET HELLAS
19:00GETAFE-DEPORTİVODİGİ SPORT +RO
19:00FUENLABRADA-VALENCİATRT 3
19:15OLDHAM-LEEDS UNITEDSPORTKLUB
19:30WOLVES-ARSENALSPORMAX
20:00PSG-NİCEKANAL A
20:00TRABZONSPOR-BEŞİKTAŞLİG TV
21:00BARCELONA-REAL MALLORCANTV SPOR
21:00AEK-PERİSTERİNOVA SPORTS 3
21:45ATALANTA-JUVENTUSSPORT 1
22:00SOCHAUX-LENSKANAL A
22:30RECİFE-CRUZEİROSPORMAX
23:00ATLETİCO MADRİD-REAL MADRİDNTV
03:00CHİCAGO-CHARLOTTENBA TV
03:30DALLAS-TORONTONTV SPOR



08.11.2009PAZARKANAL



13:00CSKA-RUBİN KAZANSPORMAX
13:30GİRESUNSPOR-ALTAYD SPOR
13:30BARCELONA-SEVİLLATRT 3
14:30XANTHİ-PANİONİOSNET HELLAS
14:30ATROMİTOS-ERGOTELİSNOVA SPORTS 1
14:45FALKİRK-CELTİCSHOW SPORTS 3
15:00EFES PİLSEN-FENERBAHÇESPORMAX
15:00MOTO GP VALENCİANTV
15:30HULL-STOKENOVA SPORTS 2
15:30ALKMAAR-FEYENORDFUTBOL SMART
15:30NORWİCH-CHARLTONSPORTKLUB
15:30SAMSUN BLD-GALATASARAYD SPOR
16:00LAZIO-MİLANNTV SPOR
16:00UDİNESE-FİORENTİNADİGİ SPORT +RO
16:00SİVASSPOR-KAYSERİSPORLİG TV
16:30HANNOVER-HAMBURGDİGİ SPORT HU
16:45ASTERAS-GİANNİNANOVA SPORTS 1
17:00KOLOMBİYA-TÜRKİYETRT 3
17:00WESTHAM-EVERTONNOVA SPORTS 4
17:00WİGAN-FULHAMSHOW SPORTS
17:00ARİS-PANATİNAİKOSNOVA SPORTS 3
17:30TWENTE-AJAXFUTBOL SMART
17:30ANKARAGÜCÜ-KARŞIYAKAD SPOR
18:00CHELSEA-MANCHESTER UNITEDSPORMAX
18:30WERDER-B.DORTMUNDTRT 3
19:00LEVADİAKOS-PANATİNAİKOSNOVA SPORTS 1
20:00MARİTİMO-PORTOSHOW SPORTS 3
20:00FLUMİNENSE-PALMEİRASSPORMAX
20:00VALENCİA-ZARAGOZASPORT 1
20:00DİYARBAKIRSPOR-GALATASARAYLİG TV
21:30STANDART LİEGE-BRUGGESPORTKLUB
21:45İNTER-ROMANTV SPOR
22:00LYON-MARSİLYAKANAL A
22:00SEVİLLA-VİLLEREALSPORT 1
22:15RİO AVE-S.LİZBONRTP
23:10ESTUDİANTES-VELEZNOVA SPORTS 4
01:15BOCA-COLONNTV SPOR
02:30GALAXY-CHİVASNOVA SPORTS 4
04:00PORTLAND-MİNNESOTANBA TV



09.11.2009PAZARTESİKANAL



16:45AEK-LARİSANOVA SPORTS 1
17:00FİFA U-17 ÇEYREK FİNALEUROSPORT
20:00KARŞIYAKA-BUCASPORD SPOR
21:15AACHEN-HANSA ROSTOCKEUROSPORT 2
22:00LİVERPOOL-BİRMİNGHAMSPORMAX
22:15BENFİCA-NAVALSHOW SPORTS 3
02:30NEWYORK-UTAHNBA TV
avatar
SeymeN
Admin
Admin

Mesajlar : 11916
Konu Sayısı : 73256
Teşekkür : 67236
Kayıt Tarihi : 11/09/09
Nereden : TÜRKİYE
İş/Hobiler : Nette Sörf
Lakap : Muhtar
Ruh Hali : Asabiyim Ben

Kova

Cinsiyet Erkek


Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Geri: Tv Maç Yayınları

Mesaj tarafından SeymeN Bir Perş. Kas. 12, 2009 3:17 pm

13.11.2009CUMAKANAL



17:00MACARİSTAN-İTALYASPORT 1
23:00CHACARİTA-NEWELLNTV SPOR
03:00PHİLADELPHİA-UTAHNBA TV
05:00SACROMENTO-UTAHNBA TV
06:00GALAXY-HOUSTONNOVA SPORTS 3



14.11.2009CUMARTESİKANAL



09:00YENİ ZELANDA-BAHREYNEUROSPORT
14:30İNGİLTERE-PORTEKİZSPORTKLUB
15:00FENERBAHÇE-İSTANBUL ÜNİVERSTSFB TV
15:00ROMANYA-LETONYATVR 2
16:30İRAN-ÜRDÜNSHOW SPORTS 1
17:30FAS-KAMERUNARRYADİA
17:30FENERBAHÇE-SGKD SPOR-FB TV
18:00POLONYA-ROMANYATVR 1
18:00RUSYA-SLOVENYAORT RUSSİA
19:00BREZİLYA-İNGİLTERENTV SPOR
19:00MISIR-CEZAYİRAL MASRİYAH
19:00BARCELONA-LABORALTRT 3
20:00YUNANİSTAN-UKRAYNAFUTBOL SMART
21:45BELÇİKA-MACARİSTANSPORT 1
21:50İTALYA-HOLLANDASPORT RO
22:00İRLANDA-FRANSAEUROSPORT
22:30PORTEKİZ-BOSNAFUTBOL SMART
23:50SAO PAULO-VİTORİASPORMAX
00:10BANFİELD-VELEZNTV SPOR
01:00DETROİT-DALLASSKAİ HELLAS
02:00ATLANTA-NEW ORLEANSNBA TV
02:30CLEVLAND-UTAHNTV



15.11.2009PAZARKANAL



14:30CANARİA-REAL MADRİDTRT 3
15:00BEŞİKTAŞ-EFESSPORMAX
16:00AEK-KAVALANOVA SPORTS 1
19:00GALATASARAY-FENERBAHÇESPORMAX
21:00AVAİ-CORİNTHİASSPORMAX
22:00SAN LORENZO-INDEPENDİENTENTV SPOR
02:00OKLOHOMA-LOS ANGELESNBA TV



16.11.2009PAZARTESİKANAL



17:30SAMSUN -BEŞİKTAŞD SPOR
02:00ORLANDO-CHARLOTTENBA TV
avatar
SeymeN
Admin
Admin

Mesajlar : 11916
Konu Sayısı : 73256
Teşekkür : 67236
Kayıt Tarihi : 11/09/09
Nereden : TÜRKİYE
İş/Hobiler : Nette Sörf
Lakap : Muhtar
Ruh Hali : Asabiyim Ben

Kova

Cinsiyet Erkek


Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Geri: Tv Maç Yayınları

Mesaj tarafından SeymeN Bir Ptsi Kas. 16, 2009 10:30 pm

17.11.2009SALIKANAL



16:30UMMAN-BREZİLYANTV SPOR
18:30ZİRAAT BANKASI-FENERBAHÇENTV SPOR
19:00LÜKSEMBURG-İTALYARAİ DUE
21:50FRANSA-SLOVENYADİRECT 8
02:00CLEVLAND-GOLDENNBA TV



18.11.2009ÇARŞAMBAKANAL



14:30ARİS-MAUROUSSİET 1
17:30SLOVAKYA-HIRVATİSTANSTV 3
18:30GALATASARAY-İSTANBUL BLDNTV SPOR
18:30PAOK-OLİMPİAKOSERT
20:00UKRAYNA-YUNANİSTANMEGA CHANNELL
21:00PANAYİNAİKOS-PANELLİNOSERT
21:45ALMANYA-FİLDİŞİKANAL A
21:50İTALYA-İSVEÇAL JAZEERE SPORT 2
22:00FRANSA-İRLANDAKANALTÜRK
01:50FLUMİNENSE-CERRONOVA SPORTS 1
05:00PORTLAND-DETROİTNBA TV



19.11.2009PERŞEMBEKANAL



02:15QİTO-RİVER PLATENOVA SPORTS 1
03:30SAN ANTONİO-UTAHNBA TV
avatar
SeymeN
Admin
Admin

Mesajlar : 11916
Konu Sayısı : 73256
Teşekkür : 67236
Kayıt Tarihi : 11/09/09
Nereden : TÜRKİYE
İş/Hobiler : Nette Sörf
Lakap : Muhtar
Ruh Hali : Asabiyim Ben

Kova

Cinsiyet Erkek


Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Geri: Tv Maç Yayınları

Mesaj tarafından SeymeN Bir Perş. Kas. 19, 2009 2:21 pm

20.11.2009CUMAKANAL



20:00EFES PİLSEN-GALATASARAYSPORMAX
02:00TORONTO-MİAMİNBA TV
03:00BOSTON-ORLANDONTV
05:30GOLDEN-PORTLANDNBA TV



21.11.2009CUMARTESİKANAL



13:00RUBİN KAZAN-ZENİTSPORMAX
13:00SPARTAK MOSKOVA-CSKANOVA SPORTS 7
14:45LİVERPOOL-MANCHESTER CİTYSPORMAX
16:00ALİAĞA-BEŞİKTAŞSKYTÜRK
16:00GAZİANTEPSPOR-BURSASPORLİG TV
16:30FREİBURG-WERDER BREMENTRT 3
16:30SCHALKE-HANNOVEREUROSPORT 2
16:45XANTHİ-LEVEDİAKOSNET HELLAS
16:45KAVALA-AEKSKAİ HELLAS
17:00CHELSEA-WOLVESSPORMAX
17:00HULL CİTY-WESTHAMSHOW SPORTS
17:00BURNLEY-ASTON VİLLASHOW SPORTS
17:00SUNDERLAND-ARSENALSHOW SPORTS
17:00RANGERS-KİLMARNOCKSHOW SPORTS
17:30BÜYÜKŞEHİR BLD-ARKASSPORD SPOR
18:00BOLOGNA-İNTERDİGİ SPORT RO
19:00VALLADOLİD-REAL MADRİDTRT 3
19:00GİANNİNA-OLİMPİAKOSNOVA SPORTS 1
19:00GENT-STANDART LİEGESPORTKLUB
19:20IPSİCH-SHEFFİELDFUTBOL SMART
19:30MANCHESTER UNITED-EVERTONSPORMAX
19:30B.DORTMUND-MAİNZEUROSPORT 2
20:00GRENOBLE-LYONKANAL A
20:00BEŞİKTAŞ-FENERBAHÇELİG TV
21:00REAL MADRİD-RACİNGNTV SPOR
21:00ANDERLECHT-ROESELARESPORTKLUB
21:45FİORENTİNA-PARMADİGİ SPORT RO
21:45TWENTE-VİTESSEFUTBOL SMART
22:00AUXERRE-MONACOKANAL A
23:00BİLBAO-BARCELONANTV
04:00DENVER-CHİCAGONTV SPOR
04:00UTAH-DETROİTNBA TV



22.11.2009PAZARKANAL



13:30LABAROL-FUENLABRADATRT 3
13:30KONYASPOR-BOLUSPORD SPOR
14:30DUNDEE-CELTİCSPORT 1
14:30IRAKLİS-ATROMİTOSNOVA SPORTS 2
15:30BEŞİKTAŞ(B)-GALATASARAY(B)D SPOR
15:30BOLTON-BLACKBURNSPORMAX
15:30AJAX-HEERENVEENFUTBOL SMART
16:00MİLAN-CAGLİARİNTV SPOR
16:00ROMA-BARİDİGİ SPORT RO
16:00KASIMPAŞA-TRABZONSPORLİG TV
16:30BAYERN MÜNİH-LEVERKUSENTRT 3
16:45PANİONİOS-PANTHİRAKİKOSNOVA SPORTS 2
16:45PANATHİNAİKOS-ASTERASNOVA SPORTS 1
17:00TOTTENHAM-WİGANSHOW SPORTS
17:30PSV-HERACLESSPORT 1
18:00STOKE-PORTSMOUTHSPORMAX
18:00ST ETİENNE-LORİENTKANAL A
18:30HAMBURG-BOCHUMTRT 3
19:00PAOK-OLİMPİAKOSNOVA SPORTS 3
19:00PAOK-ARİSNOVA SPORTS 1
20:00MALAGA-ZARAGOZASPORT 2
20:00GALATASARAY-MANİSASPORLİG TV
21:00BOTAFAGO-SAO PAULOSPORMAX
21:45JUVENTUS-UDİNESENTV SPOR
22:00MONTPELİER-LİLLEKANAL A
22:00OSASUNA-VALENCİADİGİ SPORT RO
01:00MİAMİ-NEW ORLEANSNBA TV






23.11.2009PAZARTESİKANAL



20:00KARABÜKSPOR-RİZESPORD SPOR
21:!5UNİON BERLİN-KAİSERSLAUTERNEUROSPORT 2
21:45PRESTON-NEWCASTLEFUTBOL SMART
03:00MEMPHİS-SACREMENTONBA TV
avatar
SeymeN
Admin
Admin

Mesajlar : 11916
Konu Sayısı : 73256
Teşekkür : 67236
Kayıt Tarihi : 11/09/09
Nereden : TÜRKİYE
İş/Hobiler : Nette Sörf
Lakap : Muhtar
Ruh Hali : Asabiyim Ben

Kova

Cinsiyet Erkek


Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Geri: Tv Maç Yayınları

Mesaj tarafından SeymeN Bir Ptsi Kas. 23, 2009 3:15 pm

24.11.2009SALIKANAL



19:30RUBİN KAZAN-DİNAMO KİEVNOVA SPORTS 2
21:45DEBRECEN-LİVERPOOLNOVA SPORT CZE
21:45FİORENTİNA-LYONFUTBOL SMART
21:45BARCELONA-İNTERSTAR TV
21:45RANGERS-STUTGARTNOVA SPORTS 6
21:45URZİCENİ-SEVİLLATVR1
21:45ARSENAL-STANDART LİEGENOVA SPORTS 2
21:45AZ ALKMAAR-OLİMPİAKOSMEGA CHANNEL
02:00TORONTO-INDIANANBA TV



25.11.2009ÇARŞAMBAKANAL



16:00CHİVEO-FROSİNONESPORTKLUB
19:00KHİMKİ-PROKOMNOVA SPORTS 4
19:30CSKA-WOLFSBURGSTAR TV
19:30PANATİNAİKOS-OLDENBURGNOVA SPORTS 3
19:45ZALGİRİS-FENERBAHÇESPORMAX
21:30OLİMPİA-ROMANOVA SPORTS 3
21:45BORDEAUX-JUVENTUSFUTBOL SMART
21:45MANCHESTER UNITED-BEŞİKTAŞSTAR TV
21:45MİLAN-MARSİLYADİGİ SPORT HU
21:45REAL MADRİD-ZURİCHNOVA SPORTS 2
21:45PORTO-CHELSEANOVA SPORTS 4
21:45HULL-EVERTONSHOW SPORTS 1
22:00FULHAM-BLACKBURNSPORMAX
03:30HOUSTON-DALLASNBA TV



26.11.2009PERŞEMBEKANAL



16:00ATALANTA-LUMEZZANESPORTKLUB
20:15EFES PİLSEN-ORLEANSSKYTÜRK
21:00MACCABİ-MAUROSSİNOVA SPORTS 1
21:30PALERMO-REGGİNASPORTKLUB
21:30LABAORAL-CSKANOVA SPORTS 7
21:30SİENA-BARCELONASPORMAX
21:45PARTİZAN-OLİMPİAKOSSKAİ HELLAS
avatar
SeymeN
Admin
Admin

Mesajlar : 11916
Konu Sayısı : 73256
Teşekkür : 67236
Kayıt Tarihi : 11/09/09
Nereden : TÜRKİYE
İş/Hobiler : Nette Sörf
Lakap : Muhtar
Ruh Hali : Asabiyim Ben

Kova

Cinsiyet Erkek


Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Geri: Tv Maç Yayınları

Mesaj tarafından SeymeN Bir Salı Kas. 24, 2009 1:52 pm

Yukarıdaki listeye ek olarak

SALI
18:30 FENERBAHÇE-ZİRAAT BANKASI NTV SPOR
ÇARŞAMBA
18:30 İSTANBUL B-GALATASARAY NTV SPOR
PERŞEMBE
19:00 FENERBAHÇE-VAKIFBANK D SPOR
avatar
SeymeN
Admin
Admin

Mesajlar : 11916
Konu Sayısı : 73256
Teşekkür : 67236
Kayıt Tarihi : 11/09/09
Nereden : TÜRKİYE
İş/Hobiler : Nette Sörf
Lakap : Muhtar
Ruh Hali : Asabiyim Ben

Kova

Cinsiyet Erkek


Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Geri: Tv Maç Yayınları

Mesaj tarafından Sinameki Bir Perş. Kas. 26, 2009 11:05 am

27.11.2009 CUMA KANAL

20:00 BURSASPOR-GALATASARAY LİG TV
21:30 BOCHUM-KÖLN TRT 3
21:30 ANDERLECHT-KORTRİJİK SPORTKLUB
21:45 ROTTERDAM-PSV SPORT 1
00:00 ROSARİO-TUCUMAN SPORTKLUB
02:00 PHİDELPHİA-ATLANTA NBA TV


28.11.2009 CUMARTESİ KANAL


13:00 FENERBAHÇE-BOZKURT FB TV
13:30 GİREUNSPOR-ERCİYESSPOR D SPOR
14:45 ABERDEEN-RANGERS FUTBOL SMART
16:00 BEŞİKTAŞ-BORNOVA SKYTÜRK
16:30 WERDER BREMEN-WOLFSBURG TRT 3
16:45 ASTERAS-XANTHİ NOVA SPORTS 1
16:45 IRAKLİS-ERGOTELİS SKAİ HELLAS
17:00 PORTSMOUTH-MANCHESTER UNITED SPORMAX
17:00 BLACKBURN-STOKE SHOW SPORTS
17:00 WİGAN-SUNDERLAND SHOW SPORTS
17:00 FULHAM-BOLTON SHOW SPORTS
17:00 MANCHESTER CİTY-HULL CİTY SHOW SPORTS
17:00 WESTHAM-BURNLEY SHOW SPORTS
17:00 CELTİC-ST MİRREN FUTBOL SMART
17:00 ARİS-TRİKALA NOVA SPORTS 3
17:00 KAVALA-PAOK ET 1
17:30 ZİRAAT-GALATSARAY D SPOR
19:00 UDİNESE-LİVORNO SPORT 2
19:00 AEK-PAOK NOVA SPORTS 1
19:00 GİJON-VİLLAREAL DİGİ SPORT RO
19:00 MALAGA-BARCELONA TRT 3
19:15 CARLİSH-NORWİCH SPORTKLUB
19:30 ASTON VİLLA-TOTTENHAM SPORMAX
19:30 GLADBACH-SCHALKE DİGİ SPORT HU
20:00 PSG-AUXERRE KANAL A
20:00 FENERBAHÇE-KASIMPAŞA LİG TV
20:00 PANELLİNOS-PANİONİOS ET 1
21:00 VALENCİA-MALLORCA NTV SPOR
21:45 GENEO-SAMPDORİA SPORT 2
21:45 WİLLİEM-TWENTE FUTBOL SMART
22:00 LENS-MARSİLYA KANAL A
23:00 SEVİLLA-MALAGA NTV SPOR
23:15 S.LİZBON-BENFİCA SPORT 2
00:10 RİVER-ESTUDİANTES SPORKLUB
02:30 CLEVLAND-DALLAS NTV
04:00 MİLWAUKE-ORLANDO NBA TV


29.11.2009 PAZAR KANAL


13:00 ZENİT-SPARTAK MOSKOVA SPORTKLUB
13:00 KUBAN-RUBİN KAZAN NOVA SPORTS 7
13:30 RİZESPOR-KARŞIYAKA D SPOR
13:30 VİTESSE-AJAX FUTBOL SMART
13:30 BİLBAO-BADALONA TRT 3
13:30 TOFAŞ-FENERBAHÇE SPORMAX
14:00 WOLVES-BİRMİNGHAM NOVA SPORTS 3
14:30 LARİSA-KAVALA NOVA SPORTS 1
14:30 PANTHRİKİKOS-LEVADİAKOS NOVA SPORTS 2
15:30 EVERTON-LİVERPOOL SPORMAX
15:45 KETTERİNG-LEEDS SPORTKLUB
16:00 İNTER-FİORENTİNA NTV SPOR
16:00 TRABZONSPOR-ESKİŞEHİRSPOR LİG TV
16:00 ALİAĞA-EFES SPORMAX
16:30 LEVERKUSEN-STUTGART TRT 3
16:45 ARİS-PANİONİOS NOVA SPORTS 1
17:30 NİLÜFER BLD-BEŞİKTAŞ D SPOR
18:00 ARSENAL-CHELSEA SPORMAX
18:00 NANCY-BORDEAUX KANAL A
18:30 HANNOVER-BAYERN MÜNİH TRT 3
19:00 ATROMİTOS-GİANNİNA NOVA SPORTS 1
19:00 OLİMPİAKOS-PANATİNAİKOS NET HELLAS
20:00 BARCELONA-REAL MADRİD NTV
20:00 SİVASSPOR-BEŞİKTAŞ LİG TV
20:00 DETROİT-ATLANTA NBA TV
20:00 TORONTO-PHONEİX NTV SPOR
21:00 CORİNTHİANS-FLAMENGO SPORMAX
21:45 CATANİA-MİLAN NTV SPOR
22:00 LYON-RENNES KANAL A
22:00 A.MADRİD-ESPANYOL SPORT 1
22:00 SAN LORENZO-BOCA NOVA SPORTS 4
22:15 PORTO-RİO AVE RTP
00:10 TİGRE-VELEZ SPORTKLUB
01:00 SAN ANTONİO-PHİDELPHİA NBA TV


30.11.2009 PAZARTESİ KANAL


15:00 GALATASARAY-FENERBAHÇE D SPOR
20:00 ALTAY-GAZİANTEP BLD D SPOR
21:15 KAİSERSLAUTERN-BİELEFELD EUROSPORT 2
22:00 BLACKPOOL-PRESTON FUTBOL SMART
03:00 MİLWAKUE-CHİCAGO NBA TV
avatar
Sinameki
Moderatör
Moderatör

Mesajlar : 2085
Konu Sayısı : 725
Teşekkür : 50
Kayıt Tarihi : 16/09/09
Cinsiyet Erkek


Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Geri: Tv Maç Yayınları

Mesaj tarafından SeymeN Bir Ptsi Kas. 30, 2009 4:52 pm

01.12.2009SALIKANAL



19:00NYMBURG-VENSPLISEUROSPORT 2
19:15TÜRK TELEKOM-CHARLEROITRT 2
21:00ARİS-HAPOELEUROSPORT 2
21:30SAMPDORİA-LİVORNOSPORT 1
22:00MANCHESTER UNITED-TOTTENHAMKANAL A
22:30CANARİA-TUROWEUROSPORT 2
02:00CHARLOTTE-BOSTONNBA TV



02.12.2009ÇARŞAMBAKANAL



16:00CATANİA-EMPOLİSPORT 1
16:45ERGOTELİS-LARİSANOVA SPORTS 1
19:15CSKA-MAUROSSİNOVA SPORTS 1
20:00SALZBURG-LAZIONOVA SPORTS 4
20:00SHERİFF-STEAU BÜKREŞFUTBOL SMART
20:00AEK-EVERTONNOVA SPORTS
20:00TWENTE-FENERBAHÇESPORT RO
20:00BORİSOV-BENFİCANOVA SPORTS 3
21:30LABORAL-ROMANOVA SPORTS 7
21:45ORLEANS-OLİMPİAKOSNOVA SPORTS 1
21:45MANCHESTER CİTY-ARSENALKANAL A
22:05HAMBURG-RAPİ WİENSAT 1
22:05SLAVİA PRAG-GENEONOVA SPORTS 4
22:05VALENCİA-LİLLEFUTBOL SMART
22:05TİMİSOARA-AJAXSPORT RO
23:00XEREZ-BARCELONASPORT 1
01:50FLUMİNENSE-QUİTONOVA SPORTS 1
02:00ATLANTA-TORONTONBA TV



03.12.2009PERŞEMBEKANAL



19:00PANATİNAİKOS-O.MİLANSKAİ HELLAS
20:00EFES PİLSEN-RYTASSKYTÜRK
20:00AVUSTRİA WİEN-A.BİLBAONOVA SPORTS 6
20:00WERDER BREMEN-NACIONALNOVA SPORTS 1
20:00PSV-SPARTA PRAGFUTBOL SMART
20:00FC KOPENHAGEN-CLUJSPORT RO
20:00SHAKTAR-BRUGGEPRO TV
21:30OLİMPİA-MACCABİNOVA SPORTS 3
21:45BARCELONA-FENERBAHÇESPORMAX
21:45VİLLEURBANNE-ZALGİRİSNOVA SPORTS 7
22:05VENTSPLİS-HERTA BERLİNSAT 1
22:05DİNAMO BÜKREŞ-STRUM GRAZFUTBOL SMART
22:05ROMA-BASELSTV 3
22:05GALATASARAY-PANATİNAİKOSSTAR TV
22:05S.LİZBON-HEERENVEENNOVA SPORTS 6
03:00SAN ANTONİO-BOSTONNOVA SPORTS 1
05:30GOLDEN-HOUSTONNBA TV
avatar
SeymeN
Admin
Admin

Mesajlar : 11916
Konu Sayısı : 73256
Teşekkür : 67236
Kayıt Tarihi : 11/09/09
Nereden : TÜRKİYE
İş/Hobiler : Nette Sörf
Lakap : Muhtar
Ruh Hali : Asabiyim Ben

Kova

Cinsiyet Erkek


Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Geri: Tv Maç Yayınları

Mesaj tarafından SeymeN Bir Perş. Ara. 03, 2009 8:57 pm

04.12.2009CUMAKANAL



20:00BEŞİKTAŞ-DİYARBAKIRSPORLİG TV
21:30BAYERN MÜNİH-GLADBACHTRT 3
22:15GUİMARES-PORTOSPORT 1
00:10HURACAN-BANFİELDNTV SPOR
04:00UTAH-INDİANANBA TV



05.12.2009CUMARTESİKANAL



13:30KARABÜKSPOR-HACETTEPED SPOR
14:30FALKİRK-RANGERSFUTBOL SMART
14:45PORTSMOUTH-BARNSLEYSHOW SPORTS
15:00GALATASARAY-TOFAŞSPORMAX
16:00OYAK-BEŞİKTAŞSKYTÜRK
16:30HAMBURG-HOFFEMHAİMTRT 3
16:45LEVADİAKOS-ARİSSKAİ HELLAS
17:00CELTİC-ABERDEENFUTBOL SMART
17:00ARSENAL-STOKESPORMAX
17:00BLACKBURN-LİVERPOOLSHOW SPORTS
17:00WESTHAM-MANCHESTER UNITEDSHOW SPORTS
17:00WİGAN-BİRMİNGHAMSHOW SPORTS
17:00ASTON VİLLA-HULLSHOW SPORTS
17:00AEK-LARİSANOVA SPORTS 3
17:00ILISIAKOS-OLİMPİAKOSET 1
17:30ZİRAAT BANK-HALKBANKD SPOR
19:00MİLAN-SAMPDORİANTV SPOR
19:00RAPİD WİEN-KAPFENBERGSPORTKLUB
19:00PAOK-LARİSANOVA SPORTS 1
19:00XANTHİ-OLİMPİAKOSNET HELLAS
19:00PERİSTERİ-PANELLİNOSET 1
19:30MANCHESTER CİTY-CHELSEASPORMAX
19:30REAL MADRİD-VALENCİATRT 3
20:00VALENCİENNES-MONOCOKANAL A
20:00ESKİŞEHİRSPOR-FENERBAHÇELİG TV
21:00REAL MADRİD-ALMEİRANTV SPOR
21:00STANDART LİEGE-GERMİNALSPORTKLUB
21:45JUVENTUS-İNTERNTV SPOR
22:00BORDEAUX-PSGKANAL A
23:00DEPORTİVO-BARCELONANTV
00:10TUCUMAN-COLONSPORTKLUB
03:00CHİCAGO-TORONTONBA TV
03:30SAN ANTONİO-DENVERNTV
05:30GOLDEN-ORLANDONBA TV



06.12.2009PAZARKANAL



13:30KONYASPOR-SAMSUNSPORD SPOR
13:30ULTRECHT-AJAXFUTBOL SMART
13:30KAYSERİSPOR-BURSASPORLİG TV
13:30FUENLABRADA-BADALONATRT 3
14:30GİANNİNA-IRAKLİSNOVA SPORTS 1
14:30PANTHRİKİKOS-ASTERASNOVA SPORTS 2
15:30FENERBAHÇE-DAÇKASPORMAX
15:30WAALWİJK-PSVSPORT 1
16:00GENEO-PARMANTV SPOR
16:00TRABZONSPOR-ANKARAGÜCÜLİG TV
16:30KÖLN-WERDER BREMENTRT 3
16:45ERGOTELİS-KAVALANOVA SPORTS 2
16:45PANATHİNAİKOS-ATROMİTOSNOVA SPORTS 1
17:00FULHAM-SUNDERLANDSHOW SPORTS
17:00EFES PİLSEN-KARŞIYAKASKYTÜRK
17:00TRİKALA-MAUROUSSİET 1
17:30NİJMEGEN-TWENTEFUTBOL SMART
18:00EVERTON-TOTTENHAMSPORMAX
18:00AUXERRE-NANCYKANAL A
19:00PANİONİOS-AEKNOVA SPORTS 1
19:00PANATİNAİKOS-PAOKSKAİ HELLAS
19:00NEWYORK-NEWJERSEYNBA TV
18:30SCHALKE-HERTA BERLİNTRT 3
20:00GALATASARAY-İSTANBUL BLDLİG TV
21:00FLAMENGO-GREMİOSPORMAX
21:45ROMA-LAZIONTV SPOR
22:00LİLLE-LYONKANAL A
22:00WİLWAKUE-CLEVLANDSKAİ HELLAS
22:15BENFİCA-ACADEMİCARTP
01:00DETROİT-WASHİNGTONSKAİ HELLAS
04:00SACRAMENTO-MİAMİNBA TV



07.12.2009PAZARTESİKANAL



20:00ERCİYESSPOR-ALTAYD SPOR
21:15FURT-AACHENEUROSPORT 2
21:45WATFORD-QPRFUTBOL SMART
22:15SETUBAL-S.LİZBONSHOW SPORTS 1
03:00OKLOHOMA-GOLDENNBA TV
avatar
SeymeN
Admin
Admin

Mesajlar : 11916
Konu Sayısı : 73256
Teşekkür : 67236
Kayıt Tarihi : 11/09/09
Nereden : TÜRKİYE
İş/Hobiler : Nette Sörf
Lakap : Muhtar
Ruh Hali : Asabiyim Ben

Kova

Cinsiyet Erkek


Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Geri: Tv Maç Yayınları

Mesaj tarafından SeymeN Bir Salı Ara. 08, 2009 1:58 pm

08.12.2009SALIKANAL



19:00KHİMKİ-PANATİNAİKOSNOVA SPORTS 1
19:15TÜRK TELEKOM-BIZKAJATRT 2
19:45RYTAS-ORLEANSNOVA SPORTS 4
20:!5FENERBAHÇE-ASVELSPORMAX
20:45MAUROSSİ-OLİMPİANOVA SPORTS 3
21:45JUVENTUS-BAYERNFUTBOL SMART
21:45BEŞİKTAŞ-CSKASTAR TV
21:45WOLFSBURG-MANCHESTER UNITEDDİGİ SPORT HU
21:45MARSİLYA-REAL MADRİDMEGA CHANNEL
21:45ZURİCH-MİLANNOVA SPORTS 4
21:45CHELSEA-APOELNOVA SPORTS 3



09.12.2009ÇARŞAMBAKANAL



17:00ZİRAAT-MACCCABİD SPOR
18:00DİNAMO-FENERBAHÇETRT 2
20:00HALKBANK-DOETICHAMD SPOR
21:15VOLLEY-İSTANBUL BLDTRT 2
21:45LYON-DEBRECENDİGİ SPORT HU
21:45DİNAMO KİEV-BARCELONASTAR TV
21:45İNTER-RUBİN KAZANNOVA SPORTS 6
21:45STUTGART-URZİCENİFUTBOL SMART
21:45OLİMPİAKOS-ARSENALNET HELLAS
21:45STANDART LİEGE-ALKMAARNOVA SPORTS 2
21:45MİLWALL-STAİNESSPORTKLUB



10.12.2009PERŞEMBEKANAL



18:00VAKIFBANK-SCAVOLİNİTRT 2
19:00ARKASSPOR-TAMPERED SPOR
19:30CİBONA-BARCELONANOVA SPORTS 3
19:45ZALGİRİS-SİENANOVA SPORTS 7
21:00OLİMPİAKOS-UNICAJASKAİ HELLAS
21:00MACCABİ-LABORALNOVA SPORTS 1
21:30ROMA-CSKANOVA SPORTS 4
21:45PARTİZAN-EFESSKYTÜRK
avatar
SeymeN
Admin
Admin

Mesajlar : 11916
Konu Sayısı : 73256
Teşekkür : 67236
Kayıt Tarihi : 11/09/09
Nereden : TÜRKİYE
İş/Hobiler : Nette Sörf
Lakap : Muhtar
Ruh Hali : Asabiyim Ben

Kova

Cinsiyet Erkek


Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Geri: Tv Maç Yayınları

Mesaj tarafından SeymeN Bir Cuma Ara. 11, 2009 1:26 pm

11.12.2009CUMAKANAL



18:00MAZEMBE-POHANGNTV SPOR
20:00ANTALYASPOR-GALATASARAYLİG TV
21:30HERTA BERLİN-LEVERKUSENTRT 3
21:45AJAX-NİJMEGENSPORT 1
02:30MİAMİ-DALLASNTV
03:00CHİCAGO-DALLASNBA TV
05:30LAKERS-MİNNESOTANBA TV



12.12.2009CUMARTESİKANAL



13:00ANTALYA BLD-FENERBAHÇESPORMAX
13:30BOLUSPOR-KARABÜKSPORD SPOR
14:45STOKE-WİGANSPORMAX
14:45MOTHERWELL-CELTİCFUTBOL SMART
16:00BEŞİKTAŞ-KEPEZSKYTÜRK
16:30BOCHUM-BAYERN MÜNİHEUROSPORT 2
16:45GİNANİNA-ERGOTELİSNOVA SPORTS 1
16:45ARİS-ASTERASSKAİ HELLAS
17:00RANGERS-ST JOHSTONEFUTBOL SMART
17:00CHELSEA-EVERTONSPORMAX
17:00TOTTENHAM-WOLVESSHOW SPORTS
17:00BOLTON-MANCHESTER CİTYSHOW SPORTS
17:00SUNDERLAND-PORTSMOUTHSHOW SPORTS
17:00BURNLEY-FULHAMSHOW SPORTS
17:00HULL-BLACKBURNSHOW SPORTS
17:30FENERBAHÇE-ZİRAAT BANKD SPOR-FB TV
18:00AUCKLAND-ATLANTENTV SPOR
19:00RAPİD WİEN-RİEDSPORTKLUB
19:00CAGLİARİ-NAPOLİSPORT 2
19:00IRAKLİS-PANATİNAİKOSNOVA SPORTS 1
19:30WERDER BREMEN-SCHALKETRT 3
19:30MANCHESTER UNITED-ASTON VİLLASPORMAX
20:00FENERBAHÇE-ANKARAGÜCÜLİG TV
20:00MARSİLYA-BOULOGNEKANAL A
21:45PSV-ALKMAARFUTBOL SMART
22:00LORİENT-AUXERREKANAL A
23:00VALENCİA-REL MADRİDNTV
03:30WİLWAKUE-PORTLANDNBA TV



13.12.2009PAZARKANAL



13:30İSTANBUL BLD-KAYSERİSPORLİG TV
14:30LARİSA-PANİONİOSNOVA SPORTS 1
14:30ATROMİTOS-XANTHİNOVA SPORTS 2
15:00BORNOVA-EFESSPORMAX
15:00TARSUS BLD-FENERBAHÇED SPOR
15:15MİDDLESBROUGH-CARDİFFFUTBOL SMART
16:00ATALANTA-İNTERSPORT 2
16:00MİLAN-PALERMONTV SPOR
16:00DENİZLİSPOR-TRABZONSPORLİG TV
16:30MAİNZ-STUTGARTEUROSPORT 2
16:45KAVALA-PAOKNOVA SPORTS 1
16:45OLİMPİAKOS-PANHRİKİKOSNET HELLAS
18:00LİVERPOOL-ARSENALSPORMAX
18:00PSG-ST ETİENNEKANAL A
18:30WOLFSBURG-B.DORTMUNDTRT 3
19:00AEK-LEVADİAKOSNOVA SPORTS 1
19:30TORONTO-HOUSTONNTV SPOR
21:45SAMPDORİA-ROMASPORT 2
22:00LYON-BORDEAUXKANAL A
22:15PORTO-SEVİLLARTP
01:00MİAMİ-MEMPHİSNBA TV



14.12.2009PAZARTESİKANAL



20:00ADANASPOR-ALTAYD SPOR
21:15E.COTBUS-HANSA ROSTOCKEUROSPORT 2
21:45WESTBROM-QPRFUTBOL SMART
04:00DENVER-OKLOHOMANBA TV
avatar
SeymeN
Admin
Admin

Mesajlar : 11916
Konu Sayısı : 73256
Teşekkür : 67236
Kayıt Tarihi : 11/09/09
Nereden : TÜRKİYE
İş/Hobiler : Nette Sörf
Lakap : Muhtar
Ruh Hali : Asabiyim Ben

Kova

Cinsiyet Erkek


Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Geri: Tv Maç Yayınları

Mesaj tarafından Sponsored content


Sponsored content


Sayfa başına dön Aşağa gitmek

1 sayfadaki 5 sayfası 1, 2, 3, 4, 5  Sonraki

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön


 
Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz